Polecam!!! "Prestige" to kameralny salon kosmetyczny prowadzony na wysokim poziomie. Od dłuższego czasu korzystam m. in. z zabiegów na twarz, manicure i pedicure. Zawsze jestem zadowolona z wizyt u Pani Ani - pełen profesjonalizm, szeroka wiedza kosmetologiczna, indywidualne podejście do klienta przy wyborze pielęgnacji, dbanie o szczegóły w wykonywaniu zabiegów i dbanie o miłą atmosferę w trakcie wizyt. Warto tu wracać!
Zdjęcia
Opinie
-
Inga Pałyga ★★★★★
-
Zuzanna Lewandowska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, z których korzystałam☺️ Pracownicy posiadają olbrzymią wiedzę kosmetologiczną, dzięki czemu wiedziałam, że oddaję się w najlepsze ręce☺️ Jakość usług na najwyższym poziomie, na pewno wrócę ponownie!
-
Joanna Kosińska ★★★★★
Regularnie od wielu lat korzystam z usług gabinetu Prestig. Właścicielka gabinetu Pani Ania jest wysoce profesjonalną kosmetyczką , kulturalną osobą , która zawsze stara się pomoc w trudnych sytuacjach i dostosować do potrzeb klientów. Gabinet jest zadbany , czysty, narzędzia są sterylizowane a Pani Ania zawsze przestrzega zasad aseptyki. Jako Kosmetolog potrafi zawsze trafnie ocenić potrzeby klienta ,doradzić jakie zabiegi są wskazane a czego raczej nie powinno się robić . Zabiegi wykonywane są sprawnie i delikatnie . Jestem bardzo zadowolona z usług salonu i gorąco go polecam.
-
Natalia Daszkiewicz ★☆☆☆☆
Pani Natalia źle wyliczyła czas trwania zabiegu, po czym wyprosiła mnie z pomieszczenia w którym był wykonywany zabieg z maseczką na twarzy do pomieszczenia obok gdzie wykonywany był manicure. Po mnie wchodziła kolejna osoba ale to nie znaczy że przerywa się zabieg. Kolejna klientka powinna poczekać do skończenia zabiegu przez osobę u której byłam umówiona. Dodam, że na swój zabieg przyszłam punktualnie. Pani wykonująca manicure innej osobie przerwała swój zabieg żeby zmyć mi maseczkę i nałożyć krem. Nienormalna sytuacja, która nigdy mnie nie spotkała i nie powinna mieć miejsca. W efekcie zdenerwowana wyszłam od kosmetyczki, z resztkami niedomytej maseczki na twarzy. Skandal. Nie polecam.
-
Magda Oźlańska ★★★★★
Korzystam regularnie z usług tego salonu i jestem bardzo zadowolona. Polecam !
-
Anna Wojciechowska ★☆☆☆☆
Bylam na zdejmowaniu hybrydy w tym salonie wyszlam z przepilowana plytka paznokcia dramat nie polecam tego miejsca
-
A Mak ★☆☆☆☆
Niestety nie mogę powiedzieć dobrego słowa o ostatnim manicure hybrydowym. Pani kosmetyczce wiecznie kończy się lakier, a jak nie lakier to baza lub krem do rąk. "Profesjonalistka" maluje ostatnimi resztkami lakieru, nie domalowuje przy skórkach, paznokcie są różnej długości i są wieczne braki w kolorystyce lakierów. Życzy sobie za to 90 zł. Byłam z reklamacją, w odpowiedzi usłyszałam, że to nie podlega reklamacji. Myślę, że tego "fachowca" gubi rutyna i wyłączna chęć zarobkowania.
-
Iza O ★★★★★
Profesjonalnie wykonane przedłużenie paznokci w bardzo krótkim czasie. Regulacja brwi przebiegła szybko i bezboleśnie. Wszystkie zabiegi wykonane higienicznie. Panie zdecydowanie znają się na swojej pracy. Polecam!
-
Justyna Sipak ★☆☆☆☆
Niestety nie mogę powiedzieć dobrego słowa o zabiegu regulacji brwi w tym salonie. Brzydko, niestarannie wykonana regulacja, praktycznie bez efektu. W konkurencyjnych gabinetach za tą samą usługę płacę 10 zł i zawsze wychodzę zadowolona. Tutaj 15 zł wyrzucone w błoto. EDIT - odpowiedź do właściciela: nie mówmy o braku odwagi z mojej strony, gdyż absolutnie nie odłożyłam słuchawki. Dokładnie minutę później oddzwoniłam do Pani i tu niestety nie udało nam się połączyć.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon kosmetyczny Prestig Olechów?
Salon kosmetyczny Prestig Olechów znajduje się przy Zakładowa 82A, Widzew, 92-402 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon kosmetyczny Prestig Olechów?
Można skontaktować się z Salon kosmetyczny Prestig Olechów pod numerem +48 505 221 157
Jak można dotrzeć do Salon kosmetyczny Prestig Olechów?
Do Salon kosmetyczny Prestig Olechów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku