Polecam duży sklep dużo miejsca. I zawsze dużo towaru . Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Wioleta Budzinska ★★★★★
-
Ewelina Kolendowicz-Ossowska ★☆☆☆☆
Kiedyś lubiłam tu robić zakupy, ale obecnie to męczarnia. Przebudowa sklepu nie tylko wprowadza chaos i wydłuża zakupy, ale też zmniejszył się asortyment i liczba kas. Dotychczas były to największy sklep w rejonie, a teraz niczym się nie odróżni od reszty.
-
Roksana Adamczyk ★★☆☆☆
Jak dotychczas lubiłam robić zakupy w tym sklepie pod względem szerokiej oferty produktów, świeżych wędlin czy mięsa, tak od jakiegoś czasu zakupy to droga przez mekke.. rozumiem przemeblowanie sklepu ale to naprawdę lepiej zamknąć na kilka dni niż robić labirynt , gdzie sami sprzedawcy nie wiedzą gdzie co leży ...wcześniej raz dwa trzy i zakupy zrobione, teraz to pół godziny schodzi żeby parę rzeczy kupić ... O ile kasy samoobsługowe bardzo ucieszyły bo takim czasie , tak teraz doczekać się na zatwierdzenie graniczy z cudem ...
-
Alex ★★★★★
Do póki tak jest( 20 człowiek na 1 kasie) - będzie 1 gwiazdka. Czy u firmy brak pieniędzy na otwarcie kas samochodowych? Po co muszę z butelką jogurtu stać w kolejce na 15 minut, gdy mogłem bym przejść szybciej. I tak prawie każda wizyta do sklepu. Edytowane: w końcu kasy samoobsługowe się pojawili. Jak obiecałem zmieniam opinie. Gratulacje!
-
Marta Tarnowska ★★★☆☆
Czy naprawdę by dostać się w prosty sposób do kasy trzeba odwiedzać stoisko monopolowe? Źle oznaczone zasady kolejki na wędlinach. Brak kas samoobslugowych
-
Piotr Q ★★★★☆
Spory asortyment, czasem też takie kolejki. Jeszcze innym razem sfrustrowany klient o wyimaginowany problem. Normalka:)
-
Dariusz Walczak ★☆☆☆☆
Braki w zaopatrzeniu, kolejki i otwarta 1 2 kasy. Dodatkowo polecam zawsze od razu sprawdzić paragon, bo praktycznie nigdy nie zgadzają się ceny w kasie z cenami przy półkach. Nie wiem czy to celowy zabieg czy zwykle niechlujstwo.
-
Mark Gyk ★★★★☆
Duży powierzchniowo sklep i raczej dobrze zaopatrzony. Wygodny parking i dobry zjazd. Duży wybór alkoholi, olbrzymi dział chemiczny, warzywniak też niczego sobie. Tylko dlaczego jest tak mały wybór rajstop a ich cena jest tak wysoka? Kas jest dużo ale mało jest czynnych przez co tworzą się niepotrzebnie kolejki czego w dobie pandemii powinno się przecież unikać.
-
kotkanagoracymdaszku ★★★★☆
Duży parking. Stacja benzynowa z możliwością wymiany butli 11kg, myjnia w budowie, paczkomat. Obok market budowlany. W środku toaleta, biuro podróży, punkt apteczny (nie jest to prawdziwa apteka), kiosk. Ceny między dyskontem a marketem. Zaopatrzenie dobre. Ciężko czasami o przemysłówkę z gazetek. Dział z obsługą ( mięsa, sery, sałatki i wędliny) pracuje przeciętnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kaufland?
Kaufland znajduje się przy Spółdzielcza 1, 95-050 Konstantynów Łódzki, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kaufland?
Można skontaktować się z Kaufland pod numerem +48 800 300 062
Jak można dotrzeć do Kaufland?
Do Kaufland można dotrzeć, korzystając z poniższego linku