Niedziałający ekran zamówień,shake to były po prostu lody w kubku,do tego nie słodkie. Frytki zakręcone w połowie okazały się zwykłe. Nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Prz ★☆☆☆☆
-
Dmytro Ilchuk ★☆☆☆☆
Rzekomo Pani ,, Maja ", która dzisiaj jest na zmianie 17.12.2025 r. 17:20 odzywa się ordynarnie, do klientów i pracownicy mylą zamówienia, przedłużają czas zamówień. Frytek tyle ile kot napłakał. Omijać szerokim łukiem:)
-
Anna Kondartieva ★☆☆☆☆
Czekałam na zamówienie bardzo długo pomimo, że nie było dużego ruchu i zamówiłam tylko zestaw z nuggetsami. Co chwilę ktoś podchodził upominając się o pomylone zamówienie i wiecie co, moje też pomylili. I to nie tak, że dodali mi nuggetsy tylko zapominali o jedzeniu. Na następny pójdę do kfc naprzeciwko
-
Maciej Partyka ★★★★☆
Lokal w galerii handlowej, w weekend bardzo oblegany, więc z długim czasem oczekiwania. Jedzenie zgodne ze standardami sieci. Odejmuję jedną gwiazdkę za pomyłkę w zamówieniu.
-
Rzabol ★★★★☆
Placówka sieci McDonald's znajdująca się w pawilonie gastronomicznym galerii łódzkiej. Bywam w niej dosyć często i nie zdarzyło się żeby moje zamówienie zostało pomylone w jakikolwiek sposób. Posiłki zazwyczaj wychodzą ciepłe, często trafiają się gorące frytki prosto z frytury. Nie miałem żadnych niemiłych doświadczeń związanych z obsługą ;)
-
Radosław Klepacz ★☆☆☆☆
Koło 10.30 dzisiaj robiłem zakupy pani na kasie bardzo nieuprzejma patrzyla na mnie jakbym jej coś zrobil żadnego słowa dzień dobry proszę masakra jakaś
-
Marlena P ★★★★★
Jestem stałym gościem restauracji Mcdonalds, ale ta jedna w galerii łódzkiej zawsze podbija moje serce. Idąc tam zawsze wiem, ze dostanę świeżego burgerka, spotkam miła liderkę w czarnych włosach i opasce do włosów, chyba Kasie, a moje bąbelki dostaną poprawnie złożonego happy meala. Ostatnio dość sporo ludzi odwiedza restauracje, ale zamówienia są nadal szybko wydawane. Pani w czerwonych włosach i niebieskiej koszuli bardzo miła. Polecam.
-
Małgorzata Majcherska ★★☆☆☆
Przykro mi to mówić, ale ilekroć zamówiłam na wynos , za każdym razem zegos brakowało , serio to irytujące, kiedy w domu najmłodszy domownik poprosił o nugetsy a ich nie było...I to tylko jedna z wielu sytuacji , od tamtej pory sprawdzam zamówienie, polecam też to zrobić. Dziś jednak po zamówieniu czułam że nie muszę sprawdzać, i się nie pomyliłam, młoda dziewczyna widać było że jest obowiązkowa, wszystko się zgadzało, blondynka drobna, włosy w kucyk . Skupiona była na pakowaniu zamówień a nie rozmowach jak inni . Pani z opaską na włosach również przesympatyczna chętna pomocy . Mimo oceny ... za poprzednie zamówienia tej pani która pakowała dałabym osobno 5 gwiazdek .
-
Karolina Frątczak ★★☆☆☆
Praktycznie za każdym razem zamówienie nie zgadza się z tym, za co zapłaciłam. Dzisiaj zanim panie zdążyły naszykować 6 nuggetsów, frytki były już całkiem zimne i nie zajmowały nawet połowy przeznaczonego na nie opakowania. Pomimo domówionego sosu słodko-kwaśnego w torbie znalazłam czosnkowy.
-
Katarzyna Szczepaniak ★★★★☆
Odejmuje gwiazdkę tylko dlatego,że nie mają opcji śniadań. Zamówienia przygotowywane bardzo szybko. Na zdjęciu nowość Minionki dla mnie za bardzo słone .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 15, Śródmieście, 90-307 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 694 495 956
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku