PREMIA DLA PANA KTÓRY PRZYWIÓZŁ ZAMÓWIENIE OBOWIAZKOWA!! złożyliśmy dziś zamówienie przez uber eats. Z racji, że dziś jest zakończenie roku szkolnego spodziewaliśmy się, że czas realizacji będzie znacznie wydłużony jednak trwało to tylko około 30 minut dłużej nic zwykle. Jedzenie było nadal bardzo ciepłe i świeże o co postarał się Pan, który je przywiózł. Jest to tak ciepły i sympatyczny człowiek, że uśmiech sam maluje się na twarzy :)) Krótka rozmowa z nim poprawiła mi humor dużo bardziej niż zamówione jedzenie (a warto dodać że było przepyszne)
Zdjęcia
Opinie
-
Jagoda Fila ★★★★★
-
Joanna Grala ★☆☆☆☆
Zawsze zamawiając pizzę byliśmy zadowoleni, ale niestety to co dostaliśmy dzisiaj (a zamawialiśmy „zapiekankę”) to przechodzi ludzkie pojęcie. Podstawą ziemniaków były gotowe ćwiartki ziemniaków mrożone, które pierwszej świeżości nie były. W środku surowe pieczarki i szynka. Zapiekanka gyros z gyrosem nie miała nic wspólnego. Nie dość, że nie była świeżo przyrządzona tylko odgrzewana, to gyros był wielkimi kawałami udka, po jednej stronie przyprawionymi. Tego nie dało się zjeść, ewidentnie widać, że jest to przygotowane z odpadków obiadowych. To było nasze ostatnie zamówienie z tej sieci.
-
Maude ★★☆☆☆
Niestety, regularnie stąd zamawiałam i po dzisiejszym przestanę. Pizza zawsze była w porządku, a teraz przyszła kompletnie surowa od spodu.
-
Asia Filipiak ★★★★★
Miła atmosfera i przewspaniała pizza!
-
Karolina Marosik ★★★☆☆
Zamówiłam pizze z dowozem do domu (jakieś 150 metrów). Niestety tym razem jestem bardzo rozczarowana, ponieważ pizza przyszła bardzo rozmoczona. Trzy kawałki poszły do śmieci bo były jak po kąpieli wodnej. Nie jest to pizza za 10 zł, tylko za prawie 50, wiec myśle, ze nie powinno się coś takiego zdarzyć. Smak uratowanych kawałków był jak najbardziej w porządku, szkoda tyko, ze prawie połowa pizzy się zmarnowała.
-
Piotr Jawny ★★☆☆☆
Pizza droga, lecz samo ciasto zasługuje na pochwałę. Sos czosnkowy bardzo dziwnie słodki i szczerze popsuł cały smak pizzy. Na miejscu jeść nie polecam z powodu uwalonych do bólu stolików...
-
Grzegorz Rogala ★★★★☆
Konkretna pizza 42cm to 42 , całkiem dobrze wypieczona, nie flak lejący się przez palce. Sos ostry.. ja lubię ostrzejsze ale niczego sobie.
-
Lena Marxer ★★★☆☆
Pizza w tej cenie bez zarzutów, jednak dostawa i dostawcy to dramat! Po raz kolejny zamówiona pizza dociera zimna. Czasami dochodzi do pomyłek przy zamówieniu. Raz pomylono składniki, raz zamiast sosu pomidorowego dostałam ostry. Jednak dziś pani kurier stanowczo naruszyła moje standardy. Zamiast dzień dobry usłyszałam po otworzeniu drzwi "czy mogę być pani dłużna te 2 zł?", tonem jakby nie była to wartość nawet jedenego grosza! Zaznaczyłam, że nie jestem zadowolona ponieważ po to zaznaczałam opcję gotówki oraz dokładną kwotę którą posiadam (60 zł w banknocie, przy zakupie pizzy za 57, 90), żeby być penwą, że kurier będzie miał wydać. Niestety zgodziłam się, ponieważ pani kurier zupełnie mnie zaskoczyła. Zatem, jeżeli zamawiasz pizzę za gotówkę, jeżeli nie chcesz "płacić przymusowego napiwku", miej dokładnie odłożoną kwotę.
-
Sara Gumułka ★★★★★
Najlepsza plackarnia w okolicy. Po pierwsze, pizza z pieczarkami nie ocieka po całych łapkach, co wzmaga nie tylko doznania smakowe, ale i estetyczne. Po drugie bogactwo składników i fenomenalne ciasto sprawiają, że brzuszek jest nie tylko pełny - brzuszek jest SZCZĘŚLIWY. Polecam gorąco.
-
Rafik Rafikowy ★☆☆☆☆
Pizza może jest smaczna i duża ale niestety nie dostałem darmowe do sosu pani powiedziała że od sierpnia już nie ma darmowych czasów. Szkoda że nigdzie nie ma o tym informacji zawsze wydaje mi się że do pizzy powinien być sos jeden przynajmniej w gratisie mega słabo
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria Pełen Brzuszek?
Pizzeria Pełen Brzuszek znajduje się przy Janusza Kusocińskiego 65, Polesie, 94-054 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Pełen Brzuszek?
Można skontaktować się z Pizzeria Pełen Brzuszek pod numerem +48 426 860 325
Jak można dotrzeć do Pizzeria Pełen Brzuszek?
Do Pizzeria Pełen Brzuszek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku