Przegląd katalogu
- 239 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 239 wyników
Przeglądaj sushi w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 239 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 191,327 opinii i ocen.
“Jedzenie jest tu świetne, sajgonki są pyszne, a porcje duże, warto też spróbować pho z wołowiną :)). Będę tu często wracać”
“Polecam serdecznie Pełne smaku pierożki, rewelacja Szczególnie polecam: Xiao long bao - wołowina, prażone chilli (nie są bardzo ostre, lekko pikantne) Baozi - z wielrzowiną char siu i zupę Dashi. Można mieszać (pół na pół pierożki każdego typu) 2 porcje pierożków i zupa - 2 osoby najedzone (100zł) Polecam. Na te z wołowiną i chilli wrócę na pewno.”
“Bardzo dobra pizza, jak na, dzisiejsze czasy, duzo dodatkow i dobrej jakosci. Ciasto cienkie tak ze najesz sie dodatkami a nie ciastem. Sosow duzo i dobre w smaku nie za, ostre nie za slabe. Ceny tez jak na, dzisiejsze ceny bardzo dobre. Za 200 zl najedlismy sie w 4 osoby dorosle i 5 dzieci z napojami.”
“Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy bar z daniami z wietnamskiej kuchni. Duży wybór dań, bardzo przystępne ceny i olbrzymie porcje. Niektóre dania są niedostępne w innych barach z taką kuchnią. Świetnie doprawione, kuszą zapachem i widokiem na talerzu. Dla mnie Top of the Top to kurczak Bac Bo.”
“Zamówiliśmy z przyjaciółką z Glovo, zamówienie dostarczono w niecałą godzinę, mimo ciężkich warunków pogodowych. Bardzo hojne porcje, pyszne makarony, duży wybór pozycji w menu. Nie byłam osobiście, ale po tej dostawie chętnie się wybiorę. Polecam :D”
“Pizza bardzo dobra, wypieczona jak należy. Da się utrzymać w ręku. Sosy w cenie, pomidorowy dobry, czosnkowy mógłby być troszkę bardziej czosnkowy, ale też jest smaczny. Ogólnie polecamy i sami też na pewno tu wrócimy. Edit. Po kilku kolejnych wizytach, zdecydowanie NAJLEPSZA PIZZA NA RETKINI. Polecam.”
“Ccienkie, chrupiące ciasto, to na Widzewie na nie najlepszy adres. Capricciosa ma sensowne proporcje dodatków, nic nie dominuje i nie brakuje smaku przy brzegach, co zdarza się w innych miejscach. Parma jest zgrabnie skomponowana, świeża i lekka, a Pepperoni pachnie przyjemnie przyprawami i zostawia satysfakcję po każdym kęsie. Zamówienia na dowóz dochodzą punktualnie i nadal chrupią po kilkunastu minutach w pudełku, więc nie trzeba kombinować z podgrzewaniem. Lokal jest zadbany, a kawa zaskakująco dobrze łączy się z kawałkiem pizzy, gdy wpada się na krótki postój w ciągu dnia. Obsługa działa sprawnie, nie trzeba powtarzać zamówienia, a rachunek zgadza się z tym, co zostało zamówione. Miłą obsługa wyb itnie.”
“Bardzo lubię tę pizzerię i smakuje mi tam nawet najzwyklejsza margerita - dobre cisto, przyprawy i ser. Nie ma potrzeby polewania sosami, najwyżej odrobina oliwy. Lokalizacja jest bardzo dogodna.”
“Jedzenie pyszne, składniki świeże, obsługa bardzo miła. Czego chcieć więcej. Serdecznie polecam każdemu. Pozdrawiam”
“Zamawialiśmy 24 pizze na imprezę firmową. Biuro znajdowało się duży kawałek od lokalu, a pizza przyjechała wręcz gorąca :) Pizza naprawdę smaczna i przypominała nam stare czasy Dagrasso jak dopiero zaczęło się otwierać, a myślałam, że tego smaku nie da się już odtworzyć :) Chrupiące ciasto, świeże składniki, pyszne sosy, które uważam że są nie do podrobienia w innym miejscu, to po prostu było to! Pizza rozeszła się w sekundę, ledwo zdążyłam zrobić jakieś zdjęcia. No naprawdę petarda!! Będę zamawiać na pewno częściej :)”
“Bardzo smaczna pizza na grubym cieście i wcale nie droga jeśli się trafi na promocje, tak jak ja w środę, gdzie duża XL z dwoma składnikami za 45zł i samemu ciężko ją zjeść, w dodatku super wypieczona. Szkoda, że mam daleko do lokalu, ale raz na jakiś czas muszę zjeść. Dziewczyna za ladą bardzo miła a sam lokal przystosowany do wydań na wynos.”
“Byłam dziś ze znajomymi w Łodzi.Przed wizytą w pizzerii czytałam opinie i cóż,były różne.Jednakże trzeba przyznać,że jest...wyjątkowa.Zarówno można zamówić pizze z ich menu jak i skomponować samemu.Sosy są zupełnie inne niż w pozostałych sieciówkach,w których do tej pory bywałam.Co najważniejsze samo ciasto jest zupełnie inne w smaku i cieniutkie i co może być ważne dla niektórych jest możliwość wyboru.Ciasto wege,tradycyjne lub wieloziarniste(z takimi opcjami aię jeszcze nie spotkałam).Szczerze polecam chociażby spróbować pizzy "w innym wydaniu".Zapewne tam wrócę.Drinki też pyszne,aż się chciało tam zostać na dłużej.Polecam”
“Pierwszy raz w Łodzi, pierwszy raz na Piotrowskiej. Trafiliśmy do presto gdyż cały dzień dzieciaki męczyli nas o pizzę. Znaleźliśmy Presto w google dzięki dobrym opiniom. I nie zawiedliśmy się. Pizza była bardzo dobra, do tego super obsługa i klimat ulicy Piotrkowskiej. Gorąco polecamy.”
“Przepyszne makarony i pizze. Dania z produktów świeżych, wyrabiane na miejscu przez szefa kuchni. Makaron swojski z dodatkami aż chrupkimi w swojej świeżości z sosem który drażni podniebienie euforią smaków. Pizza Papa Lolo podana z dwoma dzbanuszkami sosów ( których nie brakuje do ostatniego kawałka), ze składnikami i serem który smakiem ewoluuje w ustach w każdym kęsie. Taką magię można uzyskać tylko świeżymi produktami. Obsługa przemiła, toaleta czysta, wystrój stosowany, nie krzykliwy . Będąc kolejny raz w Łodzi ponownie zamierzam odwiedzić ten lokal który istnieje od 1978 roku Szczerze polecam!”
“Pizza jest naaprawdę dobra, sos czosnkowy też smaczny, pomidorowy w porządku. Klasyczne ciasto naprawdę smaczne. Co na wielki plus, w cappriciosie jest prawdziwa, mięsista mozarella, nie jest wypieczona do chrupkiego chipsa, tylko można ją naprawdę ugryźć. Mega. Zamawiam z dowozem, pizza jest w ciągu pół godziny.”
“Bardzo dobra pizza, niestety w lokalu tylko dwa malutkie stoliki aby zjeść na stojąco. Najlepszym wyborem jest dostawa. Obsługa przemiła. Ciekawe promocje.”
“Moim zdaniem, lokal jest czysty oraz bardzo estetyczny, wnętrze super. Jako główne danie wziąłem "Ramen Owoce Morza" oraz rolkę "Green Tiger". Jeśli chodzi o obsługującą kelnerkę to dało radę zauważyć że nie był to jej dzień, dlatego też gwiadka za obsługę mniej. Na pierwszy ogień poszedł Ramen, który już samym zapachem zachęcał do konsumpcji. Kawałki ryby orqz krewetki były bardzo smaczne. Grzyby które znajdują się w zupie dawały lekko słodkawy posmak który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Sam bulion był odziwo lekko pikanty, także z tym należy uważać jeśli ktoś nie lubi ostrego. W moim przypadku było to tylko na plus. Gwiazdka mniej za niedokładnie obrane jajko że skorupki, które delikatnie zniesmaczyło. Natomiast do samej rolki nie ma się do czego przyczepić. Była ona wykonana poprawnie i była bardzo smaczna.”
“Sushi było naprawdę bardzo dobre! Wszystko świeże, starannie przygotowane i ładnie podane. Ryż miał idealną konsystencję, a ryby były wyraźnie świeże i smaczne. Zamówienie dotarło na czas, dobrze zapakowane i w idealnej temperaturze. Widać, że lokal dba o jakość i detale.”
“Lokal powstał w lutym. Azjatyckie menu, azjatycki wystrój i muzyka w tle - a nie eska czy inny Vox FM co się często zdarza. Zjedliśmy kaczkę w dwóch odsłonach. Jako fan kaczki muszę powiedzieć jedno - mięso usmażone na 5 gwiazdek! Szok i niedowierzanie. Świetne dodatki. Kolejny szok przy rachunku. Ceny są naprawdę więcej niż przyzwoite. Zdecydowanie warto odwiedzić. Lokal trochę na uboczu ale w centrum. Mam nadzieję, że poziom się utrzyma czego życzę lokalowi i sobie :)”
“Przyjechałam do Łodzi na weekend i odwiedzenie tego miejsca było świetną decyzją! Na pewno przy kolejnych wizytach będę wracać. Miła atmosfera, jedzenie pyszne, a pani Marysia zapewniła naszemu stolikowi wspaniałą obsługę najwyższej jakości!”
“Pan Wlodziu najlepsze i najlepsza pizza w mieście. Obiady są ogromne i porcji nie da się zjeść jednorazowo. Jest tez możliwość robienia imprez okolicznościowych. Kilkanaście razy już z tego korzystaliśmy. Na stołach są wówczas obrusy i piękne pokrowce na krzesłach. Naprawdę odlot. Zwykła swojska pizzeria zamienia się wówczas w fajny lokal. Polecam! Żarcie super wypas”
“Bardzo smaczna pizza . Super się ją je. Obsługa bardzo fajna”
“Bardzo dobra pizza. zwłaszcza z bakłażanem według przepisu Magdy Gessler. Z zewnątrz nie przekonuje ale w środku włoski klimat, zapach oregano, chrupiące ciasto. Polecam”
“Jedzenie smaczne. Ostre to ostre . Duże porcje. Obsługa ok. Stoliki dezynfekowane na bieżąco. . Cenowo ok ( dobre ceny to niskie ceny ). Polecam bo warto.”
“Bardzo przyjemna restauracja, w której można zjeść dania kuchni włoskiej. Ceny są przystępne, a obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Czas bardzo miło tam mija, jednak wystrój nieco surowy, choć i tak nieźle jak na restauracyjkę na obrzeżach.”
“Świetna pizzeria! Wiele razy zamawiałem pizzę i odwiedzałem ten lokal, nigdy się przy tym nie zawiodłem. Jedzenie zawsze świeże i dobrze przyrządzone a klimat jaki panuje w lokalu sprawia że nie chce się z niego wychodzić. Ostatnio również trafiłem na kelnerkę Julię która z uśmiechem obsłużyła nasz stolik i zadbała o to aby nasz wieczór odbył się bez żadnych przeszkód. Bardzo dziękuję!”
“Byliśmy w Da Grasso dużą paczką znajomych i wszyscy wyszliśmy mega zadowoleni! Pizza świetna , duże porcje, super smak, każdy znalazł coś dla siebie. Kuchnia spisała się na medal, wszystko podane szybko i świeżo. Do tego świetne drinki, które idealnie pasowały do naszego spotkania. Obsługa bardzo profesjonalna i uśmiechnięta, potrafiła ogarnąć tak dużą grupę bez problemu. Atmosfera luźna i przyjazna – idealne miejsce na wieczór ze znajomymi. Na pewno jeszcze wrócimy!”
“Bardzo urokliwy zakątek restauracyjny za bramą do kamienicy. Jedzenie przepyszne, obsługa bardzo dobra. Miło spędzony czas przy obiedzie i drinku. Polecam”
“Pizzeria, o której krążą legendy miejskie, więc to był punkt obowiązkowy na trasie wycieczki. Nie zawiodłam się. Lokal w klimacie początku lat 2000. Zamawia się przy barze, dostaje się numerek i odbiera się zamówienie. Pizza została szybko podana. Świeże składniki, dobrze zbalansowane (nie za dużo, nie za mało), cienkie i chrupiące na brzegach ciasto, smaczny sos pomidorowy. Czego chcieć więcej? :)”
“Bardzo miłe zaskoczenie. Wróciliśmy po latach i po wszystkich zmianach zarówno w całej filozofii lokalu, menu, wystroju....a nawet sposobu podejścia do klienta....był nawet efekt wow. Bardzo przyzwoicie i bezsprzecznie miejsce bez konkurencji na całych Bałutach. Żadna pizzeria z Teo nawet nie podchodzi i się nie umywa. Będziemy wracać bo warto. Smak orginalny, ceny uczciwe i przede wszystkim super interakcja z właścicielem. Był w tym wszystkim pierwiastek Italii, Neapolu i było to uczciwe.”