Przegląd katalogu
- 83 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 83 wyników
Przeglądaj restauracja z kuchnią japońską w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 83 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 60,913 opinii i ocen.
“Pyszne jedzonko, szybka dostawa i miła obsługa. Polecam, ja jestem już stałym klientem. Tantanmen Ramen życiem! ❤️ Byłam też raz w lokalu na ul. Armii Krajowej. Styl minimalistyczny, pasujący do owej kuchni, cicho i ogólnie azjatycko. Muszę tam pójść jeszcze raz.”
“Bardzo miła, pomocna i troskliwa obsługa. Jedzenie pyszne, nieoczywiste. Frytki z batata z guacamole- niebo w ustach. Pampuszki na deser zaspokoją potrzeby największych łasuchów!”
“Bylem przy okazji delegacji w okolicy i postanowiłem wpaść na ramen. Wybrałem pozycję Karrage curry i sie nie zawiodłem. Ramen byl naprawde super, pełen smaków, porcja byla duża i pożywne. Do picia wziąłem mango matcha latte, ktore rowniez bylo bardzo dobre.Polecam”
“Wspaniała obsługa. Niebanalne jedzenie. Szybki łatwy dojazd z parkingiem na miejscu blisko trasy wylotowej. Gorąco polecam !”
“Moje pierwsze doświadczenie z kuchnią Nepalską. I na pewno nie ostatnie. Serdecznie polecam! Bardzo pyszne i sycące dania. Warto się wybrać”
“Fantastyczne miejsce. Pierwszy raz w życiu jadłem sushi i bardzo mi smakowało. Napewno jeszcze tu wrócę. Polecam”
“Wszystko jest świeże, pięknie podane i przygotowane z ogromną dbałością o smak i szczegóły. Każdy kawałek to małe dzieło sztuki – czuć, że robią to ludzie z pasją. Obsługa zawsze uśmiechnięta, pomocna i potrafi doradzić coś wyjątkowego spoza klasycznego menu. Atmosfera luźna, przyjazna – idealna zarówno na szybki lunch, jak i spokojny wieczór z przyjaciółmi. Zdecydowanie jedno z najlepszych sushi w okolicy – pyszne, świeże i autentyczne!”
“Byłam z chłopakiem , wzieliśmy zestaw koku 5. Naprawde baardzo dobre, świeże sushi, fajny klimat i przemiła kelnerka,która nas obsługiwała-pani w ciemnych krótszych włosach. Miejsce godne polecenia ze względu na jakość, smak i obsługę.”
“Prawdopodobnie najlepsze sushi w Łodzi, jedno z najlepszych w Polsce. Bardzo ciekawe połączenie smaków. Wysoka jakość zastosowanych produktów, warzywa bardzo świeże. Wołowina rozpływająca się w ustach. Dania wykwintnie podane. Bardzo ładne opakowanie na wynos. Widać pasję w tym co robią. Miła i wykwalifikowana obsługa, służąca doradztwem. Jednym słowem 6 na 5. Musisz odwiedzić będąc w Łodzi.”
“Prawdziwa domowe kuchnia z sercem. Porcje są odpowiednie, ceny niewygórowane. Menu nie zawiera setek opcji, a więc to co jest, zawsze gotowane jest na miejscu i jest świeże. Obok Pyrki w tym samym budynku jest jeszcze "Pyrka z Pieca" drugi lokal tej samej właścicielki, w którym spróbować można innych niż tu, dań. Polecam szczególnie pieczone ziemniaki w przeróżnych kombinacjach i smakach. Lokal oferuje dowóz posiłków oraz co istotne jest czynny również w niedzielę.”
“Świetny festiwalowy ramen carbonara, pyszny shushi-dog. Specjalnie dla mojej córki przygotowany został ramen bez mleka. Brawo za świetną obsługę, dobry klimat i pyszne jedzenie. Wrócimy i polecamy.”
“Bardzo dobre smaki sushi. Są i klasyczny rolki, które są pyszne, ale też nietypowe połączenia smakowe, które rozwalają kubki smakowe. Naprawdę pyszne!”
“Bardzo niepozorny lokal, ale skuszeni opiniami na Googlu jako przyjezdni w Łodzi skusiliśmy się z mężem żeby tu zjeść i nie żałujemy. Bardzo dobrze przygotowane sushi, świetnie zrobiony ryż, odpowiednia proporcja ryżu do dodatków, bardzo duże kawałki. Bez zarzutu!”
“Do klimatu i obsługi nie mogę się doczepić, jedzenie naprawdę smaczne, chociaż czegoś mam wrażenie brakuje, ale polecam serdecznie.”
“Rewelacyjne sushi, pyszne świeże ryby. Polecamy każdą z rolek (Ebi sake roll, Sake sandwich roll oraz Crispy kimchi roll). Na szczególne wyróżnienie zasługuje Crispy kimchi roll (mega cravingowalem coś w tym stylu). Obsługa bardzo miła, potrawy przyszły szybko. Na pewno jeszcze wrócimy.”
“Najlepsze sushi w Łodzi!!! Naprawdę doskonałe, przepyszne połączenia smaków. Bardzo polecam również frytki umami oraz herbatę, zwłaszcza z kwiatami wiśni”
“Zamówiliśmy ramen tori shoyu i zdecydowanie był to najlepszy ramen, jaki do tej pory jadłam - a trochę ich już było. Każdy składnik pasował idealnie, a bulion mogłabym pić nawet sam i to litrami. Szkoda, że w menu są tylko dwa mięsne rameny, a jeden z nich jest pikantny. Przydałby się jeszcze jeden łagodny, który nie jest na bazie kurczaka. W środku ogólnie czysto i schludnie, tylko toaleta pozostawia wiele do życzenia, choć dobrze, że jest.”
“W Ato jadłam ramen już wiele razy, za każdym razem jest to niebo w gębie. Bulion - cudowny smak umami. Makaron - chciałoby się powiedzieć "zjedz makaron, zostaw mięso" - dla mnie wyzwaniem jest zjeść go w całości, ale jest tak smaczny, że za każdym razem prawie cały znika. Dodatki - każdy z nich jest ciekawy i dobrze doprawiony. Wizualnie ramen wygląda obłędnie. Tym razem jadłam Raviolo spod lady, grillowany por, cebulocytryna, mascarpone, i pyszny raviolo z płynnym żółtkiem i parmezanem. Bardzo polecam również Corn Ramen, wegański, ale można dobrać do niego mięso. Nigdy nie jadłam tak dobrze przyrządzonej kukurydzy, była wyborna. Atmosfera wewnątrz jest przytulna, obsługa bardzo miła i zawsze coś ciekawego zaproponuje albo skomentuje :) Szkoda tylko, że aby wejść do środka prawie zawsze trzeba czekać w kolejce. Gdyby nie te kolejki chodzilibyśmy tam znacznie częściej!”
“Ramenownia by Susharnia to klimatyczne miejsce z japońskim charakterem — czerwone wnętrze, neony i kolorowe flagi tworzą świetną atmosferę. Obsługa bardzo miła i szybka. Tantanmen był idealny pod względem ostrości, choć mógłby być odrobinę bardziej kremowy i orzechowy — mimo to smakował naprawdę dobrze. Makaron ramen cienki, ale sprężysty i smaczny. Całość warta odwiedzenia, szczególnie jeśli ktoś lubi pikantne smaki w przyjemnym, ulicznym klimacie.”
“To moj pierwszy raz, sushi pyszne i podane bardzo ladnie, obsluga bardzo kochana. Z checia wroce tutaj jeszcze raz.”
“Najlepsza japońska restauracja w całej Polsce. Wydaję mi się, że jest to jedyne miejsce tutaj na które nie wpłynęła kuchnia zachodu i dania są przygotowane tak jak powinny. Wszystko na wysokim poziomie, zrobione z sercem przez samą Panią właścicielkę, według smaków i receptur, które zna z z Japonii, kraju w którym spędziła większość życia. Serdecznie polecam ludziom którzy chcą spróbować prawdziwych smaków Japonii!”
“Dzisiaj miałem przyjemność być na obiedzie i deserze imieninowym swojej chrzestnej. Rosół na gesinie pycha bardzo wyrazisty nie na wegecie. Żur też pyszny dzieciom nie przypadł do gustu bo był tak jak powinien być czyli kwaśny z dużą ilością skwerków i kiełbasy i z wyraźnym smakiem grzybów. Żeberko w miodzie i frytki własnej roboty pycha surówka winegret też dobra ale jak dla mnie za bardzo słodka i nie kwaśna. Dewolaj super soczysty z wypływającym masłem i wyraźnym smakiem czosnku. Nagetsy super widać że robione z kawałków piersi a nie jak te z McDonald's. Deser lodowy smaczny i duży beza pyszna ciasto czekoladowe też jak z gorzkiej czekolady. Porcję bardzo duże. Ludzi w lokalu cały czas pełno niestety jeśli ktoś planuje wizytę w weekend to w wejściu za drzwiami stoi tabliczka aby zapytać o miejsce i z tego co widziałem to większości nie udawało się znaleźć miejsca a czas oczekiwania na nie według obsługi około godziny. Więc polecam albo w tygodniu się wybrać albo na weekend zrobić wcześniej rezerwację miejsca na konkretną godzinę.”
“Bardzo miła obsługa, zamówienie zawsze na czas, a w smaku sushi świetne. Duże porcje, świeże składniki, nie rozumiem narzekania niektórych osób :) Zamawiamy stąd od lat i śmiało mogę stwierdzić, że jest to najlepsze sushi jakie można znaleźć w Łodzi.”
“Polecam! Chwilę to trwało nim dostaliśmy nasze zamówienie,ale warto było czekać. Ramen z wolowiną wybitny, świeże składniki. Zupa miso pumpkin idealna, super dobrane składniki, skrzydełka przepyszne. Będziemy częściej zaglądać. Aaa i obsluga bardzo miła.”
“Fenomenalne, jakościowe sushi Ciekawe i oryginalne połączenia smaków Szybka dostawa! Fajnie, że rolki dzielone na 5-6 kawałków przez co można popróbować więcej smaków Ceny adekwatne do jakości składników”
“Ukryta perełka. Zupełnie z zewnątrz nie widać jak urocze to miejsce. Jedzenie przepyszne, bardzo miła i pomocna obsługa, wszystko smaczne i pięknie podane.”
“Miałam okazję odwiedzić Sendai Sushi & Ramen w Łodzi podczas trwającego festiwalu ramenów i muszę powiedzieć, że to było świetne doświadczenie. Ramen festiwalowy, który zamówiłam, miał intensywny, przyjemny smak, bulion był głęboki, aromatyczny, a dodatki idealnie uzupełniały całość. Na deser skusiłam się na tartę cytrynową, lekka, orzeźwiająca, z delikatnym balance’m między kwaskowatością cytryny a słodyczą ciasta. Była idealnym zwieńczeniem posiłku. Obsługa w Sendai Sushi również zasługuje na pochwałę, była uprzejma i sprawna, co sprawiło, że atmosfera była naprawdę przyjemna.”
“Doskonały ramen. Wybrałam vege miso ramen. Zakochałam się w tej potrawie od pierwszego spróbowania. Przepyszny kremowy lekko pikantny bulion ma mleku kokosowym i słodkie tofu to połączenie, które skradło moje serce. Pięknie podana potrawa i znakomite dodatki w nieoczywistej odsłonie, jak nitki chilli. Polecam serdecznie odwiedzić to miejsce.”
“Byłam ze znajomymi i naprawdę serdecznie polecam, bardzo ładne miejsce z przyjemną atmosferą, obsługa bardzo miła, niezwykle podobała mi się muzyka puszczona ponieważ nie była za głośno a jednocześnie można było usłyszeć różne utwory. Jeżeli chodzi o jedzenie to zamówiłam dwie rzeczy których nigdy nie jadłam, pad thaia i kalmara i mogę bezpiecznie powiedzieć że jedzenie nie zawiodło! Naprawdę przepyszne. Na sam koniec chciałabym zwrócić uwagę na przeurocze talerze na jakich podawane jest jedzenie. Naprawdę byłabym w stanie tam wrócić tylko i wyłącznie dla tych kotków na porcelanie.”
“Bardzo pyszne jedzenie, obsługa też bardzo miła. Wyszliśmy z restauracji najedzeni i zadowoleni”