Opinie

  1. Adam Królikowski ★★★★★

    Bardzo dobre placki ziemniaczane z gulaszem, fajny pomysł na gulasz w oddzielnym naczyniu dzięki czemu placki zachowują chrupkość. Przyjemna atmosfera, miła obsługa a wszystko szybko podane. Ceny dość niskie (obiad w okolicach 30 zł). Miłe dla oka wnętrze. Zdecydowanie polecam

  2. Blanka Gorgoń ★★☆☆☆

    Zamówiłam zupę krem z pomidorów, która niestety nie miała konsystencji kremu, natomiast wyglądała jak sos do spaghetti. Liczyłam że nadrobi smakiem, jednak smakowała jak koncentrat pomidorowy doprawiony pieprzem. Znajomi wychwalali placki ziemniaczane, jednak zupa zawiodła. Edit: przykro mi, że nie potraficie Państwo przyjąć negatywnej opinii, wyraziłam subiektywną opinię na temat tego co zjadłam - co mi nie smakowało. Z czystej grzeczności chciałam dorzucić fakt, że zapewne placki byłyby lepszym wyborem, gdyż znajomi powiedzieli że są dobre(ja placków nie lubię, stąd brak opinii - oceniłam jedynie zamówioną przeze mnie zupę). Uważam że w wyjściu na obiad najważniejszy jest jego smak:) - stąd też ogólna opinia 2/5. Obsługa niczym mi nie zawiniła, więc jeśli Państwa to ucieszy, zmienię opinię na 4 gwiazdki (Na przyszłość, wyśmiewanie klienta za negatywną opinię nie jest w dobrym tonie.)

  3. Marek S ★★★★★

    Byłem dziś po raz pierwszy, ale napewno nie po raz ostatni. Bardzo przyjemny i przytulny lokal. Placków nigdy nie jadłem tak dobrze na chrupko wypieczonych! Do wyboru kilka sosów, pieczarkowy oceniam na bardzo dobry. W pobliżu niewielki plac, na którym parkują auta, ale sądząc po znaku nie jest to parking - a jak widać na street view krawężniki lubią się tam kręcić!

  1. AM R. ★★★★★

    Nie lubię zup,ale zalewajka w kosmos najlepsza jaką kiedykolwiek jadłam, do placków proszę abyście nie dawali mąki będą mega ekstra Ale generalnie polecam bardzo smaczne

  2. KT ★★★★★

    Pyszniutkie placki. Fajnie, że można u Was wypić piwko ❤️ próbowaliśmy placków z gulaszem i z sosem pieczarkowym, obie opcje pyszne, jednak gulasz podbił moje serce. Porcje konkretne. Przyjemny wystrój. Szybko podane. Polecam ☺️

  3. Piotr Kaczmarski ★★★★★

    Bardzo dobre placki ziemniaczane w przystępnych cenach. Proste i smaczne jedzenie, w lokalu panuje przyjemna atmosfera, wszystko jest czyste i zadbane, z myślą o kliencie. Dodatkowo dobre czeskie piwo bezalkoholowe. Serdecznie polecam ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Jacek Placek?

Jacek Placek znajduje się przy Pomorska 118, Śródmieście, 91-403 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Jacek Placek?

Można skontaktować się z Jacek Placek pod numerem +48 570 115 555

Jak można dotrzeć do Jacek Placek?

Do Jacek Placek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements