Przegląd katalogu
- 599 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 599 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 599 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 467,178 opinii i ocen.
“25.06. godz 19.30 :) bardzo miła obsługa. Uśmiechnięta i pomocną....niestety Kawa mrożona niezbyt smaczna...”
“Dobre jedzonko i nowoczesny wystrój ✨”
“Czytając niektóre komentarze totalnie nie rozumiem tego hejtu. Jadłem tu nie raz i jak na knajpę chińską jest czysto i schludnie. Najczęściej jem kurczak w pięciu smakach z ryżem smażonym i nigdy się nie zawiodłem. Polecam również makaron sojowy bądź zwykły smazony z wieprzowina :)”
“Jedzenie bardzo dobre, według standardów Subway, ale przede wszystkim pozytywne wrażenie wywiera obsługa. Byłem zaskoczony tym jak świetnie Pani Emma potrafi doradzić i pokierować przy wyborze składników. Od teraz jak zgłodnieje w pracy to przychodzę tylko tutaj!”
“Urządzaliśmy roczek wraz ze chrzścinami i na prawdę gorąco polecam!! Dania pyszne , goście sobie bardzo chwalili ,wszystko świeże, obsługa bardzo miła i naprawdę była super atmosfera.Salę bez problemu można było sobie przystroić wcześniej wedle własnego pomysłu. Bardzo polecam na małe przyjęcia :)”
“Swietnie przygotowana czarna kawa jedna z najlepszych w miescie”
“Polecam ! Jedzonko jak w domu . Klimat rodzinny . Obsługa bardzo miła. :) :)”
“Miła i szybka obsługa, sklep dobrze zaopatrzony, spory wybór artykułów spożywczych, różnych przekąsek i alkoholi. Polecam”
“Zielona enklawa w centrum miasta z niezwykle przyjaznym gospodarzem! Realna szansa na odcięcie się od zgiełku tuż za bramą! No i te knedle z truskawkami;)))”
“Lokal na imprezy rodzinne i okolicznościowe.”
“Standard tortilla, duża bułka. Mały nie jestem a dużą bułką na głodnego pojadłem :) smaczny, godzien polecenia i w klimatycznym miejscu ;) ps: pan obsługujący też był miły.”
“Odwiedziłem kawiarnię Grycan i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Obsługa na najwyższym poziomie – serdeczna, profesjonalna i zawsze uśmiechnięta. Szczególne podziękowania należą się Pani Martynie, która wykazała się ogromnym zaangażowaniem i życzliwością. Pomogła mi wybrać deser idealnie trafiający w mój gust, a przy tym stworzyła niezwykle miłą atmosferę. Widać, że Pani Martyna naprawdę lubi swoją pracę i dba o każdego klienta. Dzięki niej wizyta w Grycanie była czystą przyjemnością. Z pewnością wrócę – nie tylko po pyszne lody, ale też po tak wyjątkową obsługę!”
“Super miejsce! Świetny klimat, przepyszne drinki podane mega ekskluzywnie! Bardzo polecam, na pewno wrócę z kolejna ekipą”
“Jest smacznje odwiedzam to miejsce dość często filety z serem mocarella były super jak jest Pan kucharz to wiem że będzie smaczne”
“Rewelacyjne w swej prostocie. Jedzenie jak u mamy. Pysznie , szybko i na prawdę znakomite. Danie podane schludnie i czysto. Bardzo dobre menu i wszystko świeże. Pani która tam pracuje miła i przyjazna, zawsze zadaje pytanie czy smakuje i czy klient jest zadowolony. Jedynym małym minusem jest fakt iż nie ma możliwości płatności elektronicznej. Blik by się przydał choć by na telefon. Ale pomimo tych niedogodności uważam, że warto tu zawitać będąc na łódzkich Bałutach.”
“Niezrównana afrykańska atmosfera i energia podczas afrykańskiego koncertu!”
“Szybka obsługa, klimat dworcowy, sporo ludzi zza wschodniej granicy. Kebab nawet spoko, mięso grubo ścięte, sporo ogórka k sałaty lodowej, żadnej kapusty, pikantny sos trochę pali. Będąc przejazdem na dworcu można go zjeść”
“Dobry kebab z kurczaka, można dogadać się i za małą dopłatą dostać sporo mięska. Dwa dni pod rząd jadłem, zero problemów żołądkowych. Opinię pewnie przez konkurencje dawane”
“Bardzo dobre hotdogi i burgery. Obsługa również bardzo miła. Polecam”
“Przemiła obsługa, pyszna kawa i super atmosfera”
“Smaczne dania kuchni wietnamskiej. Na miejscu dostępna toaleta.”
“Będąc na szybkich zakupach w Manufakturze napotkaliśmy całkiem fajne gastro przy samym wyjściu. Przemiła obsługa!!! Jedzenie smaczne, mogę polecić hot-doga z kiełbaską i zapiekanki wege i włoską. Hot-dog bardzo smaczny i fajnie skomponowane dodatki szczególnie ta przepyszna cebulka i pikle. Na plus zasługuje bardzo krótki czas oczekiwania na zamówienie bo około 5 minut.”