Opinie

  1. Katarzyna Tylus ★★★★★

    Kolejny raz przekonuję się, że to najlepszy łódzki salon. Chodzę na paznokcie od kilku lat, profesjonalnie, sympatycznie, efekt wow:)

  2. Roksana ★☆☆☆☆

    Strasznie nie profesjonalna fryzjerka, byłam umówiona na wizytę i koloryzację, tydzień przed byłam ustalić mniej więcej cenę i czy uda się coś takiego zrobić, powiedziała że tak, dzień przed dostałam telefon ze odwolują mi wizytę bo fryzjerka boi się że nie uda się jej tego wykonać na moich włosach. Byłam tydzień temu chyba po to żeby się dowiedzieć czy dałoby radę więc wtedy powinnam zostać powiadomiona, to jest strasznie nie profesjonalna obsługa bo w tym czasie zdarzylabym umówić się do innego fryzjera.

  3. Michał Dudek ★★★★★

    Super salon z mega fajna atmosferą i miła obslugą

  1. Krzysztof Zamożny ★★★★★

    Chodzę tam od lat. Zawsze jestem zadowolony. Przemiła obsługa:)

  2. Karolina Wiaderna ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz w życiu wystawiam negatywną opinię jakiemuś salonowi. Brakowało mi śmiałości, żeby odezwać się w trakcie zabiegu ale wiem, aby na przyszłość nie popełniać takiego błędu. Pomijam fakt, że wizyta była opóźniona o 20 minut, a w trakcie zabiegu Pani wychodziła do innej klientki - rozumiem, okej, każdemu może się zdarzyć, ja miałam dzisiaj czas, więc bez problemu poczekałam ale co mnie przeraziło to STERYLNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO gabinetu. Pilniki były brudne, z pewnością używane na kilku, jak nie kilkudziesięciu klientkach przede mną (i zapewne jeszcze po mnie), cążki nie były sterylizowane (a przynajmniej nie były odpakowywane z pakietu przy mnie), wszystkie akcesoria trzymane są w kosmetyczce i używane prawdopodobnie na każdej klientce. Lampa była brudna i od środka cała oblepiona. Będąc w salonie paznokcie wydawały mi się okej - przyszłam z bardzo zniszczonymi i dość krótkimi paznokciami, chciałam też aby były krótkie, więc nie oczekiwałam efektu wow. Pani malując paznokcie zapominała o bokach, o czym przypomniałam bo wyglądało to niechlujnie. Dopiero jak wróciłam do domu i zobaczyłam w dobrym świetle jak wygląda stylizacja to stwierdziłam, że muszę się podzielić opinią. Wstawiam także zdjęcie do oceny, żeby nie być gołosłownym. Pani wykonująca manicure była bardzo miła, atmosfera była przyjemna, ale nie za atmosferę się płaci tylko za wykonanie usługi. 90zł wyrzucone w błoto.

  3. Karolina ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz w życiu wystawiam negatywną opinię jakiemuś salonowi. Brakowało mi śmiałości, żeby odezwać się w trakcie zabiegu ale wiem, aby na przyszłość nie popełniać takiego błędu. Pomijam fakt, że wizyta była opóźniona o 20 minut, a w trakcie zabiegu Pani wychodziła do innej klientki - rozumiem, okej, każdemu może się zdarzyć, ja miałam dzisiaj czas, więc bez problemu poczekałam ale co mnie przeraziło to STERYLNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO gabinetu. Pilniki były brudne, z pewnością używane na kilku, jak nie kilkudziesięciu klientkach przede mną (i zapewne jeszcze po mnie), cążki nie były sterylizowane (a przynajmniej nie były odpakowywane z pakietu przy mnie), wszystkie akcesoria trzymane są w kosmetyczce i używane prawdopodobnie na każdej klientce. Lampa była brudna i od środka cała oblepiona. Będąc w salonie paznokcie wydawały mi się okej - przyszłam z bardzo zniszczonymi i dość krótkimi paznokciami, chciałam też aby były krótkie, więc nie oczekiwałam efektu wow. Pani malując paznokcie zapominała o bokach, o czym przypomniałam bo wyglądało to niechlujnie. Dopiero jak wróciłam do domu i zobaczyłam w dobrym świetle jak wygląda stylizacja to stwierdziłam, że muszę się podzielić opinią. Wstawiam także zdjęcie do oceny, żeby nie być gołosłownym. Pani wykonująca manicure była bardzo miła, atmosfera była przyjemna, ale nie za atmosferę się płaci tylko za wykonanie usługi. 90zł wyrzucone w błoto.

  1. Michał Brzeziński ★★★★★

    Bardzo dobry salon. Chodzę do niego od kilku lat i zawsze potrafili nadać mi fajną fryzurę. Atmosfera bardzo luźna, piękny wystrój, otwarte wnętrze i dobrze wyszkolona załoga to zdecydowanie najlepsze strony tego miejsca. Dodatkowo często można wpaść bez zapowiedzi i niemal bez czekania móc usiąść na fotelu. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Star Studio. Salon kosmetyczny?

Star Studio. Salon kosmetyczny znajduje się przy Łączna 28, Górna, 93-166 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Star Studio. Salon kosmetyczny?

Można skontaktować się z Star Studio. Salon kosmetyczny pod numerem +48 507 569 714

Jak można dotrzeć do Star Studio. Salon kosmetyczny?

Do Star Studio. Salon kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements