Opinie

  1. Mateusz Lober ★★★★★

    Obsługa na najwyższym poziomie! Chciałbym szczególnie wyróżnić Panią Agnieszkę która wykazała się ogromnym profesjonalizmem i życzliwością. Dzięki pomocy pracowników zarówno dobór sprzętu jak i procedury ratalne przebiegły sprawnie i bez najmniejszych problemów. Widać, że pracownikom zależy na kliencie i potrafią doradzić w naprawdę fachowy sposób.

  2. Badacz Oceanu ★★★★★

    Zeszłej niedzieli robiłem zakupy w tym salonie i w pełni mogę go polecić. Mną zaopiekował się Pan Sylwester i słowo zaopiekował nie jest tutaj przesadzone. Był miły i życzliwy. A jego wiedza rozwiała moje wątpliwości i niezdecydowanie co do wyboru sprzętu. Rzetelnie odpowiedział na każde moje pytanie, był cierpliwy i bardzo profesjonalny. W mojej ocenie salon i Pan Sylwester jako doradca zasłużyli na 5 gwiazdek!

  3. Ocenka Pl ★☆☆☆☆

    Żenująca postawa pana z obsługi. Chory z gorączką pytam o pulsoksymetr. Pan nie raczył sam sprawdzić tylko palcem pokazal mi regał i "prosze sobie tam szukać". Pomijam że na regale bałagan i szukany przedmiot był ukryty za czymś zupełnie innym. Nawet w lidlu jeśli klient pyta to obsługa ma obowiązek pokazać konkretne miejsce na półce gdzie jest szukana rzecz. Beznadzieja.

  1. Justyna Borowska ★☆☆☆☆

    Dzisiejsza wizyta w sklepie to katastrofa. Produkty wybraliśmy dość szybko wraz z miłym doradca. Następnie udaliśmy się do stanowiska rat z nastawieniem na nie więcej niż 10 rat. Pani wcisnęła nam 23 z tłumaczeniem, że jeśli spłacimy je w ciągu 4 miesięcy nie będziemy mieć kosztów,a 10 rat wyjdzie nie korzystnie i drogo w ogóle temat pominięty, niby nie można z tego skorzystac.Dopytywalisjy kilka razy i koszta dodatkowe. Oczywiście miło nas zagadywała tłumacząc że jeśli spłacimy przed 1.04 dodatkowych kosztów nie będzie. Przy podpisywaniu dokumentów wręczyła jakiś folder, między zdaniami poinformowała że kredyt jest ubezpieczony. Zapytałam o 2 kwoty na umowie odpowiedzi były wymijające i tłumaczone, że to nie będzie miało znaczenia jeśli spłacimy przed 01.04. Po wyjściu ze sklepu okazało się że na fakturze mamy dodatkowa pozycję za 170 złoty (był to ten folder), którym został nam wręczony przy kasie z tłumaczeniem że to dla państwa do rat, można dzwonić jak się coś zepsuje. Dodatkowo koszt ubezpieczenia kredytu był bardzo wysoki, a cały czas była mowa, że kosztów dodatkowych nie będzie, ewentualnie 50 zł za pierwszy miesiąc spłat. Wróciliśmy po chwili do sklepu, aby odstąpić od umowy z zapytaniem czemu nas wprowadzono w błąd i czemu doliczono produkt za 170 zł bez poinformowania...Umowa w trybie pilnym została wycofana. Kilka razy kupowałam w tym punkcie coś na raty ale nigdy nikt nie wprowadził nas tak w błąd. Wszystko było przejście wytłumaczone nie było ukrywania kosztów, a o sprzedaży czegoś co wyglądało jak ulotka bez informowania o doliczeniu opłaty nie było mowy. Nie polecam !!! Uważajcie na panią na stanowisku rat, sprawdzajcie umowy bez pośpiechu!

  2. Irena Guzek ★★☆☆☆

    W sierpniu odwiedziłam sklep, ponieważ jest to jedyny tak duży sklep z szerokim asortymentem telefonów w Brzezinach. Jest mi przykro, ale obsługa strasznie niemiła, wcale nie jest zainteresowana pomóc dokonać zakupu. Chciałam kupić telefon taki sam jak mam (mój potłukł się) panowie na punkcie obsługi spojrzeli na mój telefon w rękach i w sekundę odpowiedzieli że "nie mamy takiego"((( xiaomi redmi note 14 pro 5g 12/512gb Przepraszam panów że przeszkodziła rozmawiać o "natrętnych obcokrajowcach" i pozdrawiam. Kierownikowi sklepu radzę poszukać bardziej zainteresowanych (zaangażowanych) w pracę i zarobkach pracowników.

  3. Małgorzata Wójcik ★★★★★

    Sklep dobrze zaopatrzony, jeśli zachodzi potrzeba towar zostanie sprowadzony w ciągu kilku dni. Bardzo miła i fachowa obsługa.

  1. Ula Wrońska ★★★★★

    Sklep bardzo fajny mila obsługa Pani Kasia i Jagoda kompleksowo pomogły mi w doborze sprzętu

  2. Karolina Jedynak ★★★★★

    Dziękuję Pani Katarzynie za odczarowanie piątku 13-ego. Po aktualizacji mój telefon przestał działać. Dziwny komunikat na ekranie i mój strach przed utratą danych. Telefon do serwisu i informacja, że danych z telefonu już raczej nie odzyskam. Poszłam więc do media zapytać, czy robienie czegokolwiek na własną rękę nie pozbawi mnie gwarancji. Telefon wzięła Pani Katarzyna. Po 3 minutach oddała mi go z prośbą o sprawdzenie, czy wszystko działa. Działa do dziś. Byłam w mega szoku. Dziękuję Pani Kasiu. Pozdrawiam serdecznie

  3. Wojciech Snoch ★★★★★

    Za każdym razem gdy coś kupowałem byłem sprawnie obsłużony i bez nachalnego namawiania na ubezpieczenia i inne wspaniałe „dodatki” co w innych sklepach tej sieci rzadko się zdarzało.

  1. Malina Jagiełło ★★☆☆☆

    Pani pracująca w sklepie jest chyba tam za karę :). Każdy może mieć gorszy dzień, ale Pani rzuca komentarzami jakby była najmądrzejsza na świecie i pozjadała wszystkie rozumy. Polecam kupować przez internet, aby uniknąć zbędnych dyskusji i oszczędzić swój czas :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Media Expert?

Media Expert znajduje się przy Plac Jana Pawła II 9, 95-060 Brzeziny, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Media Expert?

Można skontaktować się z Media Expert pod numerem +48 468 743 169

Jak można dotrzeć do Media Expert?

Do Media Expert można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements