Przegląd katalogu
- 1,094 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 1094 wyników
Przeglądaj restaurant w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,094 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 800,038 opinii i ocen.
“Zamówiliśmy będąc u znajomego, nie liczyliśmy na jakąś petardę i zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni. Pizze przywiezione szybko, cieplutkie i przede wszystkim bardzo dobre. Obsługa bardzo miła dla klienta, a klienci finalnie zadowoleni. Polecam jako placka na imprezę :)”
“Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty! Pizza dobrze przygotowana, dużo składników (od serca ”
“Miałem przyjemność organizować swoje wesele w Starym Kinie i muszę przyznać, że wydarzenie było zorganizowane doskonale. Totalnie jesteśmy z żoną pod wrażeniem jak ta impreza wyszła, jak profesjonalny jest zespół hotelowy i jak wysoki poziom sobą reprezentuje. Nic się nie wysypało w ramach przebiegu całego wydarzenia, Pan Dariusz i reszta pracowników dopięli wszystko na ostatni guzik. Goście wyszli zachwyceni, a jak rozmawialiśmy z nimi dzień po weselu to każdy chwalił obsługę, jedzenie i klimat miejsca. Serdecznie polecamy organizację wesela w tym miejscu każdemu, bo to jak nasze wypadło przerosło nasze oczekiwania. Było cudownie i pięknie, pięknie dziękujemy!”
“Właściciel powinien być zadowolony z personelu który posiada.dobrze zaproponowany posiłek,szybko,czysto,smacznie. jak ja to mówię,,tak to można"”
“Bardzo przyjazna stacja i miła obsługa. Pozdrawiam.”
“Bardzo polecam, wspaniała obsługa, która doradzi w każdym wyborze. Kwiatki śliczne i długo się trzymają. Bukiet wykonany w mgnieniu oka, a jako czasoumilacz zawsze można zamówić kawę bądź lemoniadę na ochłodę. Jestem bardzo zadowolona i wrócę na pewno jeszcze nie raz :)”
“Lokal odwiedzamy cyklicznie. Zawsze coś dobrego w kranie. Pizza na podkład też daje radę. Obsługa nie do zdarcia.. zawsze przekonująco śmieją się z żartu-pytania Czy jest Tyskie. W toalecie można wyłpać nastrój nostalgiczny a to przez stare rokowe plakaty. Tylko Metallica Black Album wisi w niegodnym miejscu...zbyt blisko pisuaru.”
“Jestem tą dietą i naszą współpracą wprost zachwycona. Wysoka jakość i różnorodność składników oraz fakt, że w diecie pojawia się mnóstwo przepysznych i urozmaiconych potraw, sprawia, że odkąd ją zamawiam, budzę się codziennie o świcie, bo po prostu nie mogę się doczekać (wcześniej graniczyło z cudem, aby mnie dobudzić przed 10). Aplikacja z wszelkimi możliwościami od przedłużenia zamówienia, przez płatność, po takie SMACZKI jak przeglądanie i ocenianie menu (z systemem nagród) oraz przypomnienia ułatwiające regularne spożywanie posiłków- cudo! No i kontakt z obsługą oraz mój cichy bohater- Pan Kurier- mistrzostwo! To wszystko sprawia, że nie wiem czy kiedykolwiek zechcę ten catering zmienić. Po prostu uwielbiam i dziękuję wszystkim wspaniałym Pracownikom Loveat ❤❤❤!”
“To moj pierwszy raz, sushi pyszne i podane bardzo ladnie, obsluga bardzo kochana. Z checia wroce tutaj jeszcze raz.”
“Najlepsza japońska restauracja w całej Polsce. Wydaję mi się, że jest to jedyne miejsce tutaj na które nie wpłynęła kuchnia zachodu i dania są przygotowane tak jak powinny. Wszystko na wysokim poziomie, zrobione z sercem przez samą Panią właścicielkę, według smaków i receptur, które zna z z Japonii, kraju w którym spędziła większość życia. Serdecznie polecam ludziom którzy chcą spróbować prawdziwych smaków Japonii!”
“Bardzo smaczne i świeże jedzenie .Wygląd restauracji nie oddaje potencjału jaki ma ta kuchnia do zaoferowania. Polecam”
“Polecam, bardzo dobre domowe jedzenie w miłej atmosferze. Szkoda że porcje maleją... Mimo to, warto skorzystać.”
“Jak to na BP fajki kawa i bagieta obowiązkowa.”
“Dzisiaj miałem przyjemność być na obiedzie i deserze imieninowym swojej chrzestnej. Rosół na gesinie pycha bardzo wyrazisty nie na wegecie. Żur też pyszny dzieciom nie przypadł do gustu bo był tak jak powinien być czyli kwaśny z dużą ilością skwerków i kiełbasy i z wyraźnym smakiem grzybów. Żeberko w miodzie i frytki własnej roboty pycha surówka winegret też dobra ale jak dla mnie za bardzo słodka i nie kwaśna. Dewolaj super soczysty z wypływającym masłem i wyraźnym smakiem czosnku. Nagetsy super widać że robione z kawałków piersi a nie jak te z McDonald's. Deser lodowy smaczny i duży beza pyszna ciasto czekoladowe też jak z gorzkiej czekolady. Porcję bardzo duże. Ludzi w lokalu cały czas pełno niestety jeśli ktoś planuje wizytę w weekend to w wejściu za drzwiami stoi tabliczka aby zapytać o miejsce i z tego co widziałem to większości nie udawało się znaleźć miejsca a czas oczekiwania na nie według obsługi około godziny. Więc polecam albo w tygodniu się wybrać albo na weekend zrobić wcześniej rezerwację miejsca na konkretną godzinę.”
“To jedno z tych miejsc, do których chce się wracać. Śniadania naprawdę pyszne – proste, ale dopracowane w każdym detalu. Można spokojnie usiąść, zjeść coś dobrego i odpocząć. Ceny na plus – nie zrujnują portfela, a człowiek wychodzi najedzony i zadowolony. Do tego spory parking pod samym lokalem, więc zero stresu z parkowaniem. Fajna opcja na poranny wypad – czy samemu, czy z kimś bliskim.”
“Pan Bao to świetny pomysł na obiad w stylu azjatyckim. Zamówiony ,,California Bowl z Kurczakiem’’ był idealnie doprawiony, a wszystkie składniki współgrały ze sobą dodatkowo wybijając się znakomitą świeżością. Wystrój lokalu pozwalał się odprężyć i znakomicie wpisywał się w konwencję serwowanej kuchni. Obsługa również zasługuje na dużą pochwałę, w jej zachowaniu nie można było doszukać się żadnych uchybień. Służyła pomocą i radą podczas wybierania posiłku. Podsumowanie: - Jedzenie 10/10; - Obsługa 10/10; - Klimat 10/10. Na pewno wrócę!”
“Miejsce bardzo przytulne dla "zwyklych zjadaczy chleba" i smakoszy kuchni domowej, a być może byłoby pozytywnym zaskoczeniem dla wyszukujących domowych smaków. Byłem kilka razy na bardzo dobrym jedzonku i nigdy się nie zawiodłem. Pewnie przy kolejnej okazji znowu tu nie tylko zajrzę. Serdecznie polecam.”
“Dobre porcję ale cena mogłaby być niższa w porównaniu z innymi barami tego typu 13.09 ogórkowa + gołąbek 26zł....nienajgorzej”
“Fantastyczne jedzenie, wspaniała obsługa, wystrój bardzo ładny. Śniadania które motywują żeby przyjeżdżać z Warszawy w weekend. Chałka na wytrawnie z kaszanką z karmelizowaną cebulką i ogórkiem kiszonym - pyszna. No i kawa, nie pomyślałabym że miso caramel latte będzie dobre a tu niespodzianka. Banana bread latte też bardzo dobre. Moja ulubiona kawiarnia! :)”
“Bardzo klimatyczne miejsce w piwnicy kamienicy. Przypomina puby z czeskiej Pragi, także poprzez wybor czeskich piw.”
“Rewelacyjnie miejsce! Jeden z najsmaczniejszych kebabów jakie jadłem. Duża porcja za 26 złotych, sos ostry porządnie daje w kość, mięso tylko kurczak - mega soczyste i super doprawione. Frytki też dobre. Desery również bardzo smaczne. W dodatku bardzo miło państwo, którzy prowadzą lokal.”
“To była moja pierwsza wizyta w Tutti Santi i zdecydowałam się na makaron - Parmigiano Reggiano pasta. To był strzał w dziesiątkę, był przepyszny! Porcja nie za duża, mogłaby być większa, ale smak naprawdę wyśmienity. Zostało miejsce na deser, więc spróbowałam też panna cotty i cappuccino, również bardzo smaczne. W karcie znajdziemy inne ciekawe makarony jak również duży wybór pizzy! W Tutti Santi jest też szeroki wybór drinków - ja wybrałam Sole di Amalfi i był znakomity! Do tego obsługiwał nas przesympatyczny Pan kelner, który ciepło się z nami pożegnał - na pewno z przyjemnością wrócę i polecam to miejsce z całego serca!”
“Żeberko było naprawdę okazałych rozmiarów, jednak mięso miejscami okazało się trochę suche, co momentami było nieco niekomfortowe. Mimo tego całość smakowała bardzo dobrze. Wcześniej jadłam tu inne dania, które były wręcz rewelacyjne — szczególnie pielmieni, gołąbki oraz gulasz. Ogólnie restaurację oceniam na 5, bo jedzenie i klimat są świetne, choć przyznam, że przydałaby się zmiana dań obiadowych w menu — niektóre pozycje nie są zmieniane i jadłam je już wielokrotnie. Chciałabym spróbować coś nowego.”
“Hotelowa restauracja. Tanio nie było, ale wizyta tutaj warta była każdego wydanego grosza. Znakomite jedzenie, fajny wystrój i wzorcowa wręcz obsługa. Jako czekadełko świeże i chrupiące pieczywo z trzema rodzajami smarowideł, potem próbka szefa kuchni w postaci placuszka rosti (który na następny dzień był dostępny w hotelowym śniadaniu), nietypowa, ale pyszna zalewajka z jajkiem po szkocku, znakomity tatar i burger, ale taki, że palce lizać ze stekowymi frytkami.”
“Smacznie, duże porcje, miła obsługa i przyzwoite ceny. Polecam. Średnio z 2 butelkami piwa na osobę 60-80 zł”
“Przytulny, cichy lokal z miłą obsługa i naprawdę dobrą kawą Naleśniki były naprawdę konkretnie napchane dodatkami1”
“Przesympatyczna Pani właścicielka i przepyszne jedzenie. Bardzo słuszne porcje. Niedrogo. Klimat domowy. Polecam bardzo. Na pewno wrócę ❤️”
“Byłam z koleżankami pierwszy raz . Swietna miła obsługa i fajne miejsce . Chałki wytrawne w formie zapiekanki bardzo dobre ( jedynie przeszkadzał na ketchup który trochę zabijał smak całości ) Herbata zimowa 10/10. Będzie wracane.”
“Niesamowite byłem na zawodach i pojechaliśmy tam po prostu żeby coś zjeść Lokal prowadzi gościu sam i jak na to że prowadzi sam to jedzenie przychodzi szybko i nie jest to jakiś syf jest pyszne z dużym wyborem i różnymi smakami polecam”
“Naprawde swietna restauracja. Nieziemski klimat i bardzo uprzejma obsluga. Pizza naprawde z dobrych jakosciowo skladnikow o idealnej konsystencji. Ciasto mialo idealną proporcje maki i drożdży dzieki czemu chrupkosc i smak byly na odpowiednim poziomie. Dekoracyjnie swietnie zaaranzowana przestrzen oraz ogrodek, choc mialem wrazenie z jednej strony poczucia komfortu i prywatnosci, ale z drugiej lekki vibe klaustrofobiczny - choc tutaj mysle, ze naprawde bylo zrobione to co bylo mozliwe. Ogrodek - petarda! Blagam tylko o jednen maly aspekt, niech ktos cos zrobi z ta muzyka - to byl dramat.”