Opinie

  1. Konrad Pietrasiak ★☆☆☆☆

    W ciągu kilku lat bywałem nieraz ze znajomymi. Kiedyś fajna miejscówka, gdzie można zagrać w gierki. Teraz lipa, nowy barman nie wie co to klocek, który się daje po wymianie za dokument. A starszy stażem, nie potrafi ogarnąć porządku w pubie. Bo zabawa, zabawą, ale kończy się wtedy, gdy przeszkadza się innym klientom. I aż dziwne, że barman z tak długim stażem w tym miejscu, nie potrafi zapanować nad dzieciakami, które ledwo skończyły 18 i robią trzodę w pubie, że nie da się nawet zagrać w jakąś grę, bo na cały regulator, ktoś się drze i idą wulgaryzmy z lewa i prawa. Przy okazji jak byliśmy to było czuć swąd jakieś spalenizny zza baru. Nie polecam.

  2. Blazej Waldowski ★★★★★

    Bardzo fajny pub dla miłośników gier planszowych. Duży wybór gier w naprawdę bardzo dobrym stanie. Drinki smaczne, obsługa miła idzie porozmawiać z nią na luzie. Czuć luźny klimat a to ważne w takich miejscach. Jest też możliwość zarezereowania pokoi klimatycznych pozwalających się jeszcze bardziej wciągnąć w grę. Polecam.

  3. DanDanielDan R ★★★★★

    Bardzo fajna miejscowka, milion gier do wyboru, super drinki w spoko cenach, miła obsługa, klimatyzowane sale, ogólnie byliśmy w jednej ze zwykłych sal ale widać było ze Maja kilka sal tematycznych co bylo sztosem jeżeli lubiecie RPGi, spędziliśmy fajnie czas jak będę w Łodzi napewno jeszcze sie tam pojawię :D

  1. KT ★★★★★

    Bardzo lubię ten pub. Vibe lat 90-tych, mnóstwo planszówek, ciekawy wybór drinków. Całkiem spory asortyment piwek. Przemiła obsługa przy barze. Przychodzimy tu ze znajomymi na pubquiz i zawsze się dobrze bawimy.

  2. Dominik Kowalski ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce do spotkań ze znajomymi na partyjkę w jakąś grę planszową. Sala główna plus 3-4 klimatyczne sale wydzielone (jedna z nich przejściowa). Przy stolikach trochę ciasno, ale nie traktuję tego jako minus bo najważniejsze żeby na stole było odpowiednio dużo miejsca na grę, a tej w salach wydzielonych na pewno nie brakuje (w sali głównej nie miałem okazji grać). Chyba jedyny mały minus to barmani, którzy przy większym ruchu nie w pełni ogarniają zamówienia.

  3. Patrycja Gil ★★★★★

    Świetne, klimatyczne miejsce. Duży wybór gier planszowych. Miła atmosfera. Nie jest to typowa pijalnia. Widać było, że osoby przychodzą tu fajnie spędzić wspólny czas. Polecam. Są gry grupowe, dla dwóch osób. Drink przygotowany ze starannością i pyszny :)

  1. Zebra ★★★★★

    Super klimatyczne miejsce dla fanow planszówek i erpegów. Specjalne sale na sesje rpg robią niesamowite wrażenie. Cała ściana planszówek do wypożyczenia jest mega! Super fajni barmani robią pyszka drinki. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pub Goblin - Planszówki z Pubem?

Pub Goblin - Planszówki z Pubem znajduje się przy Wschodnia 74, Śródmieście, 90-266 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pub Goblin - Planszówki z Pubem?

Można skontaktować się z Pub Goblin - Planszówki z Pubem pod numerem +48 608 500 074

Jak można dotrzeć do Pub Goblin - Planszówki z Pubem?

Do Pub Goblin - Planszówki z Pubem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements