Przegląd katalogu
- 71 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 71 wyników
Przeglądaj restauracja z kuchnią tajską w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 71 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 61,127 opinii i ocen.
“Byłam zachwycona wizytą w tej restauracji! Jedzenie przepyszne!! Obsługa to absolutny strzał w dziesiątkę – uprzejma, uśmiechnięta i niezwykle pomocna. Tak profesjonalnego i serdecznego podejścia jeszcze nigdzie nie spotkałam. Zdecydowanie miejsce, do którego z przyjemnością wrócę. Polecam każdemu z całego serca!❤️”
“Hotelowa restauracja. Tanio nie było, ale wizyta tutaj warta była każdego wydanego grosza. Znakomite jedzenie, fajny wystrój i wzorcowa wręcz obsługa. Jako czekadełko świeże i chrupiące pieczywo z trzema rodzajami smarowideł, potem próbka szefa kuchni w postaci placuszka rosti (który na następny dzień był dostępny w hotelowym śniadaniu), nietypowa, ale pyszna zalewajka z jajkiem po szkocku, znakomity tatar i burger, ale taki, że palce lizać ze stekowymi frytkami.”
“Pyszne jedzenie, obsługa miła i błyskawiczna, ceny standardowe. Przyjemny klimat :)”
“Rewelacyjny wystrój - romantyczny :) jedzenie świetne a Pan kelner bardzo się starał aby goście restauracji byli zadowoleni. Ciekawie opowiadał o potrawach oraz posiada bardzo wysoką kulturę osobistą. Pozdrawiam serdecznie i napewno tu wrócę.”
“Odwiedziliśmy to miejsce z polecenia Patryka, który prowadzi stronę „Łódź zwana pożądaniem” i jako fani tatara zamówiliśmy trzy wersje: łódzki, klasyczny i z łososia. Największe wrażenie zrobił na mnie tatar łódzki – połączenie wołowiny ze skwarkami z wiejskiej kiełbasy okazało się nietypowe, a przy tym naprawdę smaczne. Tatar klasyczny był poprawny, z wyczuwalną wysoką jakością mięsa, choć brakowało mu czegoś charakterystycznego. Wersja z łososiem podana z chrustem ryżowym miała ciekawy pomysł, ale dla mnie zdominował ją smak majonezu, przez co ryba była mniej wyczuwalna. Podsumowując – wysoka jakość składników i ciekawe kompozycje smakowe. Miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia przez miłośników tatara!”
“super jedzenie, dodatkowy plus za to że klient dobiera indywidualnie poziom ostrości”
“To nie była zwykła wizyta w restauracji, to była uczta dla zmysłów. U Milscha od wejścia klient czuje sie zaopiekowany. Gościnna atmosfera jest jakby dopełnieniem smaków. Przystawki pełne nieoczywistych smaków, szczególnie półgęsek. Cudownie esencjonalne ozory wołowe, nawet surówka jest tu dopieszczona. Fantastycznie rozgrzewająca zupa z raków. Z pewnością będę do tego miejsca wracać, by poczuć znów ten klimat i pasję do gotowania. Cudowne miejsce.”
“Robiliśmy 18 córki. Począwszy od niespodzianki szefa kuchni po tort wszystko było pyszne, świeżutkie, rozpływało się w ustach. Monoporcja róża tak cudna że żal było napoczynać. Obsługa niesamowita, bardzo zaangażowana. Ogromnie dziękujemy że uczyniliście ten dzień tak wyjątkowym”
“Dzisiaj zamówiliśmy z dostawą do domu, jedzenie jest przepyszne, ja zamówiłem kaczkę w sosie śliwkowym z mango a mój partner kaczkę pikantną, do tego dobraliśmy ryż smażony z warzywami i warzywa gotowane, wszystko było przepyszne, porcje ogromne, dostawa na najwyższym poziomie, otwieram drzwi a tu uśmiechnięty dostawca, aż miło odebrać od takiej uśmiechniętej osoby jedzenie od razu lepiej smakuje, musimy odwiedzić lokal na miejscu, na pewno tak zrobimy, polecamy z całego serca☺️☺️☺️☺️☺️”
“Muszę przyznać że jest to restauracja top w Łodzi, Łódzkie i Polskie smaki. Wszystko świeże i smaczne. Wystrój jak sam lokal na najwyższym poziomie. Tatar z żulikiem extra pomysł. Świetne miejsce na obiad dla dużej liczby gości, spotkania firmowe. Polecam”
“W pierwszej kolejności muszę podziękować Pani Alicji ze zmiany 24.05.25 która początkowo perfekcyjnie obsłużyła mnie telefonicznie, ratując i znajdując w mgnieniu oka ofertę noclegową dla mnie, później zaś na recepcji odpowiedziała na każde zadane przeze mnie pytanie. Miła, sympatyczna obsługa sprawia, że chętnie wrócę do państwa sieci hoteli. Ponadto na bardzo duży plus pokój czysty, wygodny, komfortowy oraz oferta pyszna śniadaniowa. W bardzo przystępnej cenie. Pani Alicjo jeszcze raz dziękuję! Mam nadzieję, że szefostwo doceni Pani profesjonalizm i podejście do klienta, bo dzięki tak dobrze nawiązywanym relacjom z klientami hotel może liczyć na dużą ilość gości. Pozdrawiam”
“Smaczne jedzenie, duży wybór,miła obsługa.Cóż więcej chcieć?”
“Miałem przyjemność odwiedzić dzisiaj Gościniec i skosztować golonki wraz z kapustą i gumiklejzami ( dla niewtajemniczonych - kluski śląskie). Porcje są naprawde ogromne, ale co najważniejsze - wielkość porcji i jakość oraz smak potraw idą ze sobą w parze. Obiad zjedzony na tarasie , do tego sezonowy , domowy kompot. Jako chłopak ze Śląska mogę podsumować: futer je rychtyk przepyszny, jeszcze tu wròca na łobiod! :)”
“Prawdziwa domowe kuchnia z sercem. Porcje są odpowiednie, ceny niewygórowane. Menu nie zawiera setek opcji, a więc to co jest, zawsze gotowane jest na miejscu i jest świeże. Obok Pyrki w tym samym budynku jest jeszcze "Pyrka z Pieca" drugi lokal tej samej właścicielki, w którym spróbować można innych niż tu, dań. Polecam szczególnie pieczone ziemniaki w przeróżnych kombinacjach i smakach. Lokal oferuje dowóz posiłków oraz co istotne jest czynny również w niedzielę.”
“Bardzo dobre curry. Kurczak wyjątkowo dobry, najlepszy jaki jadłam w tego typu daniach w innych restauracjach, a samo curry naprawdę pyszne, autentyczne i czuć, że zrobione z sercem. Szczerze polecam!”
“Daję 5 gwiazdki Bo czekanie na jedzenie długie dobre klimat nie mój styl ale fajny obsługa Dobra ale nie pasuje mi że prawie wszystkie miejsca zajęte jedzenie bardzo dobre polecam”
“Bardzo kameralny lokalik, od wejścia uderza duża kolorystyką. Zainteresowani tą kuchnia zamówiliśmy dania główne tj.Lagman i Besbarmak. Lagman w smaku zupa gulaszowa, dobrze doprawiona z kawałkami mięsa i makaronu. Besbarmak, czyli jak dla mnie makaron z wyłożonym mięsem i paroma kawałkami kiełbasy z konia, cebulą i kolendrą. Mięso w obu przypadkach mięciutkie, sycące i smaczne. Miła obsługa.”
“Nasze nowe odkrycie. Przemiła obsługa, pyszne zupy i dania główne. Domowe smaki, surówki świeże i smaczne. Solidne porcje i naprawdę niewygórowane ceny.”
“Dzisiaj miałem przyjemność być na obiedzie i deserze imieninowym swojej chrzestnej. Rosół na gesinie pycha bardzo wyrazisty nie na wegecie. Żur też pyszny dzieciom nie przypadł do gustu bo był tak jak powinien być czyli kwaśny z dużą ilością skwerków i kiełbasy i z wyraźnym smakiem grzybów. Żeberko w miodzie i frytki własnej roboty pycha surówka winegret też dobra ale jak dla mnie za bardzo słodka i nie kwaśna. Dewolaj super soczysty z wypływającym masłem i wyraźnym smakiem czosnku. Nagetsy super widać że robione z kawałków piersi a nie jak te z McDonald's. Deser lodowy smaczny i duży beza pyszna ciasto czekoladowe też jak z gorzkiej czekolady. Porcję bardzo duże. Ludzi w lokalu cały czas pełno niestety jeśli ktoś planuje wizytę w weekend to w wejściu za drzwiami stoi tabliczka aby zapytać o miejsce i z tego co widziałem to większości nie udawało się znaleźć miejsca a czas oczekiwania na nie według obsługi około godziny. Więc polecam albo w tygodniu się wybrać albo na weekend zrobić wcześniej rezerwację miejsca na konkretną godzinę.”
“Pan Bao to świetny pomysł na obiad w stylu azjatyckim. Zamówiony ,,California Bowl z Kurczakiem’’ był idealnie doprawiony, a wszystkie składniki współgrały ze sobą dodatkowo wybijając się znakomitą świeżością. Wystrój lokalu pozwalał się odprężyć i znakomicie wpisywał się w konwencję serwowanej kuchni. Obsługa również zasługuje na dużą pochwałę, w jej zachowaniu nie można było doszukać się żadnych uchybień. Służyła pomocą i radą podczas wybierania posiłku. Podsumowanie: - Jedzenie 10/10; - Obsługa 10/10; - Klimat 10/10. Na pewno wrócę!”
“Smacznie, duże porcje, miła obsługa i przyzwoite ceny. Polecam. Średnio z 2 butelkami piwa na osobę 60-80 zł”
“Fenomenalne, jakościowe sushi Ciekawe i oryginalne połączenia smaków Szybka dostawa! Fajnie, że rolki dzielone na 5-6 kawałków przez co można popróbować więcej smaków Ceny adekwatne do jakości składników”
“Ukryta perełka. Zupełnie z zewnątrz nie widać jak urocze to miejsce. Jedzenie przepyszne, bardzo miła i pomocna obsługa, wszystko smaczne i pięknie podane.”
“Byłam ze znajomymi i naprawdę serdecznie polecam, bardzo ładne miejsce z przyjemną atmosferą, obsługa bardzo miła, niezwykle podobała mi się muzyka puszczona ponieważ nie była za głośno a jednocześnie można było usłyszeć różne utwory. Jeżeli chodzi o jedzenie to zamówiłam dwie rzeczy których nigdy nie jadłam, pad thaia i kalmara i mogę bezpiecznie powiedzieć że jedzenie nie zawiodło! Naprawdę przepyszne. Na sam koniec chciałabym zwrócić uwagę na przeurocze talerze na jakich podawane jest jedzenie. Naprawdę byłabym w stanie tam wrócić tylko i wyłącznie dla tych kotków na porcelanie.”
“Bardzo pyszne jedzenie, obsługa też bardzo miła. Wyszliśmy z restauracji najedzeni i zadowoleni”
“Najpyszniejszy falafel jaki jest w mieście to na pewno! Babaganoush w punkt, nie wiem jaka magię Pan tam dodaje, ale to jest mistrzostwo! Pyszne jedzenie! Warto odwiedzić. Wybitna cena w stosunku do jakości! Wracam z chęcią za każdym razem i nigdy się nie zawodzę”
“Charlie Bistro to świetne miejsce na pyszny i sycący obiad! Bardzo podoba mi się możliwość komponowania własnego posiłku – zawsze można wybrać coś, na co ma się akurat ochotę. Dania są różnorodne, świeże i naprawdę smaczne, a do tego obsługa jest przemiła i zawsze uśmiechnięta, co sprawia, że chce się tu wracać. Gorąco polecam!”
“Jedzonko 37 kawałków za 137zl na wynos. Jak dla mnie trochę mało sosów 1 duży sitea sos i 2 małe unagi. Co do sushi. Bardzo smaczne. Żadnych uwag. Na zdjęciu połowa opakowania.”
“Byłam w Anatewce po raz pierwszy i na pewno nie ostatni! Restauracja zachwyca klimatycznym, żydowskim wnętrzem – czuć niesamowitą atmosferę od samego wejścia. Jedzenie przepyszne – jadłam kaczkę z wiśniami i kopytkami, która dosłownie rozpływała się w ustach. Do tego dobre trunki – wódka w ciekawych smakach np. Anatewka (na pewno warto spróbować!). Obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka niebanalnych smaków i wyjątkowego klimatu.”