Przegląd katalogu
- 1,094 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 1094 wyników
Przeglądaj restaurant w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,094 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 800,038 opinii i ocen.
“Bardzo miła i pomocna obsługa sklepu, spore zaopatrzenie i przepiękny, przyjazny piesek ;)”
“Serdecznie polecam, zamawiliśmy tort na komunię, przepyszny, poezja smaków, dziękujemy Pani Kasiu ☺️❤️”
“Wrażenie jakości. Można złapać oddech od miasta. Oderwać się od prędkości i gonitwy. Miejsce niby takie samo ale jednak inne niż wszystkie sceny łódzkie. Oby rozwijało się dalej, niech wystrzegają się rutyny.”
“Przepyszne kanapki, wzięliśmy pastrami i phily cheese steak. Obie genialne, obie ogromne, wypchane mięsem - jak dla nas porcja wystarczająca na obiad. Do tego w bardzo miłych bułkach, które trzymały wszystko w miejscu jednocześnie nie zapychając i pozwalając się delektować mięskiem. Fajna kolekcja craftowych piwek, w tym bez alko. Atmosfera bardzo miła, wręcz rodzinna. Jedzenie podane bardzo szybko.”
“wszystko tu się zgadza! klimat, jedzonko, porcja i serducho na talerzu. mimo tego, że mamy trochę dalej, to warto zrobić sobie wycieczkę na Retkinię, by zjeść pyszne kluchy. prawdziwy comfort food. serdecznie polecam Taylor Sweet- idealny balans między słodkim, słonym i pikantnym. i ten relish z kiszonego ogórka- zakochałam się. jeśli jeszcze będzie, koniecznie spróbujcie makaronu zalewajkowego- hit. bardzo dziękujemy za gościnę i widzimy się kolejnym razem! ❤️”
“Wspaniała obsługa i wspaniałe miejsce. Ciekawie i trafnie dobierają propozycje herbat, bardzo dobra jakość. Przy okazji dużo ciekawych informacji o herbatach. Dziękuję.”
“Jedzenie było naprawdę super, nie przypominam sobie kiedy jadłem ostatnio tak dobrego steka. Lokal bardzo ładny i klimatyczny, muzyka w tle. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, Pani dobrze nam doradziła, opowiedziała o daniach. Polecam”
“Bardzo niepozorny lokal, ale skuszeni opiniami na Googlu jako przyjezdni w Łodzi skusiliśmy się z mężem żeby tu zjeść i nie żałujemy. Bardzo dobrze przygotowane sushi, świetnie zrobiony ryż, odpowiednia proporcja ryżu do dodatków, bardzo duże kawałki. Bez zarzutu!”
“Do klimatu i obsługi nie mogę się doczepić, jedzenie naprawdę smaczne, chociaż czegoś mam wrażenie brakuje, ale polecam serdecznie.”
“Wiadomo nie jest to klasa sushi taka jak w prawdziwej susharni typu Ato sushi, ale porównywalne z sushi kushi i innymi podobnymi restauracjami, czyli bardzo dobre, ale nie wybitne. Ogromnym plusem jest cena. Sushi jest po prostu tanie, a fakt, że za każde wydane 100 zł do zamówienia dodawana jest jedna rolka w gratisie (kolejny plus, że gratisowa rolka nie jest to najtańsze maki, a pełnoprawna rolka o wartości ok 25-35 zł) sprawia, że nie opłaca się robić samemu w domu. Zamawialiśmy już wiele razy i za każdym razem jesteśmy zadowoleni.”
“Jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane, bardzo miła obsługa. Minus za zieloną herbatę ( ekspresowa) aromatyzowana, bardzo chemiczna. Uważam że powinna być sypana i lepszej jakości. Polecam gorąco jedzenie w tym lokalu.”
“Bardzo smaczne tagliatelle z kurczakiem i suszonymi pomidorami oraz ze szpinakiem, dobre zielone tagliatelle z krewetkami, Ostra papryczka, czosnkiem i natka pietruszki, pizza margarita, ciepłe brown i z lodami waniliowymi, musem mailowym, jagodami i listkami miety, dobra cytrynowa lemoniada i karmelowe frappe:) sporo różnej oliwy”
“Byłam zachwycona wizytą w tej restauracji! Jedzenie przepyszne!! Obsługa to absolutny strzał w dziesiątkę – uprzejma, uśmiechnięta i niezwykle pomocna. Tak profesjonalnego i serdecznego podejścia jeszcze nigdzie nie spotkałam. Zdecydowanie miejsce, do którego z przyjemnością wrócę. Polecam każdemu z całego serca!❤️”
“naprawdę wspaniała pyszna domowa kuchnia, zalewajka rewelacja placuszki świetnie schabowy drwala pyszny, surówki świeże i smaczne, ładny ogródek, świetne miejsce na rodzinną uroczystość, przemiła obsługa, jest parking, polecam”
“Decyzja w ciemno o śniadaniu w tym miejscu w drodze powrotnej z Łodzi do Gdańska okazała się strzałem w dziesiątkę. Miejsce nie jest oczywiste, bo położone na osiedlu, w zacisznej okolicy, w oddaleniu od turystycznych miejsc. Przesympatyczni ludzie, którzy widać, że lubią to co robią. Szczerze - to było jedno z najlepszych śniadań jakie jadłem poza domem. Jest również duży wybór naleśników, ale tego nie próbowaliśmy.”
“Bardzo kameralny lokalik, od wejścia uderza duża kolorystyką. Zainteresowani tą kuchnia zamówiliśmy dania główne tj.Lagman i Besbarmak. Lagman w smaku zupa gulaszowa, dobrze doprawiona z kawałkami mięsa i makaronu. Besbarmak, czyli jak dla mnie makaron z wyłożonym mięsem i paroma kawałkami kiełbasy z konia, cebulą i kolendrą. Mięso w obu przypadkach mięciutkie, sycące i smaczne. Miła obsługa.”
“Bardzo smaczne jedzonko, szybka i miła obsługa. Polecam serdecznie! Szczególnie spodobała mi się opcja wyboru mięsa lub wersji wege w każdym możliwym daniu! Każdy znajdzie coś dla siebie”
“Jestem bardzo miło zaskoczona. Duży ruch świadczy ze jedzenie jest naprawde smaczne. Krótki czas oczekiwania na posiłek, ceny przystępne, jedzonko smaczne i obfite. I dobra lokalizacja.”
“Całkiem ok jedzenie polecam do tych placków z serem jednak dobierać sosy. Szaszłyki dobre, ceny super. Obsługa też bardzo miła i stara się spełnić wszystkie oczekiwania”
“Śniadanie przepyszne. Chrupkie pieczywo, świeże składniki, wszystko dobrze przyprawione. Zdecydowanie polecam!”
“Pojechaliśmy tam w niedzielę o 13 i znaleźliśmy ostatni wolny stolik. To miejsce wygląda jak nadmorska smażalnia ryb i ten klimat czuć też w daniach. Jeśli chodzi o jedzenie to tak jak nigdy śledzie mi nie smakują, tak tutaj sałatka śledziowa, która była lekko pikantna, smakowała świetnie. Na główne danie musieliśmy poczekać około 40 minut od złożenia zamówienia ale było warto. Porcje duże, smaczne i niedrogie. Na dowód tego że było smacznie, wzięliśmy też do domu trochę ryb i gorąco polecam wędzoną makrelę. Jeśli chodzi o obsługę to daje 5/5. Wszystkie Panie miłe, pomimo pracy na pełnych obrotach. Ceny są bardzo przyjazne a pigwowa lemoniada fajnie komponuje się z rybami. Gorąco polecam!”
“Przemila obsługa, bardzo smaczne i szybko przygotowane jedzonko - sandwich czy tosty w punkt, herbata zimowa tez pyszna. Ceny adekwatne (w sumie nawet tanio) jak na centrum Łodzi. Zdecydowanie miejsce pierwszego wyboru przy opcji śniadania na mieście. Polecam. Byłem kolejny raz - 15 lipca, nadal pysznie, syto, cenowo mocno przystępnie. Nadal polecam!”
“Bardzo polecam tą restaurację. Wejście do restauracji jest w bramie od ulicy Piotrkowskiej, trzeba zejść po schodach. Miejsce jest dosyć małe, ale bardzo klimatyczne - ładny, niemalże domowy wystrój, stonowane światło, spokojna muzyka. Byliśmy na rodzinnym obiedzie. Zamówiliśmy zupy - pomidorową (dla mnie ciut za mało słodka) oraz rosół (troszkę za mało słony), ale pomimo tego obydwie bardzo dobre i pięknie podane. Z dań głównych zamówiliśmy wątróbki gęsie, bryzola z pieczarkami, polędwicę w sosie śmietanowo-koperkowym, a jako dodatki frytki, talarki, oraz bukiety surówek. Czas oczekiwania w normie, nie było bardzo szybko, ale też się nie dłużyło. Wszystko, co trafiło na nasz stół, było świeże i bardzo dobre. Dla mnie wątróbka w morelowo-jabłkowym sosie była jedną z najlepszych, albo nawet najlepsza, jaką jadłam - słodko-kwaśny sos idealnie do niej pasował. Wszystkim nam obiad bardzo smakował i byliśmy zadowoleni. Porcje dosyć spore, od serca. Dodatkowo pyszny kompot. Obsługiwał nas młody, bardzo rzeczowy i miły kelner. Taka obsługa mogłaby być w każdej restauracji. Co więcej, ceny są bardzo uczciwe - w 4 osoby (wliczając do rachunku napoje) zamknęliśmy się w 200zł. Dla mnie miejsce zdecydowanie do powrotu.”
“Bardzo klimatyczne miejsce. Wielkim atutem są polskie wina w ofercie np. winnica Charbielin lub Mickiewicz oraz inne nieznane mi. :) Odnośnie do jedzenia to wrażenie zrobiły chilli con carne (miseczka) i mule w różnych wariantach np. w winie lub maśle i pesto (jakość muli bardzo wysoka). Super oliwki - ważne, że z pestką! Bardzo miła i obrotna obsługa mimo ogromnego natłoku gości. Wielki plus, że można dostać wodę z kranu, jak w każdym kraju, gdzie jest dobra woda. :)”
“Dobre nieoczywiste śniadanie i bardzo dobra kawa. Czasem trzeba zaczekać na przygotowanie posiłku na co warto wziąć poprawkę jednak warto się zatrzymać, zaczekać i spróbować czegoś extra.”
“Obecnie najlepszy pub z krafotwym piwem w Łodzi, na kranach piwa bardzo dobrej jakości, różnorodne, polecam.”
“Bardzo fajny pub dla miłośników gier planszowych. Duży wybór gier w naprawdę bardzo dobrym stanie. Drinki smaczne, obsługa miła idzie porozmawiać z nią na luzie. Czuć luźny klimat a to ważne w takich miejscach. Jest też możliwość zarezereowania pokoi klimatycznych pozwalających się jeszcze bardziej wciągnąć w grę. Polecam.”
“Przepychotka obiadki typowo domowe jak u mamy albo u babci.Serdecznie polecam,super obsluga,fajny klimacik.”
“Zamówiłam boxy na imprezę urodzinową. Wszystko pyszne, świeże, pięknie wygląda. Profesjonalna obsługa, dostarczone na czas. Na pewno nie raz jeszcze skorzystam.”
“Byłem dziś po raz pierwszy, ale napewno nie po raz ostatni. Bardzo przyjemny i przytulny lokal. Placków nigdy nie jadłem tak dobrze na chrupko wypieczonych! Do wyboru kilka sosów, pieczarkowy oceniam na bardzo dobry. W pobliżu niewielki plac, na którym parkują auta, ale sądząc po znaku nie jest to parking - a jak widać na street view krawężniki lubią się tam kręcić!”