Opinie

  1. Ewa Repelowska ★★★★★

    Bardzo dobra lodziarnia , duży wybór deserów lodowych i ciast . Jest również oferta obiadowa : pizze i makarony . Przepyszne

  2. tomeklaszok ★★★★★

    Bardzo miła kawiarnia ! Świetne lody rzemieślnicze i puchary lodowe .Pdzepuszna pizza i spaghetti ! Godne polecenia !

  3. Anna Maria ★★★★★

    Pasta bardzo smaczna,szybka realizacja zamówienia. Dużo ludzi w lokalu, przez co jest dość głośno. Fajna atrakcją jest robot, który przywozi zamowienia. Ceny mogłyby byc niższe. Z czystym sumieniem można polecić pastę w tym lokalu.

  1. Grac ★★★★☆

    Jak na standardy centrów handlowych jest bardzo dobrze. W zasadzie jedynie lasagne średnio mi smakowała, była zbyt jałowa, oraz włoska kawa - zwykła lura. Makaron z łososiem i przystawka były pyszne, a ciasta wręcz fenomenalne (zwłaszcza tiramisu). Ceny umiarkowane, dobra obsługa. Miejsce chaotyczne, ale to w końcu galeria handlowa.

  2. Krzysztof Borowski ★☆☆☆☆

    Dziś po przerwie od zeszłego lata odwiedziliśmy naszą ulubioną wieloletnią kawiarnię gdzie wspólnie z żoną łącznie zjedliśmy tam "tonę" lodów i były przesmaczne prześliczne i ogromne porcje. Do dziś.... Dzisiejsza porcja lodów spagetti nero była mocno odbiegająca od minionych. Mała wodnista skromna w bakalie ( praktycznie nie było orzechów, a w zamian tani produkt orzeszki ziemne brak sosu na spodzie a smak lodów czekoladowych w ogóle nie przypominał tego z przed roku) itd. Nie dosyć że porcja znacznie pomniejszona to za to znacznie droższa. Jak właściciel stosuje się do wszystkich swoich produktów w taki sposób to jedynie mogę pogratulować dużego dochodu kosztem klienta. Na tą chwilę nie polecam tego miejsca, choć wcześnie bardzo je zachwalałem i polecałem wszystkim znajomym. Pozdrawiam - rozczarowany klient.

  3. Tomasz Olejniczak ★★★★★

    Wysmienita pizza i szybka obsluga mimo bardzo duzej ilosci gosci. Moje dzieci zachwycily sie Margerita mimo ze (jak to we wloskiej pizzerii) nie otrzymaly sosow tylko oliwe z oliwek. Ceny troche wygurowane ale bez dramatow.

  1. Emil Bielski ★★☆☆☆

    1. Wizyta - Jedzenie średnie, ceny wysokie, na stołach brak serwetek. 2. Wizyta - Na kawe czekałem tak długo, ze pozostałe osoby z ktorymi przyszedłem zdążyły zjeść lody. Najpierw ja siedziałem, pozniej cała reszta. Zadośćuczynienia brak. Drogo i brak jakości za tę cenę. Nie polecam. Sztućce też mocno takie sobie..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Italia Lody Caffe pizza &pasta?

Italia Lody Caffe pizza &pasta znajduje się przy aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 15/23, Śródmieście, 90-307 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Italia Lody Caffe pizza &pasta?

Można skontaktować się z Italia Lody Caffe pizza &pasta pod numerem +48 426 346 570

Jak można dotrzeć do Italia Lody Caffe pizza &pasta?

Do Italia Lody Caffe pizza &pasta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements