Przegląd katalogu
- 1,091 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 1091 wyników
Przeglądaj salon manicure w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,091 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 39,895 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera salon manicure z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki i innych.
“Bardzo fajne miejsce. Pełen profesjonalizm. Sympatyczna Pani Ania. Jestem zadowolona! Polecam.”
“Najlepszy fryzjer na świecie. Wspaniała atmosfera tam panujaca powoduje, że nie chce się wychodzić z salonu.”
“Chodzę do Moniki od kilku lat, zawsze pełen profesjonalizm, paznokcie wykonane z dbałością o każdy szczegół, baaardzo starannie zrobione. To zdecydowanie najlepsza stylistka u jakiej byłam. Pracownica Amelia dogania mistrzynię. Polecam z czystym sercem ♥️”
“Polecam miejsce, tam jest pełen profesjonalizm. Nawet w razie problemów jest fachowe rozwiązanie i profesjonalizm do końca. Miejsce czyste i pachnące.”
“Dziewczyny wykonują niezwykle starannie i dokładnie swoją pracę. Ogromny wybór kolorów hybryd, naklejek, wzorków itp. Zawsze przyjazna atmosfera, gustownie urządzone wnętrze, ciepły napój i świeże kwiaty. Można się tam zrelaksować!”
“Bardzo pozytywne doświadczenie. Czyściutko, kompetentnie i miło. Umówiłam siostrę. Polecam serdecznie.”
“Wdzięk i styl to najlepszy salon w Pabianicach! Zdecydowanie polecam, sprostają nawet najbardziej wymagającym klientką, zawsze doradzą i nigdy jeszcze nie wyszłam z tego salonu nie zadowolona.”
“Od 20 lat korzystam z profesjonalnej opieki podologicznej p.Ewy ,co jest wyjątkowo istotne przy wieloletniej cukrzycy. Oprócz etetyki, odpowiednich produktów i profesjonalnych porad, również pierwszy wybór przy trudnych sytuacjach związanych z ranami, odciskami, wrastającymi paznokciami etc. Gorąco polecam wszystkim ten gabinet.”
“Miła i fachowa obsługa,Pani Monika mistrzyni w swoim fachu.”
“Najlepszy salon pod każdym względem Serdecznie Polecam”
“polecam z całego serca szkolenia u Weroniki , przeprowadzane są one w świetnej atmosferze. Wera jest przemiłą dziewczyną która ma ogromną wiedzę i potrafi ją w 100% przekazać.”
“Gorąco polecam salon Malwa. Korzystałam i korzystam m.in po kolei partiami ciała z depilacji laserowej. Sprzęt najwyższej klasy, bezboleśnie. W salonie są zachowane najwyższe standardy higieny i cudowna obsługa, nawet dla takich introwertyczek jak ja. Depilacja naprawdę działa i odrasta coraz mniej włosków. W zależności od partii ciała, jedne idą szybciej drugie wolniej, niemniej jestem bardzo zadowolona tak z obsługi, ceny jak i efektów. ☺️”
“Super Fryzjerki super salon pani od fryzur męskich naprawdę ma duże umiejętności i wiedzę na temat fryzur.”
“Polecam serdecznie Panią Dorotę, idealne cięcie nożyczkami na gorąco. Pani Dorota zaproponowała jak to cięcie powinno wyglądać, doradziła jak układać włosy. Doceniam inicjatywę, sama nie miałam pomysłu na zmianę. Dziękuję ❤️”
“Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam wykonać stylizację paznokci u Pani Liany. Od dłuższego czasu jestem klientką salonu , bardzo mi się podoba atmosfera, sterylność i dbałość o szczegóły w salonie. Systematycznie chodzę na paznokcie do tej stylistki i jestem bardzo zadowolona z efektu jej pracy, zawsze potrafi doradzić kolor czy kształt i dba o pielęgnację moich dłoni.”
“Personel był bardzo profesjonalny i kompetentny. Zadbali o moje stopy w sposób dokładny i staranny. Gabinet był czysty i estetyczny, a atmosfera bardzo przyjemna. Czułem się w dobrych rękach. Polecam ten gabinet podologii każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej opieki nad swoimi stopami.”
“Byłam dziś z kręconymi włosami na cięciu u Walerii, bardzo polecam. Miałam okazję spotkać dwoje innych fryzjerów, wszyscy bardzo sympatyczni, było widać ich zaangażowanie w "swoich klientów". Miejsce bardzo przyjazne, zadbane na pewno wrócę i gorąco polecam.”
“Do salonu Pani Kasi przychodzę odkąd powstał. Od tego czasu wychodzę zawsze zadowolony. Strzyżenie męskie wydaje się proste, ale tutaj mogę liczyć na profesjonalizm. Szczególnie polecam Panią Emilke.Znakomicie odczytuje moje wymagania. Miła atmosfera udziela się wszystkim. Serdecznie polecam. Krzysztof”
“Profesjonalnie.Miła atmosfera.”
“Odbyłam szkolenie z Fantasy french konstrukcyjny u Joanny i jestem BARDZO zadowolona. Miejsce jest przepiękne, Asia dba o każdy detal, ma wspaniały kontakt z kursantem, przekazuje ogrom wiedzy i przy tym jest prze sympatyczna, mam nadzieję że się jeszcze spotkamy!”
“Natalia wykonała mi piękne paznokcie, zrobiła wszystko tak jak chciałam w bardzo przyjemnej atmosferze:)”
“Jestem zachwycona efektem makijażu permanentnego! Zabieg został wykonany niezwykle precyzyjnie i w komfortowej atmosferze. Kolor oraz kształt są idealnie dopasowane do mojej urody, a całość wygląda bardzo naturalnie. Profesjonalne podejście, świetna higiena pracy i pełne wyjaśnienie każdego etapu zabiegu sprawiły, że czułam się w pełni zaopiekowana. Zdecydowanie polecam – najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć!”
“Pani Karolina jest absolutnie mistrzynią swojego fachu. To dopiero czwarty dzień, więc jeszcze nie ma pełnego efektu, a jestem i tak w szoku jak pięknie wygląda twarz w porównaniu do przed zabiegiem. Coś wspaniałego! Polecam w pełni, to juz kolejny raz u Pani Karoliny, ale teraz dzięki wiedzy przeprowadzającej znalazłyśmy dla mnie połączenie, ktore sprawdza się idealnie. Jak na botox to nigdy do nikogo innego! :)”
“Byłam już na kilku różnych zabiegach na twarz i ciało oraz depilacji laserowej u Pani Viry, która jest niesamowicie delikatna. Super atmosfera, czułam się bardzo komfortowo i zrelaksowana. Każda procedura jest dokładnie opisywana, dzięki czemu wiem dokładnie na czym polega zabieg. Polecam bardzo serdecznie :)”
“Super klimat, szybka robota i efekt pierwsza klasa ! Najlepszy fryzjer w Łodzi !”
“Najpewniej nie znajdziesz lepszego zakładu fryzjerskiego. Salon odwiedzam od wielu lat, tak długo, że nie pamiętam od kiedy. Nie było sytuacji bym wyszedł niezadowolony, a wręcz wychodzę z poprawionym humorem. Mega sympatyczny kontakt, nigdy nie wyszedłem niezadowolony z wykonanej usługi. Zdecydowanie polecam!”
“Właścicielka. Dorota. Nie jest fryzjerem. Jest geniuszem nożyczek. Przez 30 lat każdy fryzjer miał porażkę. Dorota umiała jako jedyna poskromić moje włosy. Sztywne grube i gęste. Raz złamała nożyczki na mnie. Genialna. Pojadę za nią do Londynu. Czego jej życzę.”
“Jakość i pełen profesjonalizm. Pani Justyna, to naprawdę czarodziejka, dba o każdy szczegół, cięcie i koloryzacja idealna . Polecam z całego serca !!!!”
“Pani przesympatyczna Pięknie ostrzyżona klientka Nie ma się do czego przyczepić wszystko dokładnie dopracowane,równiutko,pani delikatna przy pracy nie ciągnie i wie co robi Naprawdę polecam”
“Patrycja jest perfekcjonistą! Paznokcie zawsze wykonane z największą starannością. Bezpieczne i przytulne miejsce. Najprawdopodobniej najlepszy salon w okolicy. Bardzo polecam i cieszę się, że tutaj trafiłam ❤️”