Fajny park wodny, sporo atrakcji i dobrze ze tak rozmieszczone aby nie było mocno skupisk w jednym miejscu np. dzieci. Trochę ślisko na terenie ale obsługa robi wszystko by temu przeciwdziałać. Jak na taki ruch weekendowy to trochę mało natrysków w łaźni i ciasnawo w szatni. Bardzo fajna strefa saun. Tani parking ale mocno zapchany. Płatna szatnia na obuwie i odzież zewnętrzna na minus.
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł “Ooooo” Bł-yk ★★★★☆
-
Ania P. ★★★★★
Odwiedzamy regularnie kilka razy w roku. Polecam na samo otwarcie bo od godz 12 zaczynają być tłumy. My zawsze w weekend jeździmy na 9, do 12 jest git. Dużo atrakcja dla dzieci i dorosłych. Basen z ciepłą wodą na zewnątrz. Spora liczba ratowników. Panie dbają o porządek co nie jest łatwe przy takiej liczbie ludzi na obiekcie. Gdy liczba ludzi zaczyna rosnąć najlepiej opuścić aquapark bo wszędzie kolejki. Szatnia oddzielna, suszarki sprawne. Niektóre atrakcje dla dzieci niesprawne to jedyny minus ( np. nie leci woda). Parking należy opłacić przy zakupie biletów, w godzinach szczytu jest problem z wyjazdem z parkingu, ludzie się zastawiają.
-
Edyta Kalinowska ★★★★★
Fajne miejsce na spędzenie czasu rodzinie. Byliśmy w tygodniu, duzo atrakcji dla większych i miejszych. Najlepiej zacząć zabawę z rana bo potem ok 12 juz brak pontonów. Czysto, duzo obsługi dba o porządek. Bar mokry, sprawnie i smacznie. Parking dla klientów 2 zł za cały dzień. Polecam kupic bilety online!
-
Janusz ★★☆☆☆
Duże rozczarowanie . Nie działające zjeżdżalnie, ogromne kolejki do pozostałych i ogólnie wielki tłok wszystko pozajmowane ( środa ) ,rdzewiejące elementy . Większość zjeżdżalni oparta na pontonach i uzależniona od uprzejmości poprzednich użytkowników. Średnio cEk się 30 min ma jeden zjazd . Porażka
-
Aleksandra Kiljan ★★★★★
Super wrażenia. Najlepszy Aquapark z odwiedzonych przez nas, a odwiedziłyśmy już z Córką kilka. Nowoczesne szafki i przebieralnia, działające bardzo intuicyjnie - nie trzeba się martwić o otwieranie/zamykanie/wolne przebieralnie. Obsługa sprzątająca bez przerwy krąży i sprząta. Porządek jest naprawdę nienaganny. Duża obsada ratowników w każdym punkcie obiektu. Świetny basen zewnętrzny z gorącą wodą - obszerny, każdy się zmieści. Fajny wybór rur - od ekstremalnych po mniejsze - dla każdego coś. System kamer przy zjeżdżalniach, pozwalający na podgląd zjeżdżających. Kilka jazzuzi w różnych punktach. Kolejnym plusem jest smaczne, domowe jedzenie w barze w środku Aquaparku - domowe zapiekanki, domowe gofry, pizza - wszystko robione na świeżo. W porze obiadowej ,od godziny 12 - smaczne, zdrowe obiady. Byłyśmy w sobotę od godz 10 do 18 - cały czas była przestrzeń dla każdego, nie ma ścisku, nie trzeba kupować biletów z wyprzedzeniem. Jedyny minus - basen z falą ma bardzo zimną wodę, ale "zwalam" to na karb wywołania efektu Bałtyku :D
-
Przemysław Kazek ★★★★☆
super miejsce dla rodziny jak i dla par mnóstwo basenów, jacuzzi, brodzików, zjeżdżalni - kamikadze rządzi!! trochę słabe zaplecze gastronomiczne. nie byliśmy w saunarium - nie mogę ocenić. spędziliśmy prawie 8 godzin i wcale się nie nudziliśmy. fajna sprawa z zakątkiem dla naturystów. zasługuje na 4,75 gwiazdki :)
-
Edyta Korycińska ★★★★☆
Bardzo fajne miejsce, zdecydowanie obowiązkowy punkt odwiedzin podczas pobytu w Łodzi. Dużo basenów i zjeżdżalni. Ogrom adrenaliny na zjeżdżalni z zapadnią - Banzai, ale również na najwyższej niebieskiej. Fajnie, że jest zjeżdżalnia, gdzie można zjechać w 2-4 osoby na raz, ale bardzo mocno trzeba trzymać poręcze by nie wypaść. Kąpiel w solankach to doskonałe miejsce na relaks. Minus za bramki, wyjściowe i wyjściowe powinny być oddzielnie bo robi się zamieszanie, stoi się w kolejce i łatwo przekroczyć czas. Wada też są dość ciasne szatnie. Ogólnie polecam. Jest bezpłatny parking.
-
Andrzej Gołębiewski ★★★★☆
Dzięki rozmiarowi basenu nawet spora liczba ludzi nie sprawia wrażenia tłumu. Czas oczekiwania na zjazdy na najbardziej obleganych atrakcjach - do przyjęcia. Oferta mokrego baru rozczarowująca, chociaż przynajmniej jest blokada czasu po przekroczeniu bramek. Na plus sauny dostępne bezpośrednio w strefie basenowej. Dzieci bawiły się znakomicie, my dobrze. Bardzo mocna czwórka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Aquapark Fala?
Aquapark Fala znajduje się przy aleja Unii Lubelskiej 4, Polesie, 94-208 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Aquapark Fala?
Można skontaktować się z Aquapark Fala pod numerem +48 426 400 800
Jak można dotrzeć do Aquapark Fala?
Do Aquapark Fala można dotrzeć, korzystając z poniższego linku