Przegląd katalogu
- 778 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 778 wyników
Przeglądaj kwiaciarnia w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 778 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 39,364 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kwiaciarnia z miast takich jak Łódź, Pabianice, Skierniewice, Radomsko, Zgierz i innych.
“Z całego serca polecam Martę jako dekoratorkę ślubną! Jej profesjonalizm, wyczucie estetyki i dbałość o najmniejsze detale przerosły nasze oczekiwania. Dekoracje były nie tylko piękne, ale też idealnie dopasowane do klimatu sali i naszego stylu. Każdy element — od ceremonii, przez stół prezydialny, aż po drobne dodatki — był dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Goście byli zachwyceni, a my wciąż dostajemy komplementy za wyjątkową oprawę tego dnia. Dziękujemy za stworzenie magicznej atmosfery i za to, że mogliśmy w pełni cieszyć się naszym dniem bez żadnego stresu.”
“Przepiękne, cudnie zapakowane kwiaty! Podobno (opinia klienta) bardzo sympatyczna obsługa! Wciąż mam ostatni bukiet (zielony ze słonecznikami), ale już nie mogę się doczekać następnych, bo z takimi cudeńkami w pokoju każdy dzień jest jakiś piękniejszy ♥️”
“Piękne świeże kwiaty godne polecenia”
“Wszystko da się załatwić z Panią Karoliną. Kompozycje kwiatowe na sali z klasą. Bukiety ślubne i butonierki śliczne. Kościół ubrany jak należy. W prezentowe pudełka kwiatowe bez żadnych problemów udało się wkomponować „wkładkę”. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy.”
“Wiązanki i bukiety na każdą okazję, przystępne ceny, dobór kwiatów i wyglądu odpowiedni do okazji, na którą bukiet jest przeznaczony, za te same pieniądze inaczej będzie wyglądał bukiet dla teściowej, inaczej dla żony, inaczej dla babci. Co ułatwia mnie, jako facetowi zakup. Bo nie muszę wybierać i decydować o rzeczach, na których się nie znam, tylko mówię dla kogo to będzie, czy na urodziny, czy na inną okazję i pani florystka szykuje wtedy bukiecik odpowiedni do okazji. Także w 100% polecam!!!”
“Profesjonalna i przemiła obsługa! Spokojnie można zaufać pomysłom Martyny, która dla każdego stworzy coś pięknego. Serdecznie polecam i skorzystam jeszcze nie raz :-) 5/5”
“Polecam z całego serca. Cudowna Osoba,piękne kwiaty,super obsługa. Super!!!”
“Gorąco polecam! Kwiaty świeże piękne i bardzo długo stoją. Osoba obdarowana była zachwycona!”
“Z całego serca polecam!!!. Bukiecik piękny,świeże kwiatki, dostarczony na czas z balonikami na Hel :) super,super,super”
“Niesamowita kwiaciarnia! Miejsce tworzone z pasją. Zawsze świetna obsługa na miejscu - genialny wybór i ceny. Nawet jak na cito był potrzebny NIEBIESKI bukiet to taki otrzymałam. Zdecydowanie moje ulubione miejsce na mapie Łodzi. Staranność, uprzejmość i profesjonalizm! Wracam i zawsze będę tu wracać! :)”
“Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!!! Sprawa załatwiona szybko przez messengera i na umówiona godzinę. Przepieknie wszystkie kwiaty ze sobą wyglądały. Szkoda ze tak późno odkryłam to miejsce. Polecam z całego serca, jak kupować to tylko tutaj. Mistrzostwo❤️”
“Bardzo polecam! Monika to najzdolniejsza florystka jaką znam! ❤️ Współpracowałyśmy z okazji mojego wesela i jestem bardzo zadowolona. Wszystko dobrała tak jak chciałam i kolorystycznie, i w ilościach kwiatów na stołach. Każdy nasz gość zachwalał bukiety. Na zdjęciu mój bukiet ślubny ❤️”
“Piękne miejsce, piękne kompozycje kwiatowe i tanio. Polecam”
“Nie spodziewałam się tak pięknego wykonania bukietów. Z kilku kwiatów Pani potrafi wyczarować cuda i to w niskiej cenie. Serdecznie polecam.”
“Najlepszy wybór kwiaciarni w Łodzi. Super obsługa, szyba realizacja, bardzo dobre ceny! Polecam!”
“Dziewczyną zachwycona, kwiaty wytrzymują bardzo długo. Menu przejrzyste, szybki i łatwy zakup”
“Profesjonalna obsługa i zawsze świeże kwiaty. Co do tego żoną zadowolona A to najważniejsze”
“Dziękuję za piękne kwiaty na moją uroczystość”
“Super sprawa, dziękuję bardzo za pomoc :)”
“Potrzebna była szybka geometria kół i przegląd zawieszenia, Panowie sympatyczni ogarnęli temat sprawnie i to po godzinach pracy. Polecam serdecznie.”
“Obsługa jest niezwykle miła i pomocna, zawsze gotowa doradzić i zaproponować najpiękniejsze aranżacje kwiatowe.”
“Polecam dekoracje u Heleny❤️❤️❤️ Girlanda balonowa oraz stacje balonowe na chrzest synka zostały wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami i stanowiły przepiękne tło do zdjęć.”
“Wybralismy się z żoną na dwudniowe zajęcia z Kasią. Był to nasz pierwszy kontakt z taką formą spędzania czasu. Zajęcia prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, idealne jako forma relaksu, pozwala oczyścić głowę z natloku myśli w codziennej gonitwie. Bardzo ciekawie i sprawnie przygotowane materiały i proces tworzenia pozwolił każdemu z nas zrobić od podstaw swój pierwszy kubek oraz kilka naczyń, które udało się na drugich zajęciach poszkliwić. Czekamy teraz na wypalenie w piecu. ;) Polecamy pracownie i cała ekipę.”