Przegląd katalogu
- 1,091 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 1091 wyników
Przeglądaj salon manicure w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,091 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 39,895 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera salon manicure z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki i innych.
“Polecam salon, robię tam paznokcie i zabiegi na twarz. Zawsze jestem zadowolona.”
“Jestem bardzo zadowolona z regulacji brwi. Poszło szybko, efekt bardzo ładny i usługa w dobrej cenie (20zł) Polecam :)”
“Bardzo przyjemy salon. Pani Olga obciela mnie tak jak chcialam. Bardzo dokladna i profesjonalna fryzjerka. Polecam serdecznie:-)”
“Bardzo przyjazna miła i sympatyczna pani , z dużą wiedzą i umiejętnościami”
“Polecam serdecznie. Korzystam z usług zakładu Pani Moniki od lat. Zawsze jestem zadowolona. Ma świetną rękę i zawsze dobrze doradza. Ceny nie są wygórowane a za taką jakość mogły by być. Polecam też dla dzieci. Obie Panie mają super podejście do małych Klientów i dużo cierpliwości.”
“Pani zrobiła paznokcie bardzo dokładnie i delikatnie i jeszcze doradziła kolor, polecam!”
“W salonie u Olgi zawsze przyjemna atmosfera, mało tego! Dziewczyny za każdym razem wykonują moją wizje w punkt :) dostosowany termin pod klienta,a to bardzo ważne. Polecam :)”
“Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, z których korzystałam☺️ Pracownicy posiadają olbrzymią wiedzę kosmetologiczną, dzięki czemu wiedziałam, że oddaję się w najlepsze ręce☺️ Jakość usług na najwyższym poziomie, na pewno wrócę ponownie!”
“Dla mnie super. Pani co tam pracuje jest bardzo miła (oczywiście klient też musi być miły :) ). Strzyże dobrze i szybko. Ceny przystępne.”
“Serdecznie polecam salon Antoniny! Antonina jest prawdziwą profesjonalistką w tym, co robi — przekazuje wiedzę z ogromną cierpliwością, dokładnością i pełnym zaangażowaniem. Wkłada całe serce w to, aby nauczyć nawet osobę, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z nożyczkami czy maszynką. Kończę kurs „Od zera do barbera” u Antoniny i jestem mega zadowolona. Z czystym sumieniem polecam każdemu! Nie tylko uczy, ale też doradza z własnego doświadczenia, pokazując, jak dalej rozwijać się z nabytą wiedzą. Poza tym jest ciepłą, kochaną i niesamowitą osobą. Kobieta naprawdę cudowna! ❤️”
“W żadnym innym miejscu nie miałam tak dobrze zrobionych paznokci. Mam już kilka wizyt za sobą i zawsze jestem zachwycona jakością usługi. Pani Marta jest niezwykle dokładna, a paznokcie są nie do zdarcia, nawet po 3 tygodniach nie ma na nich żadnego uszczerbku, mimo że ich nie oszczędzam. Gorąco polecam!”
“Usługi świadczone w Salonie Moniki Jeziorskiej są na najwyższym poziomie. Zabiegi, paznokcie, masaże, henna pozwolą Ci się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu. Ja korzystam regularnie i nie zamieniłabym tego salonu na żaden inny. Polecam na 200%”
“W salonie panuje bardzo miła atmosfera. Zawsze można liczyć na pomoc i poradę profesjonalistek tam pracujących. Każda wizyta to chwila rekasu i odetchnienia. Bez wątpliwości i zastanowienia serdecznie polecam to miejsce.”
“Cudowne dziewczyny atmosfera super przede wszystkim pełna profeska ,polecam z całego serducha”
“Polecam salon Nowa Ja. Profesjonalnie. Paznokcie w wykonaniu Ewy to za każdym razem pięknie wykonane arcydzieła. Zawsze można się dogadać co do terminu czy jego zamiany. Starannie wykonana usługa, szeroki wachlarz kolorów oraz cudnie dopracowane wzorki to to co właśnie wyróżnia salon i chce się tam wracać.”
“Super salon, rodzinna atmosfera, profesjonalna obsługa sugestie klienta są uwzględniane. Zawsze wychodzę zadowolona zarowno z usługi kosmetycznej jak i fryzjerskiej. Gorąco polecam”
“Bardzo polecam salon jedwabny dotyk. Moja córeczka bardzo pięknie wygląda w kolczykach. Pani Marta zrobiła zabieg bezboleśnie.”
“Fantastyczny salon, mam już kartę stałego klienta i zniżkę na usługi. Pani Marta super fryzjerka. Szczerze polecam osoba pełna pomysłów i zaangażowania w swoją pracę..”
“Bardzo dobry salon. Chodzę do niego od kilku lat i zawsze potrafili nadać mi fajną fryzurę. Atmosfera bardzo luźna, piękny wystrój, otwarte wnętrze i dobrze wyszkolona załoga to zdecydowanie najlepsze strony tego miejsca. Dodatkowo często można wpaść bez zapowiedzi i niemal bez czekania móc usiąść na fotelu. Polecam.”
“Polecam :) Pani Małgorzata ma świetne podejście do małych dzieci jeśli chodzi o wzięcie włosów, zawsze wychodzimy zadowoleni :)”
“NAIL FACTORY! Jako mężczyzna szukający dobrego manicure'u. Byłem bardzo zadowolony. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i idealny, męski efekt. Warto!”
“Odwiedzam salon nie od dziś i za każdym razem jest rewelacyjnie. Przyjazna atmosfera, Panie zawsze pomocne, czysto, wizyta zawsze na czas. Byłam w kilku salonach ale nigdzie nie byłam tak zadowolona jak tutaj. A w Caroline jestem zadowolona z efektów za każdym razem. Pani Monika robi świetny blond na moich włosach :D Polecam! :D”
“Jeśli szukacie dobrego męskiego strzyżenia to nie możecie trafić lepiej. Panie są przesympatyczne, uśmiechnięte, słuchają klienta. Zawsze wychodzę z salonu bardzo zadowolony.”
“Jeśli szukacie dobrego męskiego strzyżenia to nie możecie trafić lepiej. Panie są przesympatyczne, uśmiechnięte, słuchają klienta. Zawsze wychodzę z salonu bardzo zadowolony.”
“Korzystam i ja i syn [8 lat] ostatnio powiedział "idziemy do mojego ulubionego zakładu fryzjerskiego" No cóż, opinie dzieci są zazwyczaj szczere... byliśmy i jak zwykle wyszliśmy z uśmiechami na twarzyczkach. Opinia dzieci to chyba najlepsza rekomendacja, ja również nie mam najmniejszych wątpliwości że warto.”
“Chodzę do tego salonu od lat na męskie strzyżenie i nie zamieniłbym go na żaden inny. Zawsze profesjonalnie, dokładnie i bez zbędnego gadania – tak jak lubię. Fryzjerki znają się na rzeczy, wiedzą co robią, potrafią doradzić i ogarnąć fryzurę dokładnie tak, jak trzeba. Zero kombinowania, pełna jakość i fajna atmosfera. Polecam każdemu facetowi, który chce wyglądać dobrze i nie tracić czasu na byle co.”
“Byłam na usunięciu wąsika bardzo polecam zabieg szybki i bezbolesny”
“Chodziłem do różnych fryzjerów, z różnym skutkiem. Kilka lat temu trafiłem do salonu barbara. Obecnie chodzę tam z kolejnym pokoleniem. To mówi samo za siebie.”
“Bardzo pozytywna atmosfera panuje w salonie. Najbardziej polecam Panią Julię, pełna profeska ;) Zostałam poczęstowana kawą. Serdecznie polecam”
“Miła obsługa coś na co warto zwrócić uwagę to jest porządek i bardzo ładny wystrój salonu polecam (napewno tu wrócę)”