Opinie

  1. Natalia Prz ★☆☆☆☆

    Niedziałający ekran zamówień,shake to były po prostu lody w kubku,do tego nie słodkie. Frytki zakręcone w połowie okazały się zwykłe. Nie polecam

  2. Dmytro Ilchuk ★☆☆☆☆

    Rzekomo Pani ,, Maja ", która dzisiaj jest na zmianie 17.12.2025 r. 17:20 odzywa się ordynarnie, do klientów i pracownicy mylą zamówienia, przedłużają czas zamówień. Frytek tyle ile kot napłakał. Omijać szerokim łukiem:)

  3. Anna Kondartieva ★☆☆☆☆

    Czekałam na zamówienie bardzo długo pomimo, że nie było dużego ruchu i zamówiłam tylko zestaw z nuggetsami. Co chwilę ktoś podchodził upominając się o pomylone zamówienie i wiecie co, moje też pomylili. I to nie tak, że dodali mi nuggetsy tylko zapominali o jedzeniu. Na następny pójdę do kfc naprzeciwko

  1. Maciej Partyka ★★★★☆

    Lokal w galerii handlowej, w weekend bardzo oblegany, więc z długim czasem oczekiwania. Jedzenie zgodne ze standardami sieci. Odejmuję jedną gwiazdkę za pomyłkę w zamówieniu.

  2. Rzabol ★★★★☆

    Placówka sieci McDonald's znajdująca się w pawilonie gastronomicznym galerii łódzkiej. Bywam w niej dosyć często i nie zdarzyło się żeby moje zamówienie zostało pomylone w jakikolwiek sposób. Posiłki zazwyczaj wychodzą ciepłe, często trafiają się gorące frytki prosto z frytury. Nie miałem żadnych niemiłych doświadczeń związanych z obsługą ;)

  3. Radosław Klepacz ★☆☆☆☆

    Koło 10.30 dzisiaj robiłem zakupy pani na kasie bardzo nieuprzejma patrzyla na mnie jakbym jej coś zrobil żadnego słowa dzień dobry proszę masakra jakaś

  1. Marlena P ★★★★★

    Jestem stałym gościem restauracji Mcdonalds, ale ta jedna w galerii łódzkiej zawsze podbija moje serce. Idąc tam zawsze wiem, ze dostanę świeżego burgerka, spotkam miła liderkę w czarnych włosach i opasce do włosów, chyba Kasie, a moje bąbelki dostaną poprawnie złożonego happy meala. Ostatnio dość sporo ludzi odwiedza restauracje, ale zamówienia są nadal szybko wydawane. Pani w czerwonych włosach i niebieskiej koszuli bardzo miła. Polecam.

  2. Małgorzata Majcherska ★★☆☆☆

    Przykro mi to mówić, ale ilekroć zamówiłam na wynos , za każdym razem zegos brakowało , serio to irytujące, kiedy w domu najmłodszy domownik poprosił o nugetsy a ich nie było...I to tylko jedna z wielu sytuacji , od tamtej pory sprawdzam zamówienie, polecam też to zrobić. Dziś jednak po zamówieniu czułam że nie muszę sprawdzać, i się nie pomyliłam, młoda dziewczyna widać było że jest obowiązkowa, wszystko się zgadzało, blondynka drobna, włosy w kucyk . Skupiona była na pakowaniu zamówień a nie rozmowach jak inni . Pani z opaską na włosach również przesympatyczna chętna pomocy . Mimo oceny ... za poprzednie zamówienia tej pani która pakowała dałabym osobno 5 gwiazdek .

  3. Karolina Frątczak ★★☆☆☆

    Praktycznie za każdym razem zamówienie nie zgadza się z tym, za co zapłaciłam. Dzisiaj zanim panie zdążyły naszykować 6 nuggetsów, frytki były już całkiem zimne i nie zajmowały nawet połowy przeznaczonego na nie opakowania. Pomimo domówionego sosu słodko-kwaśnego w torbie znalazłam czosnkowy.

  1. Katarzyna Szczepaniak ★★★★☆

    Odejmuje gwiazdkę tylko dlatego,że nie mają opcji śniadań. Zamówienia przygotowywane bardzo szybko. Na zdjęciu nowość Minionki dla mnie za bardzo słone .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 15, Śródmieście, 90-307 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 694 495 956

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements