Przegląd katalogu
- 1,104 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 1104 wyników
Przeglądaj manicure w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,104 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 40,809 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera manicure z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki i innych.
“Manicure wykonany przez Sylwię cechuje profesjonalizm w kwestiach technicznych,dbałość o szczegóły i staranność.W kontaktach z klientami wykazuje cierpliwość oraz elastyczność.Pobyt w salonie u Sylwii był prawdziwą przyjemnością.Serdecznie polecam”
“Dziewczyny wykonują niezwykle starannie i dokładnie swoją pracę. Ogromny wybór kolorów hybryd, naklejek, wzorków itp. Zawsze przyjazna atmosfera, gustownie urządzone wnętrze, ciepły napój i świeże kwiaty. Można się tam zrelaksować!”
“Jestem zachwycona efektem makijażu permanentnego! Zabieg został wykonany niezwykle precyzyjnie i w komfortowej atmosferze. Kolor oraz kształt są idealnie dopasowane do mojej urody, a całość wygląda bardzo naturalnie. Profesjonalne podejście, świetna higiena pracy i pełne wyjaśnienie każdego etapu zabiegu sprawiły, że czułam się w pełni zaopiekowana. Zdecydowanie polecam – najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć!”
“Patrycja jest perfekcjonistą! Paznokcie zawsze wykonane z największą starannością. Bezpieczne i przytulne miejsce. Najprawdopodobniej najlepszy salon w okolicy. Bardzo polecam i cieszę się, że tutaj trafiłam ❤️”
“Najlepsze paznokcie mojego życia, i bardzo przyjemna obsługa. Polecam całym sercem”
“NAIL FACTORY! Jako mężczyzna szukający dobrego manicure'u. Byłem bardzo zadowolony. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i idealny, męski efekt. Warto!”
“Miła obsługa coś na co warto zwrócić uwagę to jest porządek i bardzo ładny wystrój salonu polecam (napewno tu wrócę)”
“Bardzo polecam, paznokcie są wykonane z wielką dokładnością. Pani Karolina posiada bardzo dużą wiedzę. Potrafi rozwiązać wiele problemów związanych z problematyczną płytką paznokci. W salonie jest świetna atmosfera i z chęcią tam wracam na kolejne wizyty.”
“Pedicure był bardzo udany :) bardzo dziękuję.”
“Wszystko było super, bardzo mi się podobało, obsługa była na najwyższym poziomie! (A jakość pracy możecie sami ocenić na podstawie zdjęć na Instagramie).”
“Bardzo fajne miejsce , dużo różnych zabiegów do wyboru. Na pewno jeszcze wrócę :)”
“Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Agnieszki chodzę od roku na paznokcie i inne usługi i polecam każdemu”
“Serdecznie polecam. Paznokcie zrobione perfekcyjnie i w bardzo miłej atmosferze. Czyściutko i sterylnie.”
“Zgadzamy się ze wszystkimi opiniami! Zajęcia w Ritmo Latino to sama przyjemność, zwłaszcza lekcje pierwszego tańca weselnego. Instruktorka Justyna jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała, ale jednocześnie wyluzowana i zabawna, więc każde zajęcia przebiegają w świetnej atmosferze. Justyna nauczy tańczyć chyba każdego ;) Nasz układ taneczny na wesele stworzony przez Justynę wydawał się nam początkowo niesamowicie trudny, ale z jej pomocą i cennymi wskazówkami niemożliwe stało się możliwe, a pierwszy taniec zrobił efekt WOW :) Polecamy z całego serca ”
“polecam z całego serca szkolenia u Weroniki , przeprowadzane są one w świetnej atmosferze. Wera jest przemiłą dziewczyną która ma ogromną wiedzę i potrafi ją w 100% przekazać.”
“Paznokcie od Pani Basi to istne dzieło sztuki, jak tylko na nie spojrzeć to zawsze mam uśmiechnięta buzie. To jest pasja i widać to w każdym calu.”
“Polecam Mili Studio.Wykonanie paznokci jest profesjonalne.”
“Bardzo miła atmosfera oraz prześliczne wykonany makijaż, szczerze polecam”
“Pani Wiktoria jest świetna, bardzo polecam u niej pedicure Salon jest ładny, czysty Ceny są przystępne Bardzo polecam”
“Zabieg przyjemny, pani Gabrysia która go prowadziła cały czas tłumaczyła co robi. Odpowiadała na każde moje pytanie. Polecam z całego serca.”
“Jestem klientka Pani Elwiry od kilkunastu lat .Zawsze wychodzę z salonu fryzjerskiego zadowolona.Uslugi świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Mila atmosfera .Szczerze z całego serca polecam!!!”
“Oczyszczanie wodorowe oraz laminacja brwi w tym salonie to rewelacja!! Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, wszystkie zabiegi warty swojej ceny. Karolina oraz Oliwia dbają o każdy szczegół, aby wyjść zadowolonym z efektów ich pracy. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz. Polecam ❤️”
“Cudowne miejsce. Pani Iwona i Pani Agata to cudotwórczynie :) empatyczne, otwarte na klienta. Salon bardzo czysty, estetycznie urządzony. Przepyszna kawa :) polecam z całego serca jako stała klientka.”