Sklep znajduje się przy głównej drodze więc dojazd ok na rozladunek sporo miejsca bardzo sympatyczny mily wózkowy który podejdzie wytłumaczy rozladunek szybki wystarczy 1 strona papiery wózkowy podbije nie trzeba nigdzie chodzić po zamknięciu na parkingu jest miejsce do pauzowania
Zdjęcia
Opinie
-
Michal Korzeniowski ★★★★★
-
Patrycja Pati ★☆☆☆☆
Nie polecam zakupów w tym sklepie. Obsługa klienta bardzo słaba. Pracownicy niekompetentni,opryskliwi,zajęci sobą i rozmowami między sobą. Klient traktowany jest jak intruz. Zamówienia pomylone i oczywiście nikt nic nie wie...Przy kasie pani nadąsana, z łaską odpowiada na zadane pytanie. Najczęściej powtarzane zdania to " nie ma" i " nie da się ", "system nie pozwala zamówić"- towaru który jest na stanie. Generalny remont całego mieszkania zaplanowałam w tym sklepie i po dzisiejszej wizycie już wiem , że szkoda czasu, stresu i pieniędzy. Przy większych remontach zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie. Na sam koniec serdecznie dziękuję za pomoc i profesjonalizm Paniom z działu projektowanie.
-
olka es ★☆☆☆☆
Jestem bardzo zniesmaczona zachowaniem obsługi sklepu Castorama przy ul. Sikorskiego w Łodzi. Umówiłam się na wizytę z projektowania kuchni na konkretny dzień i na konkretną godzinę. Stawiłam się w wyznaczonym terminie i pierwsze co usłyszałam od pani, która miała projektować kuchnię, że przecież miało mnie nie być, że jestem tylko na reklamację kuchni. Za jej plecami blaty kuchenne oglądali rodzice jednej z pracownic. Mimo to udało mi się usiąść z panią do projektu kuchni, ale zostałam potraktowana bardzo lekceważąco. Pani wstawiając meble robiła to od niechcenia, z ciągłym "nie da się. to co robimy? robimy dalej?" tak jakby chciała się mnie pozbyć, by obsłużyć rodziców swojej koleżanki z pracy. Po około 30 minutach projektowania z panią kuchni podeszła do nas jej koleżanka z zapytaniem " to co mają dalej czekać czy nie?" Pani projektująca była bardzo zakłopotana, ciągle zwalając winę na inną koleżankę, która rzekomo ją poinformowała, że "ja się na pewno nie stawię, bo jest tu tylko reklamacja kuchni" - Przypuszczam, że była zbieżność nazwisk, ale przecież przy rezerwacji wizyty z projektowania podaje się numer kontaktowy i e-maila, więc w razie wątpliwości można zadzwonić i zapytać. Nie przedłużając, na koniec usłyszałam, że kuchnia wyszła bardzo droga i czy spodziewałam się takiej kwoty? - Oczywiście pomijam fakt, że projekt nie został ukończony a w środku zabudowy kuchennej pozostawiona dziura. Podsumowując, ta wizyta nie mogła się zakończyć szczęśliwie, bo od początku zostałam potraktowana bardzo nieprofesjonalnie i lekceważąco.
-
Artur Wesołowski ★☆☆☆☆
Transport płyt gk z Castorama. Po zakupie płyt trzeba było umówić transport, przy umawianiu transportu padły pytania: jaki dzień i jaki przedział czasowy. Transport opłacony i na kwitku widnieje informacja "DOSTAWA DO DOMU". Nadszedł dzień dostawy no i się zaczęło.......podjechał pan, jakieś 52kg żywej wagi, ledwo dał radę wyciągnąć płyty z busa. Płyty oczywiście uszkodzone, bo brakło mocy podnieść je do góry, to były szorowanie po rampie auta. Na pytanie czy wniesie /DOSTAWA DO DOMU/ odpowiedź że nie bo nie opłacone. Dwie płyty kierowca ściągnął sam, ale dwie trzeba było pomoc coby można było je wykorzystać. Wizyta w casto celem wyjaśnienia sytuacji. Pani w informacji na pytanie jak powinna w praktyce wyglądać dostawa nie bardzo wiedziala co powiedzieć. Po krótkiej rozmowie rzeczywiście usługę wniesienia należy opłacić/zrozumiałe mimo że TRANSPORT DO DOMU/,ale to ja mam o niej poinformować przy opłacani transportu, mimo zadawanych pytań przez pracownika celem określenia dnia i godziny. Mieszkam w bloku gdzie moja latka jest akurat klatką od ulicy przy której można była stanąć busem.......i uwaga HIT..... ja miałem szczęście bo ialem nie daleko ale, po rozmowie z personelem okazało się między innymi, że gdybym mieszkał w dalszych klatkach a kierowca nie ma gdzie podjechać to zostawia gdzie może........DOSTAWA DO DOMU. A nawiasem mówiąc, to brak konkurencji na rynku pozwala na takie cyrki.
-
Bogumiła Delczyk-Olejniczak ★★★★☆
Miła obsługa ale asortyment lekko ograniczony a ceny już nie są konkurencyjne. Jednak można kupić wiele pożytecznych narzędzi i materiałów. Polecam sprawdzać dostępność produktów na stronie lub telefonicznie.
-
Marzena Kossowska ★★★★★
Miła, profesjonalna obsługa. Robiłam zakupy na kilku działach i wszędzie spotkałam się z życzliwością, zrozumieniem i chęcią pomocy. W szczególny sposób dziękuję Panu z działu budowlanego, który z ogromnym zaangażowaniem szukał dla mnie grafitowego parapetu a nie było to proste z powodu trwającego na dziale porządkowania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Castorama?
Castorama znajduje się przy Aleja Generała Władysława Sikorskiego 2, Bałuty, 91-497 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Castorama?
Można skontaktować się z Castorama pod numerem +48 426 175 100
Jak można dotrzeć do Castorama?
Do Castorama można dotrzeć, korzystając z poniższego linku