Opinie

  1. Michał Mozyszek ★★★★★

    Pizza bardzo smaczna. Szybko przygotowana. Lokal czysty dość obszerny, z ogródkiem. Ceny ok. Parking spory. Naprawdę warto się wybrać

  2. Edyta Maria Zet ★★★★☆

    Pizza dobra, obsługa fatalna. Puste przebiegi kelnerki obserwowałam ze zdziwieniem. Jak można tak bardzo nie ogarniać? Karty powinny leżeć na stolikach w ogródku, bo czeka się na nie długo. Na napoje też czeka się bardzo długo. Właściciel powinien kupić kelnerce fartuszek z kieszenią ponieważ ciągle zapominała o notesie w którym zapisywała zamówienia. Stoliki w ogródku brudne.

  3. kszyh78 ★★★★★

    Od mojej ostatniej wizyty w tym lokalu upłynęło sporo czasu i o dziwo zostałem miło zaskoczony. Wnętrze może nie uległo zmianie, ale są pewne dodatki. Zdecydowanym plusem jest duży wybór oliw smakowych stojących na parapetach. Sympatyczna obsługa, choć Pani zapomniała podać nam sztućce, na szczęście jedliśmy pizze, a wiadomo, że ona najlepiej smakuje jedzona rękoma. A sama pizza wyśmienita, dobrze wypieczona, bogata w składniki i dodatkowo podane do niej w dużej ilości dwa sosy. Klasycznie pomidorowy i czosnkowy, także smaczne i dobrze doprawione. Z czystym sumieniem mogę polecić tą restaurację!

  1. Krzysztof Kamecki ★★★★★

    Pizza przepyszna, bardzo dobra kawa. Super klimat, ogródek na zewnątrz, koce dla dzieci. W środku pięć opalany drewnem, włoska muzyka w tle. Warto przyjść z rodziną

  2. Mariusz Dybała ★★☆☆☆

    Dwie gwiazdki tylko z uwagi na czas dostawy. Sama pizza przeciętna, zrobiona chyba w pospiechu zero kształtu, składniki rzucane garścią. Ciasto według jakiejś sekretnej receptury, przesuszone, cienkie aż można zranić sobie dziąsło zjadając brzeg. Być może na miejscu serwowana pizza ma lepsza formę jednak w dostawie po kilku próbach było przeciętnie

  3. Ewelina 90 ★★☆☆☆

    Bardzo lubiłam pizzę na Maratońskiej . I tylko z tego powodu wyższa ocena. Dzisiejsze zamówienie zdecydowanie rozczarowało . Spóźniona dostawa, ciasto wyjątkowo słone. Pizza "latała" po pudełku , mniejsza była niż zawsze. Ciasto tak cienkie jak by z małej pizzy chcieli zrobić duża, w dodatku przypalone czego nie dało się ugryźć . Dodatkowo mega dziura w cieście pizzy co skończyło się przyklejeniem kawałków do papieru bo lepiej dać taka klientowi i go stracić niż zrobić dobrą pizzę .

  1. Monika Sz ★★★☆☆

    Jedna z moich ulubionych włoskich pizzerii w Łodzi. Wracam z sentymentu, ale do tej na Retkinii raczej się już nie wybiorę. Kucharz stracił smak albo został zatrudniony nowy. W zupie krem z pomidorów 6 ziarenek ziela angielskiego. Sporo tego plucia ziarnem. W penne z kurczakiem, kurczaka jak na lekarstwo. Sos totalnie nieprzyprawiony. Według kucharza chili miało załatwić kwestię smaku. Na pocieczenie bruschetta i tagliatelle sepia ok. Czyli na cztery dania dwa z zastrzeżeniami. Szkoda!

  2. Tomasz Supeł ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy pizzę, połowa z szynką parmeńską i rukolą a druga połowa z salami i cebulą. Otrzymaliśmy pierwszą połowę z samym serem,druga połowa ok tyle tylko ,że salami najgorszej jakości ,ciasto tektura, słabo wyrośnięte ,miejscami surowe, po zgłoszeniu reklamacji, otrzymaliśmy drugą małą pizzę w ramach przeprosin tym razem była szynka tyle tylko,że cuchnąca a ciasto bez zmian , bywaliśmy kilka razy w Presto w lokalu na miejscu pizza była pyszna , natomiast z dostawą do domu to już drugi raz podoba sytuacja , pizzerman do wymiany

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Presto?

Pizzeria Presto znajduje się przy Maratońska 67, Polesie, 94-102 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Presto?

Można skontaktować się z Pizzeria Presto pod numerem +48 422 586 644

Jak można dotrzeć do Pizzeria Presto?

Do Pizzeria Presto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements