Smaczne, dobrze przygotowane. Lokal przytulny. Pierwszy raz w Łodzi na stekach i bardzo pozytywne wrażenia. Odkryciem dnia sos- salsa criolla, którą pierwszy raz zaproponowano nam do mięsa. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Bartek ★★★★★
-
badholyable ★★★★☆
Miejsce jest OK, chociaż nie ukrywam, że oczekiwania były spore. Lokal niewielki, obsługa dwuosobowa z nierównym poziomem zaangażowania w zaopiekowanie stolików. Steki smaczne ale bardzo nierówno wysmażone. Przystawki pyszne. Ceny bez tragedii, ale można by w takiej kwocie rachunków oczekiwać ciut wyższego poziomu.
-
Gregorio Michalis ★★★★★
Napis w witrynie kusi “Najlepsze steki w Łodzi” - nie kłamali. Lokal średniej wielkości, ze średniej wielkości tarasem, natomiast smak potraw, forma podania, profesjonalna obsługa - formatu światowego!
-
Łukasz Cichoń ★★★★★
Jedzenie było naprawdę super, nie przypominam sobie kiedy jadłem ostatnio tak dobrego steka. Lokal bardzo ładny i klimatyczny, muzyka w tle. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, Pani dobrze nam doradziła, opowiedziała o daniach. Polecam
-
Basia Stachowiak ★★★★★
To była wyjątkowa wizyta. Mój narzeczony zabrał mnie tutaj na randkę i nie mogliśmy trafić lepiej. Stek, który zamówiliśmy to najlepsze co kiedykolwiek jadłam, soczysty i pełen smaku. Atmosfera romantyczna, idealna na wyjątkowy wieczór we dwoje.
-
Bartłomiej Szadkowski ★★☆☆☆
Steki poprawne, ale da się w Łodzi zjeść lepsze i tańsze. Krewetki mocno przeciętne, drinki absurdalnie małe i źle przygotowane. W ogródku tandetne plastikowe i bujające się meble. Generalnie nic specjalnego. Część dań z karty niedostępna. Prośba o fakturę zignorowana - wizyta miała miejsce w sierpniu, po dziś dzień nie dostałem rachunku. Stosunek ceny do jakości wyjątkowo słaby. Plus za wino i ciekawe przystawki.
-
Tomasz Raj ★★★★★
Dobre jedzenie, bardzo miła i pomocna obsługa, dość krótki czas oczekiwania. Steki wysmażone zgodnie z zamówieniem, antrykot nie za tłusty i nie wymagający żucia, żona jadła rostbef i też nie miała zastrzeżeń. Polecam ser grillowany na przystawkę, jeden na dwie osoby, a i na cztery, też nie będzie za mało. Co do cen nie będę się wypowiadał, śmieszą mnie komentarze po fakcie, że za drogo. Każdy chyba opanował podstawy matematyki, ceny są podane w karcie. Mały minusik za brak muzyki w ogródku, przynajmniej kiedy my byliśmy, ale nie jest to aż tak konieczne. Na pewno odwiedzimy ponownie, tym razem z dziećmi.
-
Łukasz “Krazas” Kocjan ★★★★★
Niesamowita atmosfera tego miejsca pozwala poczuć klimat Argentyny, a przede wszystkim tanga, który jest motywem przewodnim restauracji. Obsługa służy pomocą od momentu zamówienia, a zaserwowany zestaw steków z różnych kawałków wołowiny był bardzo dobry. Do tego zamówione dodatki w postaci frytek z batatów, czy też marchewki z parmezanem okazały się bardzo smaczne. Również podany smażony ser ze specjalną kompozycją ziół okazał się pozytywnym zaskoczeniem, jednakże osoby vege, gdyby chciały wybrać się ze znajomymi, mają bardzo ograniczone menu. Ogólnie wizyta na duży plus.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tango Argentino Steakhouse?
Tango Argentino Steakhouse znajduje się przy Generała Romualda Traugutta 14, Śródmieście, 90-107 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tango Argentino Steakhouse?
Można skontaktować się z Tango Argentino Steakhouse pod numerem +48 726 297 725
Jak można dotrzeć do Tango Argentino Steakhouse?
Do Tango Argentino Steakhouse można dotrzeć, korzystając z poniższego linku