Przegląd katalogu
- 42 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 42 wyników
Przeglądaj outdoor pool w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 42 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 157,483 opinii i ocen.
“Zwykły papierowy filtr basenowy dołączony do basenu Intex został zamieniony na filtr ze złożem szklanym z pompą, woda jest o wiele czystsza, przy basenie jest mniej roboty. Mocna pompa daje możliwość odkurzania basenu, co nie działało wcześniej.”
“Duży wybór, sklep czysty, obsługa bardzo pomocna. Ceny produktów się zgadzają”
“Wspaniale miejsce!! Cudowna atmosfera!! Fantastyczne śniadania! Moje uwagi- słaby punkt to niezmiennie restauracja.. menu krotkie pozwala sądzić,że dania.będą idealne,ale daleko im do tego. Jadlqm wvzoraj makaron ze szpinakiem- baardzo przesolony i na deser szarlotke z lodami... aż się prosilo,żeby szaelotka byla na cieplo. To juz klasyk- szarlotka.na cieplo z lodami. Tymczasem ciasto bylo lodowate. Dontego zimą... w tak pieknej atmosferze tego miejsca... Napoje i dania nie zostały podane jednocześnie. Jedni patrzyli jak drudzy przy stoliku jedza i piją. SPA- cudowne!! Ale widać zmiane pokolenia.. pani na recepcji na teleofie. Strefa ciszy ale obsluga w te i we wtę biega i trzaska drzwiami- nawet wolno zamykajacymi się.sam zabieg super! Ale w trakxie zabiegu, przekladanie ręcznika... z nienacka, agresywnie, aż masz odruch zlapac za niego... w spa musi byc wszystko powoli, cichutko, delikatnie...”
“Bardzo ładny i nowoczesny obiekt do spędzenia wspólnego czasu z rodziną. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno dorośli jak i dzieci od zjeżdżalni dla maluszków po baseny z gorącymi bąbelkami dla dorosłych. Bilety warto kupić łączone z wejściem do Zoo. Parking duży, nie było problemów z zaparkowaniem nawet w Sobotę i Niedzielę. Polecam.”
“Fajne miejsce na spędzenie czasu rodzinie. Byliśmy w tygodniu, duzo atrakcji dla większych i miejszych. Najlepiej zacząć zabawę z rana bo potem ok 12 juz brak pontonów. Czysto, duzo obsługi dba o porządek. Bar mokry, sprawnie i smacznie. Parking dla klientów 2 zł za cały dzień. Polecam kupic bilety online!”
“Duża i przestronna placówka sklepu Action znajdująca się w Galerii Łódzkiej na najniższej kondygnacji. Action to jeden z moich ulubionych sklepów ze względu na dobre ceny i ogrom wyboru towarów który przed nami staje. Obsługa zawsze jest miła i nigdy nie miałem z nią problemów. W środku czysto i ładnie pachnie. Porównując do konkurencji niektóre rzeczy jesteśmy w stanie dostać 4-5 zł taniej ;)”
“Sklep znajduje się przy głównej drodze więc dojazd ok na rozladunek sporo miejsca bardzo sympatyczny mily wózkowy który podejdzie wytłumaczy rozladunek szybki wystarczy 1 strona papiery wózkowy podbije nie trzeba nigdzie chodzić po zamknięciu na parkingu jest miejsce do pauzowania”
“Serdecznie dziękujemy Pani Monice za jej niezwykłe zaangażowanie i wsparcie! Pani Monika to niezwykle sympatyczna i profesjonalna projektantka łazienek. Jej fachowa pomoc na każdym etapie przygotowania projektu była nieoceniona — uważnie słuchała naszych potrzeb, doradzała najlepsze rozwiązania i dbała o każdy detal. Dodatkowo czuwała nad terminowością zamówień i dostaw, dzięki czemu cały proces przebiegł sprawnie i bez stresu. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania — dzięki Pani Monice mamy dziś wymarzone łazienki. Współpraca z nią to prawdziwa przyjemność. Gorąco polecam! Chcielibyśmy również serdecznie podziękować Pani Ani z działu oświetlenia za profesjonalną pomoc w doborze lamp do całego domu. Dzięki jej wiedzy i trafnym sugestiom stworzyliśmy spójną, przytulną i pięknie oświetloną przestrzeń, która idealnie odpowiada naszym potrzebom.”
“Polecam Castoramę Łódź Piekarnia przy Wróblewskiego. Obsługa sklepu bardzo miła i uczynna. Bezproblemowe zwroty i obsługa reklamacji zawsze na korzyść klienta. Na osobną uwagę i pochwałę zasługuje Pani Ania (szczupła brunetka) w punkcie obsługi klienta, która wręcz zaraża szczerym uśmiechem i empatią. Kontakt z nią to prawdziwa przyjemność :-)”
“Bardzo pozytywnie oceniam ten sklep. W szczególności chciałbym wyróżnić pania Ewę z kas za pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo. To nie pierwszy raz, gdy pomogła mi w rozwiązaniu problemu i w trafnym zakupie. Jej cierpliwość, życzliwość oraz zaangażowanie zdecydowanie zasługują na wyróżnienie i nagrodę!!! Na duże uznanie zasługują również pani Ewa i Basia z działu dekoracje – zawsze pomocne, kompetentne dzięki czemu zakupy przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze. Na koniec chciałbym złożyć życzenia Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia całej obsłudze sklepu. Ewa M.”
“Świetna obsługa od początku do końca! Panie projektantki w sklepie są przemiłe, konkretne i mają świetne wyczucie estetyki – kuchnia wyszła dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. Dostawa szybka, wszystkie elementy dobrze zabezpieczone, bez żadnych uszkodzeń. Ekipa montażowa pojawiła się w ekspresowym terminie i zmontowała całość w jeden dzień. Jestem zachwycona efektem i z czystym sumieniem polecam zakupy w Castoramie!”
“Dziecko może się wyszaleć, a dorośli pograć w bilard/kręgle. Mniejsze tłumy niż w podobnych miejscach. Spokojnie na 2 godziny z dmuchanego na zewnątrz. Jedzenia nie zamawiałam, ale jest wybór.”
“Dziś 1.08. 2025 byłem w Obi zakupić kabel. Niestety zakupiłem towar który nie spełniał moich wymagań. Zobaczyłem to dopiero w domu. Przyjechałem po 14.00 aby zwrócić zakup i zakupić prawidłowy przewód. Dzięki empatii i szacunku do klienta Kierownik sklepu przyjął zwrot. Zakupiłem prawidłowy kabel i dopłaciłem za przewód. Mieć taki personel to powód do dumy dla firmy OBI. Pozdrawiam”
“Zdecydowanie mój ulubiony hipermarket w Łodzi. Auchan znajdujący się w łódzkiej manufakturze to jedno z lepszych miejsc które znan przeznaczone pod większe zakupy. Oprócz produktów spożywczych znajdziemy tu także AGD, rtv, czy ogromny dział alkoholowy (możemy tu znaleźć tu praktycznie każdy rodzaj alkoholu z kraju jak i z zagranicy). Ogromna ilość kas samoobsługowych jak i tych tradycyjnych. Obsługa zazwyczaj miła i bezproblemowa. Bardzo dobre pieczywo i duża ilość promocji. Auchan jest bardzo dobrym miejscem pod szukaniem nietypowych produktów których nie dostaniemy w przeciętnym sklepie. Ogromna ilość lodówek, zamrażarek, owoców, warzyw - znajdą się tu także owoce morza. W sklepie jest czysto co patrząc na ruch jest pozytywnym zaskoczeniem. Byłem tu nie raz i wracam za każdym razem kiedy muszę znaleźć nietypowe produkty ;)”
“Nieczęsto tam bywam,ale kiedy idę konkretnie po coś,zawsze kupię,zawsze można mówić o dużym wyborze towarów,a także konkurencyjnych cenach.Sklep świetnie usytuawany w Pasażu Łódzkim,wiele sklepów w jednym miejscu,duży,darmowy parking,choć bywa,trzeba szukać miejsca.Polecam”
“Auchan Łódź Tulipan to prawdziwa skarbnica produktów! Ostatnio odwiedziliśmy ten market, mając nadzieję na zaopatrzenie się w kilka specjałów, których nie dostaniemy w Niemczech. I nie zawiedliśmy się! Ogromny wybór świeżych warzyw i owoców, szeroka gama produktów spożywczych, a także mnóstwo artykułów przemysłowych – wszystko to w jednym miejscu. Dzięki temu mogliśmy zrobić wszystkie niezbędne zakupy w jednym miejscu, co znacznie ułatwiło nam życie. Polecam każdemu, kto szuka dobrze zaopatrzonego sklepu!”
“Miałam okazję ostatnio robić zakupy w tym obi na dziale ogród. Jestem pozytywnie zaskoczona prze miłą obsługą na tym dziale, często omijałam ten sklep szerokim łukiem ze względu na nie miłe doświadczenia z pracownikami ,teraz już wiem że nie mam czego się bać i śmiało mogę ponownie wrócić. Polecam zakupy w tym sklepie.”
“Z całego serca polecam Krystiana Rogulskiego, projektanta z Leroy Merlin Łódź Manufaktura. Wczoraj przygotował dla mnie projekt kuchni z ogromną cierpliwością, starannością i pełnym zaangażowaniem. Poświęcił tyle czasu, ile było trzeba, dbając o każdy detal. Efekt końcowy jest naprawdę rewelacyjny i w pełni zgodny z moimi oczekiwaniami. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za tak profesjonalne i miłe podejście. Mam nadzieję, że montaż przebiegnie równie sprawnie i na tym samym wysokim poziomie. Serdecznie polecam.”
“To mój sprawdzony market budowlany – zawsze, gdy potrzebuję czegoś na szybko i od ręki, mogę liczyć na szeroki wybór podstawowych produktów. Obsługa jest w porządku, a możliwość bezproblemowego zwrotu dodatkowo ułatwia zakupy.”
“Polecam! Miła obsługa. Kompetentni i pomocni pracownicy :)”
“Polecam duży sklep dużo miejsca. I zawsze dużo towaru . Polecam”
“Byłam miło zaskoczona – to nawet za mało powiedziane. Przyszłam na zakupy zmęczona i wyczerpana po pracy, między innymi miałam tylko jedno piwo, a na "żywą" kasę była kolejka. Jednak jeden z pracowników, mężczyzna, zaprosił mnie do kasy samoobsługowej. To było bardzo miłe — poczuć, że ktoś dba o ruch i komfort klientów. Poczułam się bezpiecznie z moim piwem i poszłam do kasy samoobsługowej. Ten sam pracownik szybko zareagował na potwierdzenie mojego alkoholu, a jednocześnie zwrócił uwagę na moje awokado, które odłożyłam, bo nie mogłam go zeskanować. Błyskawicznie poradził sobie z tym i szybko poszłam do domu ze wszystkimi zakupami. Podsumowując: przekażcie mu ode mnie podziękowania — to człowiek o wielkim sercu i wysokim intelekcie, co rzadko się zdarza w obsłudze klienta. Robiłam zakupy o 19:44, 12 sierpnia. Wielkie dzięki!”
“Lubię ten market od długiego czasu co jakiś czas robię zakupy ogólnie, dzięki gazetką widzę na bieżąco co jest jak w każdym markecie i to mi pomaga czasowo podjąć decyzję zakupu nie ukrywam że korzystam z promocji jak każdy ale co najważniejsze to produkty spożywcze, mięsne, rybne ,pieczywo itd.są bardzo dobre i się nie zawiodłem co do jakości. Jeśli chodzi o obsługę jest miła i prosząc o wyjaśnienie pomagają z chęcią i tez doradzą, czystość jest okej,dojazd jest ogólnie dostępny z każdej strony wszystko jest dlatego decydowałem się na opis bo długie lata tu przyjeżdżam może sentyment bo wpadam w lata mam swoje sprawdzone miejsca na zrobienie zakupów. Pozdrawiam wszystkich.”
“Bardzo dobry sklep w środku. Piwo z nalewaka na wynos! I ryba. Bardzo polecam))”
“Polecam sklep OBI na ul. Rokicińskiej, obsługa sprawna,nie trzeba chodzić za sprzedawcą,często trafiam na Panią Grażynę na dziale ogród i pomaga mi w dobraniu roślin do ogrodu. Widać,że pracownicy dbają o rośliny.:)”
“Kaufland w standardowym układzie wystawianych produktów na sprzedaż. Mimo późnej godziny alejki między regałami były czyste, brak rozstawionego towaru na paletach, który by przeszkadzał, oprócz głównej alejki, która ma dodatkowe witryny z towarami i przez to jest wąska. Duża liczba kas samoobsługowych i ktoś z obsługi, kto szybko śpieszy z pomocą. Dodatkowo czynna i czysta toaleta. Towar w podobnych cenach, jak konkurencja. Dodatkowo na terenie supermarketu jest sklep z gazetami, apteka, piekarenka i sklep z wędlinami.”
“Bardzo polecam usługę projektowania z Panem Krzysztofem K. Współpraca z tym Panem to czysta przyjemność. Pan Krzysztof idealnie dobrał potrzebne materiały do naszej niestandardowej łazienki. Nie dość że wszystko wyszło bardzo ładnie to jeszcze w naprawdę przystępnych pieniążkach. Zmieściliśmy się w budżecie z nawiązką. Napewno wrócimy po projekt kuchni. Wyjątkowa pochwała należy się również Pani Anecie która swoim wysokim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem pomogła przy rozwiązaniu niestandardowego problemu wynikającego z naszego niedopatrzenia. Objechaliśmy wiele marketów budowlanych ale ten jest jedyny w swoim rodzaju.”
“Dobrze zaopatrzony sklep.ceny jak wszędzie .na galerii sporo innych punktów handlowych.”
“Auchan można by powiedzieć, że jest jednym z najlepiej wyposażonych sklepów. W Auchan robię najczęściej zakupy produktów alkoholowych. Jest prze ogromny wybór piw. Polskich piw nie liczę bo komerchę mamy wszędzie. Jest dużo czeskich, niemieckich, ukraińskich, belgijskich piw. Ceny też są przystępne.”
“Dobrze zaopatrzony,schludny czysty market budowlany.Towaru dużo,ale wydaje mi się droższy nieco od innych.Moje spojrzenie świeże,bo byłem tam pierwszy raz.Wypełnia lukę,gdzie brak castoramy,czy obi.Polecam,na pewno potrzebujący znajdzie potrzebnny z artykuł.”