Byłam u pani liliany na oczyszczaniu twarzy jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego skóra jest pięknie wyczyszczona oraz gładka bardzo polecam usługi salonu „lili”
Zdjęcia
Opinie
-
wilczek_ gacuś ★★★★★
-
Dominika Kopczyńska ★★★★★
Byłam na usunięciu wąsika bardzo polecam zabieg szybki i bezbolesny
-
Jolanta Zurek ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona, ze trafilam do Salonu LILI. Pani Liliana podchodzi do klienta bardzo profesjonalnie. Zaproponowala mi i wykonala zabiegi, ktore juz znacznie poprawily stan mojej skory, a to dopiero poczatek. W gabinecie panuje spokojna, kojaca atmosfera, ktora dodatkowo sprzyja wyciszeniu i relaksacji. Czuje sie tu spokojnie i bezpiecznie, a rezultaty sa fantastyczne! Szczerze polecam!
-
Małgorzata Durkiewicz ★★★★★
Bardzo polecam P.Lilke. Jest ciepłą i bardzo życzliwą osobą. Wykonuje wysokiej klasy zabiegi na bardzo dobrych produktach. Ma ogromne doświadczenie. Czuję się u niej bezpiecznie i spokojnie. Stwarza pozytywną energię i atmosferę. Jestem zawsze zadowolona i szczęśliwa wychodząc z gabinetu.
-
Natalia Natalia ★☆☆☆☆
Nie polecam. Byłam na manicure tytanowym. Po tygodniu stylizacja na jednym paznokciu mi pękła, na drugim w połowie odpadła na trzecim się odkurzyła. Po swych tygodniach z trzech paznokci spadła całkiem. Skórki oraz opuszki po zabiegu były pozalewane. Nie wspominając o tym że bolała mnie cała płytka paznokci.
-
Józef Jancewicz ★★★★★
Super zabieg w wykonaniu pani Lili mila atmosfera w gabinecie polecam
-
Krysia Olszewska ★★★★★
Bardzo miłe miejsce z relaksująca atmosferą gdzie można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych. Polecam można wyjść zrelaksowaną i odmłodzoną.
-
Lilla Gawrysiak ★★★★★
Bardzo przyjazny gabinet miła obsługa byłam pierwszy raz robiłam usta u pani Liliany jestem mega zadowolona. Usta wyglądają bardzo naturalnie. Polecam ten gabinet na pewno tu wrócę.
-
Olgierd Krautsztrung ★☆☆☆☆
Co za brak szacunku! Właścicielka tego niby salonu odstawiła dziś mega szopkę. O co chodzi? Moja żona wraca z pedicure u tej kobity cała w nerwach. Pytam co się stało? Właścicielka była podobno niedelikatna robiąc zabieg. Do tego za pierwszym razem położyła źle lakier (były prześwity) a kiedy Żona zwróciła jej uwagę to zaczęła "prychać i cmokać" i zapytała z pretensją, czy ma ściągać? Oczywiście ściągała po złości więc znowu było to nieprzyjemne. Całość trwała prawie 3h!!! Wzięła za wszystko 150 zł mimo, że na jej własnej stronie kosztuje to 130 zł! Na pytanie dlaczego otfuknęła, że ceny są nieaktualne. Żal mi Pracowniczek bo do tej pory to one obsługiwały, Żonę i wszystko było dobrze. Naprawdę nie jeden salon chętnie Was przyjmie, więc pomyślcie czy warto kisnąć z szefową, która tak podchodzi do Klienta. Jest to pierwsza moja opinia w tak radykalnym i niegrzecznym tonie, jednak kiedy najbliższa mi osoba zostaje tak potraktowana i to przez Właścicielkę, której wydawało by się powinno zależeć to zdecydowanie uważam, że powinniście o tym wiedzieć.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres LILI Salon Urody?
LILI Salon Urody znajduje się przy Przełajowa 8, Polesie, 94-045 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do LILI Salon Urody?
Można skontaktować się z LILI Salon Urody pod numerem +48 605 456 232
Jak można dotrzeć do LILI Salon Urody?
Do LILI Salon Urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku