Przegląd katalogu
- 1,277 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 1277 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,277 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,039,338 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sushi z miast takich jak Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała, Gliwice, Rybnik i innych.
“Pyszne sushi. Wspaniałej jakość składki. Czuć, że każda rolka jest przemyślana, dopieszczona i przygotowana z miłością i pasja. Gorąco polecam”
“Pyszne sushi ❤️ Jedyne miejsce w którym zamawiam :) Zawsze bardzo ładnie i estetycznie podane :)”
“Świetne sushi, bardzo miła i pomocna obsługa, klimatyczny wystrój i jeszcze na deser pyszne ciasto - bardzo polecam :)”
“Smaczne jedzenie, porcja sałatki z 8 krewetkami jak dla mnie bardzo duża”
“Sushi było świeże, starannie przygotowane i estetycznie podane. Dziękuję, Michałowi za takie super miejsce.”
“Dla mnie zdecydowanie najlepsze sushi w Katowicach. Wybór jest ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie. Moim faworytem jest Ceviche Maki z łososiem w cytrusach (na zdjęciu). Klimat w lokalu dla mnie idealny, jest cicho i spokojnie, miejsca do siedzenia są bardzo wygodne i zapewniają prywatność, bo są oddzielone od innych gości. Obsługa wspaniała i bardzo sympatyczna. Jestem stałym gościem i często zamawiam też z dostawą do domu. Mogę to miejsce każdemu polecić. ❤️❤️”
“Bardzo dobre sushi byliśmy zachwyceni. Ramen niczego sobie. Porcję jak na restauracje z sushi Bardzo duże. Bardzo miła usmiechnieta obsługa pomimo dużego ruchu. Czas oczekiwania dość długi ale naprawdę warto”
“Super restauracja z tradycyjnym jedzonkiem blisko rynku z dala od zgielku i gwaru, w super klimacie. Bardzo mila obsluga, oraz przepyszne jedzenie. Ceny nie wygorowane I na prawde mozna sobie dobrze zjesc. Piwko tylko Kozel - ciemny I jasny.”
“Bardzo klimatyczna restauracja z serdeczną obsługą i dobrą muzyką.Kuchnia pyszna z urozmaiconym menu.Istotna informacja- parking przy restauracji.Polecam, ja tu jestem często”
“Bardzo smaczny ramen. Za 5zl mamy dodatkowy zestaw ostrych przypraw. Polecam*! Po dodaniu pasty, chili w oliwie i odrobiny proszku, zupka dopiero nabiera charakteru i podbija smak. (*dla koneserów pikantnych dań, przeciętny zjadacz rosołu, uzna je za zbyt ostre). Pierożki bardzo smaczne, dodatki zbalansowane - super jako przystawka lub dodatek do ramenu. Lokal bardzo ładny, mały ale przestronny. Plus za wysokie stoły i krzesła, dzieki temu nie trzeba pochylać się nad michą.”
“Zdecydowanie polecam zdać się na Szefa, my wybraliśmy tę opcję. Jakość i smak tuńczyka i łososia w sashimi - bajka. Widać, że prowadzą to ludzie z pasją, jakość składników super.”
“Stylowe wnętrze i dobre jedzenie – my po raz kolejny wyszliśmy stamtąd przejedzeni, ale zadowoleni. To miejsce to nie tylko sushi, ale też uczta dla fanów azjatyckich smaków. Zaczynamy od przystawek. Marynowana wołowina z pieczonym czosnkiem i chilli (59 zł) – miękka, aromatyczna, Adrian wręcz nie chciał się podzielić ze mną porcją. Potem zupa kokosowa (45 zł) – często ją tu zamawiamy. Rozgrzewająca micha pełna smaku, lekko pikantna, z krewetkami albo kurczakiem do wyboru. Dania główne u nas to smażone krewetki Ebi Oni (63 zł) w czosnkowym sosie – bardzo dobre, ale hitem jest kaczka Xiangsu w panko (79 zł). Wielkość porcji powaliła! Samo mięso dobre, ale jak zamoczyło się je w sosie Teriyaki to wtedy było genialnie ! Do tego ryż i warzywa. Na koniec sushi – byliśmy w końcu Hana Sushi, więc musiało wpaść! Zaszaleliśmy z 4 rolkami: uramaki z węgorzem (59 zł), z łososiem i serkiem (51 zł), grillowanym łososiem (53 zł) i Special Rolls ze smażoną ośmiornicą (99 zł). Dobre, ładnie podane, ale rolka to rolka z węgorzem okazała się sztosowa – polecamy! Na deser Sakura Sour (49 zł) – drink na bazie whisky i puree wiśniowego, lekko kwaśny i słodki jednocześnie. Hana Sushi to eleganckie miejsce, gdzie nie tylko dobrze zjecie, ale poczujecie się zaopiekowani.”
“Opinię piszę po zrealizowanych 10 zakupach w Naradzie, co mogę powiedzieć o nich to: pyszne jedzenie, posiłki przystępne cenowo, miła obsługa zarówno stacjonarnie jak i przy dostawie, przy wybraniu dostawy Pan dostawca był zazwyczaj 10-20 minut przed czasem. Podsumowując jest to najlepsze sushi na zagłębiu :)”
“Ostatnio przeszedłem się do tego miejsca i zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Póki co moje poszukiwania dobrego ramenu w Katowicach nie były zbyt udane, aż do wizyty w Kofoku. Po pierwsze wielkość porcji do ceny jest niesamowita. Po drugie smak wywaru (chyba wziąłem Shoyu Tonkotsu) był bardzo dobry. Po trzecie w zupie była bardzo duża ilość dodatków, co też było niemałym zaskoczeniem (i to jakże miłym!). Oczywiście jak większość ramenu w Europie i ten jest troche "zwesternizowany" pod europejskie kubki smakowe, ale w zupełności to nie przeszkadza. Dodatkowo spróbowałem jeszcze ich sushi oraz warzyw i krewetek w tempurze i wszystko było wyśmienite. A nade wszystko obsługa bardzo miła, która sprawia, że z chęcią odwiedzę to miejsce jeszcze nie raz.”
“To już kolejny raz w tym miejscu i jak zawsze udany wieczór. Bardzo miła obsługa. Sushi pięknie podane i bardzo smaczne, deser czekoladowy wyśmienity. Na pewno wrócimy. Szczerze polecam!!!”
“Można narzekać na obsługę ale moim zdaniem jest to najlepsze sushi w Bielsku od wielu lat. Najsmaczniejszy ryż i najlepsze l po pozycję ! Zawsze polecam. Obsługa ma słabsze i lepsze dni, duża rotacja pracowników, ale sushi jest tak dobre ze tak czy siak najchętniej idziemy właśnie tam! Polecam”
“Najlepsze sushi jakie miałam okazję jeść!! Serdecznie polecam!! Zawsze na czas, bardzo miła obsługa.”
“Jedno z najlepszych sushi jakie kiedykolwiek jadłem, wszystko swieże i pyszne! Pierwszy raz zamówiliśmy sałatke z kalmarów Ika Sansai i powiem szczerze - normalnie obłedne, przepyszne!!! Polecam wszystkim! Dziekuję”
“Szczerze polecam restaurację. Przepyszne sushi i ramen . Miła obsługa oraz atmosfera w lokalu.”
“Niezmiennie przepysznie! Od kiedy spróbowałam pierwszy raz kilka lat temu do dzisiaj :) Do tego przemiła obsługa, która zawsze ma na sobie uśmiech. Bardzo polecam :)”
“Niewielka i bardzo przytulna restauracja, serwująca przepyszne sushi najwyższej jakości. Bardzo solidne porcje - na przystawkę zamówiliśmy mix tempury i potem ledwo wciskaliśmy dania główne, bo przystawka naprawdę spora i pyszna. Sushibowl i samo sushi również pyszne, całe jedzenie bardzo świeże. Obsługa przemiła, absolutnie nic do zarzucenia!! W lokalu słychać delikatną, nastrojową muzykę, która nie przeszkadza w rozmowie. Przed zamówieniem otrzymuje się miseczkę piklowanych warzyw za darmo, co było bardzo miłym zaskoczeniem ☺️”
“Pierwszy raz odwiedziłem wegańskie miejsce i jestem bardzo zadowolony. Bardzo komfortowe i przytulne miejsce. Dobry kelner – potrafi świetnie doradzić, co wybrać. Jedzenie, ku mojemu zaskoczeniu, było bardzo smaczne. Zawsze wcześniej jadłem tylko klasyczne rolki z rybą lub krewetkami, ale tutaj byłem miło zaskoczony, jak dobrze zostały one zastąpione. Bardzo smacznie!”
“W zasadzie powtórzę to co większość. Bardzo dobre sushi, podane w zupełnie inny sposób niż w innych lokalach gdzie miałem okazję być. Na pewno jeszcze tu wrócę.”
“W lokalu byłam już kilkakrotnie, ponieważ ich sushi jest przepyszne, a składniki świeże. W szczególności lubię ich autorskie rolki zaskakujące połączeniami składników. Przykładowo węgorz z batatem jest moim nowym ulubieńcem. Fani klasyków również coś dla siebie znajdą. Menu jest dość rozbudowane, a żadna z pozycji nie zawodzi.”
“Pysznie! Korzystałam pierwszy raz, ale na pewno wrócę! Obsługa doradzi, pomoże, modyfikuje jeśli trzeba ze względu na konieczność eliminacji niektórych składników w diecie. Polecam! Ps. Warto wziąć pod uwagę, że jest tylko opcja na wynos i z dostawą. Nie zjemy na miejscu. Ale czas oczekiwania nie długi i w klimatycznym miejscu :)”
“Najlepsze sushi ever! Edamame Sushi to absolutny sztos! Składniki ultra świeże, najwyższej jakości, smaki perfekcyjnie zbalansowane, a każda rolka wyglądała jak małe dzieło sztuki. Najbardziej ujęło mnie to, że zaproponowałam własną wersję rolki z krewetkami, całość w panko – mimo że nie było jej w menu, kucharz (dla mnie Sushi Master) bez wahania podjął wyzwanie i stworzył coś absolutnie genialnego. To było tak dobre, że dosłownie rozpływało się w ustach! Obsługa przemiła, klimat super, a podejście do klienta na najwyższym poziomie. Dowóz z lokalu w Piotrowicach do Zarzecza ekspresowy. Zresztą musiałam przejeżdżając obok do chłopaków wejść i jeszcze raz podziękować za całość! Majstersztyk po prostu! Z całego serca polecam Edamame każdemu, kto kocha sushi – lepszego sushi i miejsca nie znajdziecie!”
“Sushi wyśmienite, cena równie dobra. Serio najlepsze sushi w Bielsku. Obsługa profesjonalna i przemiła. POLECAM!”
“Udało się przypadkiem po raz drugi trafić do Naoko i tak jak rok temu było dobrze, tak teraz było jeszcze lepiej, co wydawało się niemożliwe ;) Lokal zadbany, pięknie zaaranżowany, obsługa cudowna, toaleta nawet niespotykana a jedzenie, no cóż, najwyższa klasa sushi podana w niesamowity sposób :) Polecam jako najlepszy wybór w Pszczynie i okolicy na pewno!”