Przegląd katalogu
- 599 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 599 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 599 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 467,178 opinii i ocen.
“Bardzo ładne i przytulne miejsce. Zawsze zamawiam z dostawą, ale wybrałem się osobiście i mogę polecić z czystym sumieniem. Lokal schludny, zadbany, nietypowy jak dla bistro wystrój. Jedzenie z dowozem zamawiam od ponad roku i względem smaku, jeszcze nigdy się. IE zawiodłem. Polecam!”
“To jest Bar na rynku w Łodzi ulica Zjazdowa tam są super obiady i Miła obsługa”
“Byliśmy na śniadaniu, jest przepyszna tortilla, kanapki, bułki. Bardzo miła obsługa. Polecamy.”
“Typowe bistro w biurowcu. Smacznie, niedrogo”
“Fajne miejsce, polecam. Super obsługa :)”
“Świetny sklep internetowy! Unikalne produkty, super obsługa! Polecam.”
“Kurczak dobry fajnie wypieczony a za razem soczysty w środku,nic innego tam nie jadłem więc to moja opinia na temat kurczaka z rożna pozdrawiam”
“Przepyszne jedzenie Panie obsługujące imprezę bardzo miłe uśmiechnięte stwarzające pozytywną atmosferę. BARDZO POLECAM .”
“Pyszne jedzenie, duże porcje. Restauracja posiada własnego kuriera, więc jedzenie dotarło szybko i było gorące. Zamówiliśmy dwa dania i zupę - wszystko bez zarzutu - prawdziwe, polskie obiady. Polecam z całego serca ❤️”
“Double oraz Onion. Jeden z lepszych jakie jadłem w życiu, mięso dobrze wysmażone, onion ringsy również i co najważniejsze nie ociekały tłuszczem jak to zazwyczaj jest w burgerach. No po prostu tego nie było, warzywa bardzo dobre i świeże. Polecam szczerze Burgery niesamowicie dobre, wzięliśmy Double oraz Onion. Jeden z lepszych jakie jadłem w życiu, mięso dobrze wysmażone, onion ringsy również i co najważniejsze nie ociekały tłuszczem jak to zazwyczaj jest w burgerach. No po prostu tego nie było, warzywa bardzo dobre i świeże. Polecam szczerze”
“Smaczne kurczaki w przystępnej cenie i miła obsługa, na pewno wrócę”
“Polecam. Bardzo dużo mięsa, super obsługa, wszystko świeże”
“Najlepsza Żabka w jakiej byłem, pani Małgorzata zawsze miła, pomocna”
“Żabka jak Żabka, jednak dziś trafiłem tu na fajnego, zaangażowanego Sprzedawcę! Oceniam, bo rzadko widać w tej sieci zaangażowaną obsługę :)”
“Naprawdę polecam, szef mega miły dla klientów i bardzo wyrozumiały do pracowników. Polecam bar, mega kolorowo”
“Obecnie jest to już lokal kultowy dla osób które do niego przychodzą od lat . Ma jedyny w swoim rodzaju klimat ciepły i przyjemny .Każdy czuje się w nim jak w domu. I tak też każdy nowy gość jest przyjmowany jak naszego domownika, czyli przyjaciela tej naszej knajpki bez różnicy wiekowej .Koniecznie musicie to miejsce odwiedzić .Zaręczam że wyjdziecie z tego lokaliku najedzeni,napojami oraz z bagażem niesamowitych niepowtarzalnych wrażeń .I myślą w głowie tak to będzie też moja knajpki .ZAPRASZAMY.”
“Fajne miejsce. Trochę jak dawne bary mleczne. Porcje smaczne, cenowo przystępne. Olbrzymi plus za rolę jaką spełnia to miejsce w życiu osiedla. Dzięki niemu ludzie starsi (ale nie tylko) mają się gdzie spotkać, porozmawiać i przy okazji zjeść. Zacna inicjatywa.”
“Restauracja czysta i zadbana, personel kulturalny i pomocny. Jedzenie nie różni się w porównaniu do innych restauracji tej sieci. Mniejszą uwagę w mojej ocenie przykłada się tam do podawanych kaw, nie smakują one zbyt dobrze.”
“to prawdziwa perełka! Choć miejsce jest niepozorne, jedzenie jest warte każdej złotówki. Tak doskonale podanego kebabu nie spotkałem nigdzie indziej. Smak, jakość składników i sposób serwowania to po prostu rewelacja! Gorąco polecam każdemu, kto szuka pysznego i satysfakcjonującego posiłku.”
“Bardzo mila i sympatyczna obsługa. Osoba zajmująca się ratami przeprowadziła na przez ten proces w bardzo szybkim tempie, doradzając z czego warto skorzystać, a przy tym bardzo mila i uśmiechnięta. Natomiast sprzedawca zrobił wszystko aby sprostać naszym oczekiwanią i abyśmy mogli odebrać zakupiony sprzęt RTV od ręki na czym nam bardzo zależało Polecam”
“Bardzo miła obsługa Pana Sławka, zawsze uśmiechnięty i pomocny. Po takich zakupach chce się wracać:)”
“Przyjemna kawiarnia na Retkini. Duże porcje kawy. Zamówiłyśmy dwa średnie americano. Jak dla mnie były duże. Smaczny kisz z grzybami. Ładny, nowoczesny wystrój z różnymi strefami. Polecam wizytę jeśli się jest w okolicy.”
“Bardzo sympatyczne Panie z obsługi, co w Żabkach jest na prawdę bardzo rzadko spotykane. Ta Żabka ma bardzo duży asortyment i jak robię zakupy to raczej niczego mi nie brakuje. Brawo dla Pań, że w 2 godziny od otwarcia potrafią zrobić ciepłe hot-dogi. Piszę to, ponieważ w niektórych Żabkach niestety hot-dogi są robione z wielką łaską i 2h to za mało na ugrzanie parówki.”
“Ta Żabka jest co dnia lepsza i bardziej staje się modna wśród klientów, wszystko to dzięki sympatycznej i pomocnej obsłudze .Polecam wszystkim i zachęcam swoich znajomych żeby tu robili swoje zakupy ...kawa z expresu super !!!.Pozdrawiam Tomek”
“Jeśli nie chcesz pic w bramie lub parku to zapraszam tam jest tanio, schludnie i wygodnie”
“Szok! Zamówiłam pizzę 20 minut przed zamknięciem, czekałam godzinę, myślę … nie dowiozą trudno … lokal zamknięty itp… nagle dzwoni dostawca. Okazało się ze auto się zepsuło i zamienił auto i mimo wszytko na sam koniec przywiózł pizzę, gorącą !”