Przegląd katalogu
- 44 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 44 wyników
Przeglądaj outdoor pool w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 44 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 147,971 opinii i ocen.
“Pięknie. Polecam każdemu tę firmę, jeśli ten ktoś marzy o własnym basenie.”
“Firma niezwykle rzetelna. Naprawa została wykonana sprawnie i na najwyższym poziomie.”
“Nie ma siły żeby nie wyjść z tad bez zakupów”
“Tani i fajne rzeczy który w innych sklepach nie ma”
“Odwiedziłam dzisiaj sklep w godzinach wieczornych i wyszłam bardzo zadowolona. Obsługa na bardzo wysokim poziomie - stu procentowa znajomość asortymentu. Pani ekspedientka pomogła mi znaleźć produkt, na którym mi zależało, a przy kasach samoobsługowych wspomógł mnie przemiły Pan - dzięki Nim zakupy poszły bardzo sprawnie. Na pewno wrócę, oby więcej takich pracowników, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Super!”
“3 lipca 2025 robiłem zakupy związane z kempingiem – kupiłem namiot, materace, stół, śpiwór oraz różne akcesoria. Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną i miłą obsługę. Pani Dorota była bardzo pomocna, uprzejma i kompetentna. Zakupy przebiegły sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Dziękuję!”
“Bardzo przyjemny i czysty beach bar. Ceny niestety wysokie, ale to częste w takich miejscach.”
“Lubię ten sklep można kupić dużo i w fostępnej cenie”
“Jak zwykle udane zakupy. Widziałem nowe kolekcję filiżanek i innych przyborów do tworzenia naparów... Są już ozdoby wielkanocne. Trochę mały wybór cebul roślin ozdobnych ale nasion ważyw mnustwo jak w tamtym roku. Zaskoczyła mnie nowa pozycja na półkach z nawozami, nawóz dla traw ozdobnych i bambusów który zawsze musiałem ściągać z internetu. Wziąłem ostatnie dwa opakowania. Mam nadzieję że tego towaru będzie więcej bo ja sam potrzebuje jeszcze z 10 dla mojej wciąż powiększającej się kolekcji bambusów i traw. Jeszcze w tym tygodniu do panstwa podjadę po więcej nawozów, ziemi i być może skuszę się na jakieś drzewka owocowe. PS dla szefuncia mam świetnie ukorzenione żadkich odmian bambusów drzewiastych , bardzo odpornych na nasz klimat. Takie sadzonki to tylko u mnie. Pozdrawiam. Maży mi się że sprowadzicie choćby dla mnie trachycarpusy, filifery, bashania, i aleksandretę palmę. Miłobybyło nawiązać głębszą współpracę.”
“Chciałabym bardzo podziękować kierownikowi Oskarowi z Decathlonu za świetną obsługę. Podczas zakupu roweru pojawiło się kilka problemów, które dzięki niemu zostały szybko i sprawnie rozwiązane z pełną korzyścią dla klienta. Niesamowicie pomocny i życzliwy. Dzięki jego zaangażowaniu zakup był przyjemnością☺️”
“Chcę z całego serca wyróżnić trzy niesamowite panie sprzedawczynie z Decathlonu we Wrocławiu w Magnolii — Maję, Karolę i Julię. To, czego doświadczyłem podczas obsługi, przerosło absolutnie wszystko, z czym kiedykolwiek miałem do czynienia. Mogę śmiało powiedzieć, że uratowały mi życie. Profesjonalizm, kultura osobista i troska, jaką mi okazały, były na najwyższym możliwym poziomie. Panie nie tylko pomogły mi rozwiązać mój problem — zrobiły to z ogromną empatią, zaangażowaniem i spokojem, za co jestem im szczerze wdzięczny. Z taką jakością obsługi klienta nie spotkałem się jeszcze nigdy. Maja, Karola i Julia zasługują na wyróżnienie, pochwałę i uhonorowanie. To prawdziwy wzór tego, jak powinna wyglądać obsługa klienta w Polsce.”
“Rozładunek TIR szybko sprawnie bezproblemowo. Ekipa na placu na piątkę z plusem. Na firmie dużo miejsca.. przed firmą można stanąć na noc. Polecam. Czynne do 19:00 to z rozładunkiem pasowałoby do 18:00 przyjechać”
“Ta Castorama to jakiś ewenement. Wpadłam dzisiaj na chwilę po kilka śrubek. Obsługę z tego działu już rozpoznaję. Zawsze mili, usłużni. Pan znalazł mi odpowiednie śrubki, zapakował, pożartował. Miło. Pomyślałam - wyjątek. Ale idąc w stronę kas, zatrzymałam się przy regale ze światełkami. I co? Uwaga! Pani z obsługi SAMA podeszła i spytała, czy. może mi w czymś pomóc. Po chwili dołączył jeszcze jeden Pan. Doradzili, sprawdzili, czy wybrane lampki działają. Szybko, sprawnie. Byłam w takim szoku, że aż spytałam, dlaczego w tym sklepie wszyscy. są tacy mili:), zapytałam ich o imiona. Pani Alicjo i panie Mariuszu dziękuję. No naprawdę, dzień wcześniej w konkurencyjnym sklepie ( z zielonymi napisami) chciałam zapytać pana z obsługi, w którym kierunku jest dział ze słoikami. Nie raczył odpowiedzieć, tylko odesłał mnie przez pół sklepu do informacji. Życzyłam mu Wesołych Świąt i wyszłam stamtąd. Nigdy nie wrócę. Za to do Castoramy na Czekoladowej będę wracać z wielką przyjemnością.Tak trzymać!”
“Ciekawy sklep prawie wszystko pod jednym dachem klucze narzędzie odzież robocza szafki narzędziowe sprzęt do garażu i warsztatu ogrodu dział wędkarski i drobny sprzęt AGD do kuchni czy ogólnie dla domu może i akcesoria kuchenne zabawki dla najmłodszych baterie akumulatorki ładowarki ręczniki rękawiczki po prostu mydło i przysłowiowe powidło wybór szeroki jakość bywa różna większość towaru i tak z made in china ale personel pomoże doradzi wytłumaczy pokaże po prostu dla ludzi wszystko dla klienta przed sklepem dogodny parking POLECAM”
“Usługa projektowania przez Panią Renatę to petarda! Polecili nam ją znajomi, więc umówiliśmy się online i zbieraliśmy szczęki z podłogi. P.Renata zrobiła dla nas perfekcyjny projekt kuchni z wyspą, zadbała o każdy detal aby pozostać w klimacie vintage i drewnianego domu, pokazywała różne opcje na wizualizacji, a w razie wątpliwości szliśmy na ekspozycję oglądać na żywym przykładzie. Sami nigdy nie wymylibyśmy lepiej tej kuchni. No i jedno spotkanie a kuchnia ogarnięta w 100%. Polecam zdecydowanie, wspaniała Specjalistka!”
“Super sklep, wszystko jest co trzeba...i więcej. Najmniej ludzi pon-czw około 18.”
“Chciałbym serdecznie podziękować zespołowi Castorama Wrocław Magnolia, a w szczególności pani Kasi z obsługi klienta oraz panu Jurkowi – pilarzowi. Pani Kasia wykazała się ogromnym profesjonalizmem, cierpliwością i życzliwością. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, sprawnie załatwione i z autentycznym zaangażowaniem w pomoc klientowi. To obsługa na naprawdę wysokim poziomie. Pan Jarek natomiast to absolutny fachowiec w swoim fachu – precyzja, doświadczenie i spokojne podejście sprawiły, że cała usługa przebiegła szybko i bezproblemowo. Takie osoby budują pozytywny wizerunek tego miejsca i sprawiają, że chce się wracać. Dziękuję i zdecydowanie polecam! Szymon”
“Super obsługa, zwłaszcza Panie na zwrotach i reklamacjach. Serdecznie polecam.”
“Wysoka ocena sklepu wynikająca z doskonałej obsługi Pana Bartłomieja z działu kuchni. Bardzo cierpliwa i pomocna osoba, nastawiona na maksymalizację zadowolenia klienta. Należy się premia !. Jedna rzecz do poprawy to opłata za parking. pierwsze 3h są gratisowa ale tylko raz dziennie, więc jeśli musisz (chcesz) przyjechać na ponowne zakupy tego samego dnia to ponosisz opłatę za parking będąc klientem sklepu. Polecam rozwiązanie jakie jest stosowane przy sklepie LM na Krakowskiej.”
“Profesjonalna obsługa dysponuje ogromnym zakresem wiedzy, bardzo pomocni. Szeroki asortyment od dekoracji, aż po produkty profesjonalne. Ceny konkurencyjne najlepsze w okolicy. Dodatkowy plus za miejsce parkingowe przed sklepem. Planując zakupy na pewno warto odwiedzić. Polecam”
“Doskonałe warunki treningowe. Bardzo dobry standard pokoi. Super zarządzany i zawsze pomocny personel. Jedzenie tiptop :) Za rok meldujemy się ponownie”
“Wspaniałe miejsce, w którym można przeżyć niezapomniane przygody. Tor kartingowy, najlepsze restauracje w mieście, sklepy znanych projektantów, place zabaw czy znane i uznane elektromarkety. To tylko część z niezliczone ilości atrakcji dla małych i dużych. Tutaj po prostu trzeba być, jesli chcesz należeć do miejskiej elity. A tak serio, to centrum handlowe, jak każde inne. Jak ktoś lubi takie centra, to polecam, jak nie lubi, to nie polecam.”
“Ogromny wybór świeżych kwiatów doniczkowych, zarówno domowych, jak i ogrodowych, a do tego piękne donice. Dodatkowo w budynku znajduje się restauracja z pysznym menu dyniowym. Polecam :)”
“Szybki rozładunek. Byłem z dostawą na sobotę. 6:00 przyjazd, 6:50 wyjazd. Takie dostawy to ja rozumiem. Aby zameldować się trzeba podjechać pod te trzy rampy. Z prawej strony są drzwi. I jest dzwonek.”
“Fajne miejsce. Tutaj dużo lepiej robi się zakupy, niż w zatłoczonych dyskontach. Duży wybór produktów. W środku czysto i wszystko zadbane. Zwykle nie ma tłumów i dzięki temu można spokojnie zrobić zakupy. Przed sklepem duży parking i na pewno znajdziemy wolne miejsce.”
“Carrefour w Magnolia sklep który dziś odwiedziłem robiąc zakupy wraz z Rodziną. Swoją opinię chciałbym skierować Osobie odpowiedzialnej za dział " mięsny " mieliśmy w dniu dzisiejszym tj 29.04 o 14:50 przyjemność być obsługiwani przez naszym zdaniem wyjątkowy personel!!! Pracownik tu mamy na myśli " świeże" była bardzo uprzejmą z uśmiechem na twarzy i nie sprawiała wrażenia, że musi tam być " za karę"!!! Wrócimy z pewnością do Państwa sklepu w tym miejscu ponieważ klient w taki sposób obsługiwany chcę być zawsze!”
“Na parking podziemny zajechałem po schodach ruchomych na pierwsze piętro z wózkiem wjechałem Potem już po półkach sklepowych szalałem Wszystko świeżutkie i ładnie produkty zapakowane owoce warzywa chrupiące pieczywo słodycze napoje nabiały i cały koszyk zapakowałem Zapłaciłem i zadowolony z zakupów odjechałem”
“Duży sklep otwarty w soboty do 23! Ma dość ciekawy układ w porównaniu do innych sklepów tej sieci. Po wejściu z parkingu, zanim dojdziemy do supermarketu, musimy przejść długim korytarzem, wzdłuż którego znajdziemy dużo lokali takich jak piekarnie czy biura podróży.”