Opinie

  1. Mateusz Kaliszczuk ★★★★★

    Kameralna kawiarnia z pysznymi śniadaniami. Ze stałej oferty polecamy chałkę po holendersku oraz croque madame. W przypadku większego głodu idealnie sprawdzi się deska polsko - angielska. Z oferty sezonowej nasze serce skradła bułka z białą kiełbasą. Kawa dobrej jakości - poza klasycznymi pozycjami na uwagę zasługują kawa po wietnamsku oraz sezonowa kawa z sokiem pomarańczowym. Miejsce przyjazne zwierzakom.

  2. Aleksandra Wojtera ★★★★★

    Uwielbiamy wracać! Najważniejszą kwestią są przepyszne kawy i herbaty, wśród pobliskich kawiarni tu znajdziecie najlepsze. Jeśli chodzi o jedzenie to w zależności od gustu każdy ma swoich faworytów - naszym jest tost z zielonym twarożkiem i szparagami/ fasolką szparagową (oby zostało na stałe w menu a nie było tylko sezonowo ;)) Deserki zasługują na szczególne uwzględnienie bo zawsze są przepyszne! Obsługa pomocna i uśmiechnięta.

  3. jazz joyce ★★★★★

    Ciekawe miejsce, szczególnie biorąc nietypową dla tego typu lokali położenie - zazwyczaj ciężko jest znaleźć kawiarnie serwującą kawę segmentu speciality w takiej odległości od centrum miasta. Do tego chałka po holendersku wyjątkowo smaczna. Poelcam.

  1. Janusz Ratecki ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce, każda dzielnica, osiedle powinno mieć swoją kawiarnię tego typu. Klimatycznie, pyszna kawa i jedzonko. Oczywiście gdyby ceny były niższe, byłoby bardziej pełne. Dużo miejsca na zewnątrz i wewnątrz. Polecam!

  2. Aleksandra Wojtaszewska ★★★☆☆

    W lokalu zamówiłam chałkę polska z kaszanka, kawę biała i sernik pomarańczowy. Jedzenie pyszne, chętnie wrocilabym spróbować innych pozycji, ale niestety nie wrócę. Obsługa lokalu wyraźnie dała nam do zrozumienia, że młode mamy z niemowlętami w wózkach nie są mile widziane. Usiedliśmy z tyłu lokalu, aby nie zawadzać nikomu w przejściu - za nami był jeden dwuosobowy pusty stolik, do którego goście swobodnie mogli przejść. W przypadku kłopotów z przejściem pytano nas czy możemy odsunąć wózek i bez problemu przechodzili dalej. Niestety pani menadżer/właściciel? uprzejmie nas wyprosiła słowami "czy możemy się jakoś skompresować, bo przeszkadzamy. Chyba że zjedliśmy to zwalniamy stolik". Musiałam przerwać karmienie dziecka i wyjść. Ja nie zauważyłam, byśmy komukolwiek przeszkadzali. Pomijam brak gestu dobrej woli wpuszczenia nas 10min przed 10, gdy na dworze padało i wiało a my byliśmy z dziećmi. To akurat drobnostka - nie musiała tego robić, bo otwierają o 10. Podsumowując - chałka smakuje wybitnie jeśli jesteś bezdzietny, jesteś studentem lub jesteś sympatyczna singielka z psem na smyczy (tak, pies na smyczy chodzący między stolikami nie przeszkadzał).

  3. Michal MG ★★★★★

    Ciekawe miejsce na mapie Łodzi. Potrawy smakują jeszcze lepiej niż wyglądają! To już kolejna nasza przygoda z „Nie Pytaj”. Pierwszy raz był „ChałkoBox” na wynos, a teraz mały(hehe) tościk, sałatka, serniczek no i oczywiście pyszna herbatka earlgrey. Polecamy i na pewno tu będziemy wracać.

  1. Szemojż 99 ★★★★★

    Jak zawsze fantastyczna i miła obsługa. Menu przy wejściu - lokal typu bierzesz i siadasz do stolika po czym zamawiasz przy barze. Znakomite ciasta i dobre kawy a lemoniady w letni dzień to dobro w czystej postaci ;) Bywam średnio co miesiąc i mam nadzieję że to miejsce długo na Chojnach pozostanie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nie Pytaj?

Nie Pytaj znajduje się przy Skupiona 1, Górna, 93-323 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nie Pytaj?

Można skontaktować się z Nie Pytaj pod numerem +48 792 114 611

Jak można dotrzeć do Nie Pytaj?

Do Nie Pytaj można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements