Przegląd katalogu
- 599 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 599 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 599 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 467,178 opinii i ocen.
“Zjadłam zupkę groszkową choć okazała się grochową była bardzo pyszna ;) fajna atmosfera no i ten milion słoików na suficie ;)”
“Niezawodny ratunek w każdą niedzielę, kiedy "coś bym zjadła ale nie wiem co". No i pomimo małego metrażu mam wrażenie, że jest tam wszystko, a nawet więcej. Znajduję tam spożywcze perełki, o których istnieniu nawet nie wiem. Dodatkowy duży plus to możliwość odbioru paczek.”
“Zamawiałem z dowozem do pracy. Zamówienie przez pyszne na 13 30 pan przyjechał o 11 30 tłumacząc się że ma nową pracownice i że nastąpiła pomyłka. Ok wolę mieć wcześniej jedzenie niż czekać dłużej. Makaron sojowy z kurczakiem zapakowany był w pojemnik który trzymał dB ciepło. Co do dania to klasyczny sojowy z kurczakiem. Dobre zrobiony, porcja duża. Do dania pojemnik sosu słodko kwaśnego. Jestem zadowolony”
“Prawdziwa domowe kuchnia z sercem. Porcje są odpowiednie, ceny niewygórowane. Menu nie zawiera setek opcji, a więc to co jest, zawsze gotowane jest na miejscu i jest świeże. Obok Pyrki w tym samym budynku jest jeszcze "Pyrka z Pieca" drugi lokal tej samej właścicielki, w którym spróbować można innych niż tu, dań. Polecam szczególnie pieczone ziemniaki w przeróżnych kombinacjach i smakach. Lokal oferuje dowóz posiłków oraz co istotne jest czynny również w niedzielę.”
“To jest piękny apartament, który spełnił wszystkie moje oczekiwania. Spędziłem tu jedną noc, a było to naprawdę przyjemne doświadczenie. Przede wszystkim, apartament jest przestronny, co sprawiło, że czułem się swobodnie. Był również niezwykle czysty, co jest dla mnie bardzo ważne. Atmofsferyczny wystrój wnętrza i oryginalny design dodały uroku całemu miejscu. Chciałbym także podkreślić, że personel w recepcji był niezwykle miły i pomocny. Otrzymałem wszelkie niezbędne informacje i wsparcie, co sprawiło, że moje zakwaterowanie było jeszcze bardziej komfortowe. Jestem bardzo zadowolony z mojego pobytu w Apartamentach Piotrkowska 82 by Good Time i z chęcią polecam to miejsce innym podróżnym. Dziękuję i pozdrawiam, Alexander Rublewski”
“Idealne miejsce na na spacer z dzieckiem oraz że znajomymi latem na wspólny grill. Miejsce z placem zabaw”
“Super miejsce na spotkanie ze znajomymi i zeby dobrze się napić :)”
“Miejsce godne polecenia. Bardzo miła obsługa. Odzież bardzo dobrej jakości.”
“Bardzo fajna impreza. Lubią tam Polaków :) lepsza kulturka jak w innych miejscach w Łodzi. Polecałem znajomym spoza Łodzi tam iść i każdy zadowolony i dziękowali zawsze :) co do zarzutów do ochrony to raz widziałem pijanego Polaka, który robił problemy i nie mógł wejść. Ochrona w mojej ocenie i tak za długo z nim gadała. Kulturka tam jest. Ponadto już drugiego razu mi machali cześć ludzie. Bardzo polecam :)”
“Jak dla mnie bardzo dobry kebab, dobrze doprawiony, duża ilość mięsa. Braliśmy zarówno na miejscu jak i na wynos. Nie wiem skąd te złe opinie, może zależy od dnia, albo nieuczciwa konkurencja. (*Aktualizuję opinię i dodaję zdjęcia z różnych dni*)”
“Może być, ale szału nie ma. Porcje odmierzane wagą to już trochę przegięcie. Świerze, dość szybko, cena normalna, obsługa miła.”
“Obsługa tragedia. Do wymiany wszyscy oprócz młodej Pani grubszej kości w czarnych włosach która jest przemiła, zawsze doradzi i zawsze uśmiechnięta. Można z nią porozmawiać umilając przy tym czas w którym oczekuje się na jedzenie które swoją drogą jest bardzo dobre. Oczywiście mowa o Carrefour na szparagowej :) !”
“Wspaniałe jedzenie, bardzo duża różnorodność i świetne dania wegetariańskie w bardzo przystępnych cenach . Bardzo fajne miejsce na dobry lunch / obiad i to w biurowcu”
“Pyszna kawka, ogromny wybór deserów, ciast”
“Byliśmy dziś na kawce....obsługa bardzo miła i uprzejma....kawa smaczna....w dniu dzisiejszym ogromny wybór słodkości....ceny jak teraz wszędzie dość wysokie,ale ciacha bardzo smaczne...dodatkowy atut to przyjemne miejsce by usiąść i wypić kawę....polecam”
“Miałam dzisiaj okazję wpaść do cukierni Miś na Retkini zamówiłam w-z i kawę latte w-z bardzo smaczna czuć śmietanę…gorąco polecam to miejsce bardzo miła obsługa czysto ładnie świeżo…”
“Polecam kaczke na ostro, kurczaka po wietnamsku i zupe po pekińsku. 1 minus jest taki że krzesła są przykryte żeby sie nie zabrudziły xd (Wgl najlepiej na miejscu jeść.)”
“Nie wiem skąd te niepochlebne opinie, ale moje odczucia są zupełnie inne. Od jakiegoś czasu zamawiam regularnie i jedzenie (obiady polskie) naprawdę dobre. Nie wiem jak inne dania, ale te tradycyjne są naprawdę super.”
“Dzisiaj złożyłem 4 zamówienia. Pierwsze to 2 muffiny i napój. Kanapki lekko gorące nawet były a napój dobry. Muffiny były pyszne naprawdę. Żadnych błędów. Drugie to 2 smakowe kawę i moja chwała Pani, która robiła ich ponieważ wymieszała bazę espresso z czekoladą więc smak czekolady można było poczuć w mleku. Tak i jak musi być ponieważ czasami zdarza się trafić na tych kto nie miesza i kawa smakuje okropnie. Trzecie to zestaw Wieśmaca z sałatką i colą. Cola okej, wiesmac świeży i nie za bardzo dużo sosów i to też dobrze. W pierwszy raz w życiu trafiłem na świeżą sałatkę. Serio. Czwarte to nuggetsy i też były świeży i pyszny. Na każde zamówienie czekałem nie więcej niż 3 minuty. Zestaw wiesmaca dostałem za 2 a nuggetsy za pol minuty. Żadnych błędów w kompletowaniu zamówień chociaż były złożone o różne porę dnia. Naprawdę fajny mac. Polecam”
“Chlebek 4 ziarna pyszny!!! Pani bardzo miła i chętna do pomocy. Serdecznie polecam!!!”
“Braliśmy póki co tylko hot doga. Bardzo dobry, na pewno wrócimy spróbować ponoztałych rzeczy. Ceny jak to ceny, to nie hot dog z Ikei.”
“Najlepsza żabka na pietrynie ! Nigdy nie było z niczym problemu ,( a chodzę tam od x lat ) obsługa bardzo pomocna Największe brawa dla najbardziej wspaniałego człowieka w tej żabce, Małego :))) to jest człowiek wielozadaniowy zawsze chętny do pomocy , zrobi wszystko zeby klient wyszedł zadowolony , no i oczywiście mamuśka :)”
“Całkiem smaczne i nie drogie chaczapuri”
“Duży bezpłatny parking. Dobry wjazd i wyjazd. Nie ma problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego.”
“Cepeliny przepyszne, pierogi z szpinakiem i gorgonzolą to czysty majstersztyk smaku, Lokal mały ale przytulny, bardzo miła obsługa, można poczuć się jak w domu. Gorąco polecam, a sam na pewno wrócę.”
“Aktorzy i spektakl na wysokim poziomie dodatkowo duży parking wygodne siedzenia i miła kawiarenka z pysznosciami czyli coś dla ciała i dla ducha”
“Bardzo fajni ludzie pracujący, można pogadać, zobaczyć jak robią sushi. Bardzo dobrze jedzenie, Ramen zupa na prawdę genialna. Sushi bardzo dobre. Duża piątka za cały lokal i to jak dba się o klienta.”