Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN"
“Bardzo ciekawe miejsce godne polecenia dla tych , którzy chcą wiedzieć więcej o ludziach, ulicach i domach, o historii lubelskich Żydów ale nie tylko. Zasoby ciągle się zmieniają gdy dochodzą nowe fakty, nowe wspomnienia, nowe lubelskie historie. Ośrodek to nie tylko ekspozycja w Bramie Grodzkiej to także Piwnica pod Fortuną , podziemia pod Starym Miastem i kilka innych miejsc. Zdecydowanie polecam”