kupiłam węgiel - groszek - Carbon Premium 20 kg. wraz z węglem dostałam "świadectwo jakości paliw stałych" na opakowaniu węgla widniej wartość opałowa 26-28 MJ/kg a w świadectwie 23 MJ/kg - niezły przekręt? Dodatkowo świadectwo to jest wystawione na podstawie świadectwa paliw stałych KN-0008 wystawionego przez RPM PH sp. z o.o. 42-700 Lubliniec ul. M.C. Skłodowskiej 91. (sprawdziłam jest to warsztat samochodowy) Hahaha bez żadnych uprawnień czy certifikatów PCA (polskie centrum certyfikacji) Tak Castorama robi w konia swoich Klientów. Pozdrawiam
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Połeć ★☆☆☆☆
-
Bartosz Nowakowski ★★★★★
Polecam Castoramę Łódź Piekarnia przy Wróblewskiego. Obsługa sklepu bardzo miła i uczynna. Bezproblemowe zwroty i obsługa reklamacji zawsze na korzyść klienta. Na osobną uwagę i pochwałę zasługuje Pani Ania (szczupła brunetka) w punkcie obsługi klienta, która wręcz zaraża szczerym uśmiechem i empatią. Kontakt z nią to prawdziwa przyjemność :-)
-
Wlodzimierz Rutkowski ★★★★☆
To istny raj dla majsterkowicza jak i dla fachowca z prawdziwego zdarzenia Bo są tu alejki z akcesoriami z hydrauliki elektryki a też dla stolarzy malarzy i wiele innych łącznie ze śrubkami gwoździami Słowem można by jeszcze długo wymieniać No prawdę powiedziawszy to złotej podkowy nie widziałem ale komu dzisiaj potrzebna jest złota podkowa chyba że na szczęście
-
Antoni ★★★★★
Chciałabym serdecznie podziękować Pani Anecie za profesjonalną pomoc przy wyborze umywalki oraz całego niezbędnego wyposażenia. Pani Aneta wykazała się ogromną wiedzą, cierpliwością i życzliwością. Doradziła mi idealne rozwiązanie dopasowane do moich potrzeb i budżetu, a przy tym była bardzo uprzejma i zaangażowana. Dzięki jej pomocy zakupy przebiegły sprawnie i bez stresu. Takich pracowników z pasją i uśmiechem na twarzy życzyłby sobie każdy sklep! ( 20:30 30.10)
-
Kamil labno ★★★★★
Miła obsługa, jest wybór, czysto, bywają przeceny i promocje, przestronnie polecam serdecznie ...
-
P W ★☆☆☆☆
Zareklamowałem sprzęt w tym sklepie i po 2 tyg dostałem informacje ze naprawiona myjka jest do odbioru - myjki nikt nie sprawdził a była ona potężnie uszkodzona w transporcie - musiała być wręcz rzucana bo zostały połamane plastiki, wygięte metalowe pręty… mimo prośby o wymianę sklep ponownie przysłał myjkę .. tym razem rozpakowana wiec nawet nie wiadomo jak wróciła do sklepu a czy będzie działała za tydzień, dwa nie wiadomo - gdyż ewidentnie było rzucana w transporcie. Sklep nie bierze żadnej odpowiedzialności i całość sprawy to ponad 3 tyg. Proponuje droższy sprzęt kupować w innym miejscu..
-
Pan Ołek ★☆☆☆☆
To już drugi raz, kiedy robię zakupy w castoramie, drugi i ostatni raz, polecę wszystkim kolegom, przyjaciołom i znajomym, aby omijali to miejsce! W tym samym Obi, które nie jest etalonem obsługi, poziom obsługi klienta jest znacznie wyższy, w castoramie obsługa jest obrzydliwa, personel zdecydowanie potrzebuje orzeźwiania, odświeżenia, personelowi są potrzebne kursy podwyższenia kwalifikacji, szczególnie mężczyznom! Pchają klientów, zachowują się bezczelnie i wyniośle, arogancko, wydaje się, że jesteś grzesznikiem i znajdujesz się na audiencji u Pana Boga, prosząc o wpuszczenie do raju ... Pracujcie z personelem, jego niewątpliwie więcej niż należy, zbierają się grupami, głośno śmieją się i nic nie czynią, oddzielne osoby wloką się po sali i tłoczą się, słowo "wybaczycie" czy "przepraszam" im nie znajomo, brzydki sklep! Żal, że nie wolno postawić 0 gwiazd!
-
Monika Kamińska ★☆☆☆☆
Nie polecam zamawiania czegokolwiek z odbiorem w sklepie. Po kontakcie z infolinią, niezadowolony Pan poinformował nas, że należy czekać i jak będzie to wtedy odbierzemy zamówienie (produkt miał być do odbioru tydzień temu). Jak długo? Nie wie, nie może nic ustalić i mimo, że zapłaciliśmy za wszystko z góry- nic nie zrobią, zrezygnować nie można i właściwie to nasz problem. Nie polecam, niestety już zawsze wybierzemy jakikolwiek inny sklep tylko nie Castoramę.
-
Chileno Chileno ★★★★★
Wszystko czego potrzebujesz do remontu i upiększenia swojego mieszkania.Sympatyczni pracownicy zawsze doradzą i poradzą. Osobiście polecam.
-
Anna Gwiazdka ★★★★☆
Dużo towaru i obsługi która służy pomocą. Trzeba uważać na ceny przy tzw. Wyprzedażach bo często to tylko zwrot bez pokrycia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Castorama?
Castorama znajduje się przy Generała Walerego Wróblewskiego 31, Polesie, 93-566 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Castorama?
Można skontaktować się z Castorama pod numerem +48 426 837 100
Jak można dotrzeć do Castorama?
Do Castorama można dotrzeć, korzystając z poniższego linku