Opinie

  1. Марина Волкова ★★★★★

    W tym salonie jest bardzo miła atmosfera, zawsze dobrze zrobione paznokcie. Polecam ten salon

  2. Dana ★★★★★

    Od dłuższego czasu korzystam z usług tego salonu i jestem bardzo zadowolona. Jest czysto i przyjemnie. Paznokcie robi mi Pani Natalia, która zasługuje na pochwałę. Jestem dość wymagajaca osobą, ale zawsze wychodzę zachwycona. Polecam!

  3. Agnieszka Sobczak ★★★★★

    Bardzo miła obsługa wspaniała pani właściciel. Bardzo starannie wykonane paznokcie . Pani Natalia choć nie jest naszą rodaczką bardzo miła i przesympatyczna osoba zawsze potrafi doradzić. Jej wykonanie paznokci jest bardzo staranne wręcz wypieszczone. Więc moja opinia jest na 5 gwiazdek. Polecam.

  1. Agnieszka Tuszynska ★★★★★

    Polecam salon Nowa Ja. Profesjonalnie. Paznokcie w wykonaniu Ewy to za każdym razem pięknie wykonane arcydzieła. Zawsze można się dogadać co do terminu czy jego zamiany. Starannie wykonana usługa, szeroki wachlarz kolorów oraz cudnie dopracowane wzorki to to co właśnie wyróżnia salon i chce się tam wracać.

  2. Wiktoria Kwiatkowska ★☆☆☆☆

    Niestety nie mogę polecić tego salonu co do robienia paznokci chyba że robi je Pani która prowadzi ten salon natomiast 2 razy w tym salonie paznokcie zrobiła mi jakaś pani która jest Ukrainką przyszłam w weekend gdzie była tylko ona i przyszłam na przedłużenie długich paznokci ze zdobieniem na co Pani powiedziała że nie mogę takich wykonać bo mam za krótkie swoje owszem rozumiem to i tak zrobiliśmy na co ja chciałam wybrać chociaż swój kolor paznokci i powiedziała że nie wie gdzie jest taki lakier i zaproponowała mi lakiery z jakimiś drobinkami bo miała to pod ręką na co nie chciałam się zgodzić ale ona naglegala,żałuje do tej pory że z tamtąd nie wyszłam i że zapłaciłam za tak okropna usługę do tego Pani kazała mi przemywać paznokcie jakimś płynem żeby nie zrobiła mi się onycholizja gdzie nigdy jej nie miałam wiec po co bym miała kupować do tego jakieś preparaty?! Nigdy w życiu nie zapłace więcej 150 zł za tak okropną usługę i to w salonie kosmetycznym naprawdę mi przykro i nie polecam

  3. Anna ★★★★★

    Polecam ,Salon Piękności dbanie o miłą atmosferę i klijentké i czystość ❤️❤️❤️ ja jestem bardzo zadowolona .Polecam Anna Przybylak...

  1. Angelika Sobolak ★★★★★

    Polecam!!Paznokcie piękne starannie wykonane ,miła obsługa

  2. Marzena Nowak ★★★★★

    Pełen profesjonalizm:-) salon godny polecenia ;-)

  3. Wika Walczak ★★★★★

    Uważam, że jest to miejsce gdzie robi się najpiękniejsze paznokcie na świecie❤. Zawsze wychodzę zadowolona i usatysfakcjonowana. Pracujące tam panie są bardzo miłe, dzięki czemu panuje świetna atmosfera, a wnętrze lokalu same zachęca do jego odwiedzania. Bardzo polecam każdemu!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Piękności Nowa Ja?

Salon Piękności Nowa Ja znajduje się przy Kaliska 32, 99-100 Łęczyca, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Piękności Nowa Ja?

Można skontaktować się z Salon Piękności Nowa Ja pod numerem +48 695 421 670

Jak można dotrzeć do Salon Piękności Nowa Ja?

Do Salon Piękności Nowa Ja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements