Podjechałem w sobotę koło 14:30 - czyli mały ruch. Na miejscu zobaczyłem dwie pary klientów. Kiedy chciałem zamówić, usłyszałem, że muszę poczekać, bo pani obsługuje właśnie dowóz... Cóż, zaczekałem. Zamówiłem Mafioso (49zł z hakiem, niecałe 50), na wynos i poprosiłem dodatkowo o pieczarki. Przy odbiorze okazało się, że płacę 57zł (za pieczarki i pudełko?). Całkiem niemała kwota jak za średnią pizzę... Miałem wrócić po odbiór po 15m, ale "lepiej jak Pan będzie po 20m". OK Odebrałem (z dachu pieca, czyli była wcześniej), zapłaciłem - powrót do domu zajął mi jakieś 12m - okazało się, że pizza była już tylko ledwo ciepła. Ciasto cienkie, ranty smaczne i chrupiące, ilość składników OK, chociaż posypane bardziej na środku. Odgrzewana na drugi dzień była fatalna. A cena - kosmiczna. Sosy fatalne, czosnkowy bez czosnku, pomidorowy bez smaku. Pojechałem, sprawdziłem, zapłaciłem stanowczo za dużo - nie wrócę.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Frątczak ★★★☆☆
-
TK MW ★☆☆☆☆
Fatalna pizza zamowióna na wynos do pobliskiego hotelu. Masa pieczarek, które utonęły w niedopieczonym cieście. Myślałem, że dagrasso to dobra marka, jak widać, bardzo się pomyliłem.
-
Dominika ★☆☆☆☆
Zamówiłam 4 pizze, najgorsza margarita i pizza wiejska jaką jedliśmy, margarita była niezjadliwa a wiejska niedopieczona. Siedzieliśmy przy stoliku 20 min gdy pani za ladą rozmawiała przez telefon, była oburzona gdy podeszliśmy i musiała odłożyć telefon, do tego przy przyjmowaniu zamówienia cały czas przeglądała wiadomości.
-
Marta Nowak ★★★★★
Zamawialiśmy pizzę Champione. Bardzo smaczna i dużo w niej kabanosów i salami. Była bardzo smaczna. Żałowaliśmy, że nie wzięliśmy większej. Obsługiwała nas bardzo sympatyczna p. Marysia. Szybko i elegancko podała nam drinki i szybko przyniosła pizzę. Byliśmy zaskoczeni, bo to sobota i lokal pełen. Naprawdę wielki szacunek za pracę. Pozdrawiamy naszą ulubioną pizzerię!
-
Tomasz Kołacz ★★★☆☆
Wpadłem tam z synem. Miałem ochotę na pizze z sosem czosnkowym. Czyli chamska PL pizze :) Byliśmy tam we wtorek czyli załapaliśmy się na fajna promocje 1+1 gratis ( tylko z menu oznaczone Promo i w dodatku duze). Zamówione dwie pozycje. Margherita i chyba mafioso ( salami jalapenio i oliwki) Pizze przyszly dość szybko. Widać było ,że są z promocji bo bardzo ubogo ze składnikami. Margherita - ciasto bardzo grube. Ser przypalony wg mnie. W smaku oki ale czuć było duża ilość ciasta. Mafioso - ciasto podobnie jak w/w. Składników mało Sosy oki choć czosnkowym za słodki. Bardziej czuć było cukier niż czosnek. Lokal bardzo ładny i czysty. Obsługa też miła. No cóż mają takie wytyczne jak robić ciasto i tak robią. Jest to sieciowka. Podsumowując byłyby 2 gwiazdki ale skoro udało nam się złapać na tą promocje to gwiazdka w górę. Napewno już tam nie wrócę bo pizza poprostu jest mało smaczna.
-
Karola Mimi ★★★★★
Za każdym razem kiedy zamawiamy pizze jest pyszna , przyjazna obsługa.
-
El Mar Tyna (Mar) ★★☆☆☆
Uwaga na lampę wiszącą pomiędzy stolikami na wysokości ok. 160 cm, można przydzwonić głową. Niezrozumiała sytuacja. Obsługa bardzo miła. Zamówiliśmy pizzę basilico. Dużo świeżej bazylii, delikatny sos, ser ok. Ale ciasto - coś co przypomina w smaku hot-doga ze stacji benzynowej. Jeśli ktoś lubi…. To ok.
-
Evil Maharadża ★☆☆☆☆
ostatni raz zamawiam coś od Was, "jedzenie" przyszło zimne i zrobione na odpie#$@ol się. Ceny macie z kosmosu a podajecie tragedię. Quesadilla może stała obok żółtego sera kiedyś, wrzucam fotę jak to dobrze wygląda. Sucha jak wiór. Masakra. Nie polecam.
-
Klaudia Z. ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy z mężem dwa razy pizzę. I o te dwa razy za dużo. Pierwsze zamówienie dotarło zimne, choć mieszkamy od lokalu rzut beretem. W drugim przypadku w sosie czosnkowym znaleźliśmy gumę do rzucia. Brak słów. Trzeciego razu z całą pewnością nie będzie.
-
Ewelina ★☆☆☆☆
Czekaliśmy na zamowienie ponad dwie godziny. Lekceważąca pani przez telefon nawet nie powiedziała przepraszam….widzę, że podejście do klienta zamawiającego na wynos jest jeszcze gorsze od tego który przychodzi na miejsce. Zamiast interesować się klientem, panie wola oglądać film. To nie pierwsza taka zła sytuacja wiec postanowiłam podzielić się swoją opinią. Napewno nie skorzystam z waszych usług więcej. Życzę zmiany podejścia do klienta albo zmiany pracy. 10.01.2023
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Da Grasso?
Da Grasso znajduje się przy 11 Listopada 26, Bałuty, 91-370 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Da Grasso?
Można skontaktować się z Da Grasso pod numerem +48 504 907 700
Jak można dotrzeć do Da Grasso?
Do Da Grasso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku