Przegląd katalogu
- 239 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 239 wyników
Przeglądaj sushi w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 239 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 191,327 opinii i ocen.
“Ciasto cieniutkie takie jak lubię, składniki super jakość, sos czosnkowy.. Macie najlepszy na świecie.”
“Wspaniałe miejsce z domowymi polskimi obiadami, odwiedzam już któryś raz. Błyskawiczna obsługa i ogromne porcje. Naprawdę polecam, bardzo klimatyczna i miła atmosfera.”
“Rewelacyjna atmosfera, ale uwaga moja opinia może być troszkę naznaczona sentymentem do czasów studenckich. W każdy piątek karaoke :) obsługa za barem czasami ok, czasem nie. Ale w piatki widac ze sie nie nudza i maja duzo na glowie. Pub ma swoje lata ale w tym wszystkim jest właśnie klimat. Rozumiem, ze stoły to nie ta jakość co w klubach przy Piotrkowskiej ale właśnie o to chodzi. Moim zdaniem ważny punkt w Łodzi do zwiedzenia i wypicia przynajmniej jednego piwka. Jak jesteście z krakowskiej polibudy to zapraszam aby zobaczyć jak jest u nas, ale sie zdziwicie, klimat PRL murowany, ale w pozytywnym znaczeniu, dlatego polecam.”
“Odwiedzając lokal AsiArt, mieliśmy okazję skosztować kilku dań z ich menu i muszę przyznać, że doświadczenie kulinarne było rewelacyjne. Już od samego początku zauważyliśmy, że obsługa była szybka, sprawna i niezwykle pomocna. Zamówiliśmy zestaw dla dzieci, który składał się z kurczaka w sosie słodko kwaśnym. Danie to okazało się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Porcja kurczaka była ogromna, a sos miał oryginalny smak, który wcale nie był przesłodzony. Dla dziecka była to idealna proporcja, nie za dużo i nie za mało. Następnie spróbowaliśmy gyozy z kurczakiem. Te małe, chrupiące pierożki okazały się być absolutnym hitem. Nadzienie z kurczakiem było pełne smaku i świetnie komponowało się z delikatnym ciastem. Były one po prostu rewelacyjne. Kolejnym daniem, które wybraliśmy, było duszone mięso kaczki w sosie honey hoisin. Sos ten miał głęboki, wyraźny smak i delikatnie pikantny posmak. Warzywa, które towarzyszyły mięsu, były doskonale dopracowane i dodawały daniu świeżości i chrupkości. Kaczka była idealnie przyrządzona - chrupiąca z zewnątrz, a jednocześnie miękka i soczysta w środku. Ostatnim daniem, które skusiło nasze podniebienia, było połączenie kaczki z makaronem ryżowym, jajkiem i warzywami w sosie z tamaryndowca. Kaczka była nadal chrupiąca, a połączenie jej mięsa z makaronem tworzyło smakowitą kompozycję. Sos z tamaryndowca nadawał daniu ciekawego, lekko kwaśnego smaku, który idealnie komponował się z resztą składników.”
“Jedzenie bardzo dobre, bardzo często korzystam ponieważ można zjeść smacznie i w miarę tanio. Powiedzmy szczerze że od chińskiego za 20-25zl nie ma co oczekiwać klimatu restauracyjnego gdzie cena byłaby 2x większą. Chińskie to chińskie, a górnolotnym smakoszom klimatu podziękujemy.”
“Pierwszy raz przy okazji treningu syna :) Przyjechalismy spoza Łodzi. Zamowiliśmy z żoną Shaormę małą i dużą porcję. Dodatki: frytki i surówka :) Bardzo dobry posiłek. Frytki świeżutkie dobeego gatunku, mieso świetnie przyprawione ( nie przepadam za curry, a jednak magia kucharza) choć nieco przeciagnięte ale to drobiazg. Surowka bardzo fajna :) Pracownicy mili :) Polecam i wrócimy niebawem na pizzę. Cena adekwatna do inflacji, ale i tu mile zaskoczenie bo korzystna. 48zl za posilek dla dwojki i 10 herbata :)”
“Zamówiłem klasyczne dania czyli sajgonki z frytkami i kurczaka w cieście. Miejsce tak jak typowy chińczyk. Jeśli chodzi o kurczaka w cieście to porcja spora jednak uważam że mogło by być troszkę wiecęj kurczaka w porównaniu do frytek. Kurczak usmażony miękki duże kawałki dobrze przyprawione. Frytki jak frytki. Sajgonki są dosyć małe mogły by być troszke większe ale w smaku ogólnie dobre dobrze przyprawione mięso i warzywa. Ogólnie polecam jeśli ktoś chce zjeść najzwyklejszego typowego chińczyka.”
“Mimo negatywnych opinii postanowiłam spróbować pizzy , która mnie mile zaskoczyła . Pizza duża dodatkowo fajna promocja duża w cenie małej , ciasto bardzo dobre , składniki również dobrej jakości , oliwa czosnkowa nie tylko w nazwie ale czuć czosnek bardzo dobra . Obsługa również miła . Nie ma się czego przyczepić . Ceny rozsądne . Polecam”
“Według mnie pizza na dobrym poziomie, smaczna obsługa miła. Jadłam tutaj kolejny raz i nie mogę powiedzieć złego słowa. Składniki są bogate, ceny na takim samym poziomie jak inne pizzerie i szybki czas przyrzadzania”
“Bardzo smaczna pizza, obsługa bardzo miła u szybka. Mgr Anastazja bardzo profesjonalne podejście do Gości. Zdecydowanie polecam”
“Przyszła pizza , dawno nie jedliśmy tak dobrej . Przystępne ceny i przemiła obsługa .”
“Zamówione przez aplikację Glovo. Wszystko lux, szybko, ciepło, smacznie.”
“Jak zawsze szybko i sprawnie miła obsługa pizza mała idealna na raz”
“Bardzo dobra lodziarnia , duży wybór deserów lodowych i ciast . Jest również oferta obiadowa : pizze i makarony . Przepyszne”
“Bardzo fajne i klimatyczne miejsce w środku osiedla. Pizza bardzo dobra, szczególnie ciasto. Obsługa miła. Polecam!”
“Od mojej ostatniej wizyty w tym lokalu upłynęło sporo czasu i o dziwo zostałem miło zaskoczony. Wnętrze może nie uległo zmianie, ale są pewne dodatki. Zdecydowanym plusem jest duży wybór oliw smakowych stojących na parapetach. Sympatyczna obsługa, choć Pani zapomniała podać nam sztućce, na szczęście jedliśmy pizze, a wiadomo, że ona najlepiej smakuje jedzona rękoma. A sama pizza wyśmienita, dobrze wypieczona, bogata w składniki i dodatkowo podane do niej w dużej ilości dwa sosy. Klasycznie pomidorowy i czosnkowy, także smaczne i dobrze doprawione. Z czystym sumieniem mogę polecić tą restaurację!”
“Korzystałem z usług dwukrotnie. Raz z rodziną na miejscu, raz zamawiałem przez stronę z odbiorem. Pozytywnie wszystko. Liczę, że w lokalu będzie lodówka z napojami :) Jadłem pizzę, nie oszczędzają na dodatkach. W lokalu dostaliśmy gratis małe sushi na spróbowanie, też dobre. Obsługa uśmiechnięta. Będę wracał. polecam”
“Miła atmosfera i przewspaniała pizza!”
“Byliśmy tu kiedyś gdy była jeszcze 105, teraz jest chyba nawet jeszcze lepiej. Z ciekawostek to pizzerman podczas robienia pizzy kilka razy ją podrzucił do góry, bardzo fajny efekt to zrobiło! :) są dwa rodzaje ciasta, my wybraliśmy na cienkim cieście średnią, pizza była tak dobra że cała zniknęła, gdzie zazwyczaj chociaż ze dwa kawałki zostawały, oczywiście na cienkim jest mniej ciasta, ale dobry smak ciasta, chrupiące brzegi i dobre składniki pomógły w zniknieciu całej pizzy. Polecam i na pewno jeszcze wpadniemy. :)”
“Bardzo miła obsługa, smaczne jedzenie, fajny wystrój polecam dla par i wyjść firmowych”
“Polecam zdecydowanie! Sushi pierwsza klasa!”
“Naprawdę pyszka Diavola,i w koncu papryczki jalapenio które rzeczywiście są ostre a nie bez smaku i ostrości jak na ozdobę,pyszne salami i dobra mozzarela”
“Pizzeria, z której od lat zamawiam pizzę. Pizza zawsze jest smaczna, bogata w składniki, ceny standardowe, a obsługa bardzo sympatyczna. Serdecznie polecam :)”
“Zamowilam telefonicznie. Przyjechalo w ok 40 min gorące i pachnace. Ciasto pyszne, duzo dodatkow. Polecam”
“Od razu na wejściu przywitała nas bardzo miła pani. Obsługa ogromny plus. Wzięliśmy pizzę vege i pepperoni. Obie były bardzo dobre, pepperoni nie było za tłuste, było w sam raz. Jeżeli chodzi o sos czosnkowy był dla mnie trochę za słodki ale to kwestia gustu. Generalnie bardzo fajny lokal i na pewno warto tu wpaść.”
“Zamówiłem pizze na wynos . Nie zawiodłem się”
“Nie wiem czemu tyle negatywnych opinii. Zamawiam któryś raz z koleji i zawsze ciepła i pyszna pizza oby tak zostało. Zdarza się że nawet przed czasem jak dziś. Polecam”
“Zamawialiśmy pizzę Champione. Bardzo smaczna i dużo w niej kabanosów i salami. Była bardzo smaczna. Żałowaliśmy, że nie wzięliśmy większej. Obsługiwała nas bardzo sympatyczna p. Marysia. Szybko i elegancko podała nam drinki i szybko przyniosła pizzę. Byliśmy zaskoczeni, bo to sobota i lokal pełen. Naprawdę wielki szacunek za pracę. Pozdrawiamy naszą ulubioną pizzerię!”
“Szok! Zamówiłam pizzę 20 minut przed zamknięciem, czekałam godzinę, myślę … nie dowiozą trudno … lokal zamknięty itp… nagle dzwoni dostawca. Okazało się ze auto się zepsuło i zamienił auto i mimo wszytko na sam koniec przywiózł pizzę, gorącą !”