Zamówiliśmy 2 pizze, ale dostawca przywiózł tylko jedną i powiedział, że zaraz przywiezie drugą. Po 30min przyjechała druga pizza całkowicie zimna na co kurier oznajmił cyt. „zawsze można podgrzać”. Jak na zamówienie za 120zl to słabo. Wczasach wysokiej konkurencji aż szok ze taki lokal utrzymuje się na powierzchni.
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna s ★☆☆☆☆
-
MAGDALENA ★☆☆☆☆
Pizza średnia pepperoni dodatkowy ser, druga capriciosa dodatkowe zielone oliwki wyciągnięte prosto ze słoika, a pieczarki zimne, surowe i cuchnące. Jakość co do ceny nie adekwatna. Pepperoni w jednym miejscu 1 plasterek na kawałek pizzy. "Pepperoni" Przypalona a capriciosa nie dopieczona. Szynka jak z marketu. Nie polecam nigdy już tam nie kupię. Ble.
-
Monika ★☆☆☆☆
Pizzza zamówiona przez Pyszne.pl, dostarczona 40min po maksymalnym czasie podanym w aplikacji. Odległość od restauracji 6min. Pizza marinara con burrata dowieziona ze zwiędła bazylią, burrata walnięta w jednym miejscu i zimna. Ostatni raz zamawiam z tego miejsca. Zero szacunku dla klientów. Po telefonie do restauracji dowiedziałam się, że pizza , burratą tak ma właśnie wyglądać, śmiech na sali. Sensu tego wytworu zupełnie nie rozumiem. Dodatkowo deser za 17 zł wygląda jak tania imitacja muffina z biedronki.
-
Piotr ★★★★★
Od razu na wejściu przywitała nas bardzo miła pani. Obsługa ogromny plus. Wzięliśmy pizzę vege i pepperoni. Obie były bardzo dobre, pepperoni nie było za tłuste, było w sam raz. Jeżeli chodzi o sos czosnkowy był dla mnie trochę za słodki ale to kwestia gustu. Generalnie bardzo fajny lokal i na pewno warto tu wpaść.
-
K. G. ★★★★★
Z pizzerii skorzystaliśmy przy okazji obiadu. Zamówiliśmy pizze pół na pół, z dodatkowymi składniami. Chwilę trzeba było czekać na Panią która przyjmie zamówienie, ale pizza już przyszła szybko. I była pyyyyszna!!!!! Do tego dwa sosy - i tu zaskoczenie, bardzo dużo dostaliśmy sosów! Co z naszego doświadczenia rzadko się zdarza, więc duży plus za to. Do tego piwo. Jedyny minus to przywiędłe kwiatki na stołach :)
-
Przemysław Nobik ★☆☆☆☆
Minęło parę dni,ale znajoma była i też się nadziała więc ostrzegam. Najgorsza pizza jaka jedliśmy! Ktoś kto ją robi nie ma pojęcia o jakości produktu. Szynka kiepskiej jakości, rukola była zwiędnięta!!! Zero ziół. Koszmarne doświadczenie! Uważajcie gdzie wydajecie nie małe zresztą pieniądze! W tym miejscu nie warto!
-
Maciej Białek ★★☆☆☆
Pizze przyjechały po ponad 1,5h od zamówienia. Były praktycznie zimne i wyglądały jakby zostały zrobione kilka godzin wcześniej. Za 2 wystygłe, suche i twarde placki z sosami zapłacilem prawie stówę. Nigdy więcej.
-
Stag ★★★★★
Przyjemny choć niewielki lokal, z miłą obsługą. Czas oczekiwania był bardzo krótki, ale trzeba też przyznać, że oprócz naszego jeszcze tylko jeden stolik był zajęty. Polecam makaron Crema Fugo, pizza - zarówno Margherita, jak i hawajska - również bardzo dobre. Frytki podane bardzo oryginalnie - w metalowym koszyczku, z uchwytem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Da Grasso?
Da Grasso znajduje się przy rynek Nowosolna 8, Widzew, 92-703 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Da Grasso?
Można skontaktować się z Da Grasso pod numerem +48 573 000 570
Jak można dotrzeć do Da Grasso?
Do Da Grasso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku