Przegląd katalogu
- 77 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 77 wyników
Przeglądaj apteka dla zwierząt w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 77 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 14,418 opinii i ocen.
“Są profesjonalistami w tym co robią z dużą empatią”
“Zamówienie złożyłam za pośrednictwem strony internetowej . Na drugi dzień popołudniu dotarło w całości do Szczecina. Jestem bardzo zadowolona z obsługi personelu "Apteka Jak Marzenie" . Informacja o produktach które zamówiłam była rzetelna i kompletna. Ceny konkurencyjne . Rekomenduję zakup przez internet”
“Niezwykle empatyczna Pani dr Marzena Zajda-Pabich. Profesjonalne podejście do pacjentów, szczegółowa analiza, celowane leczenie. Opiekuje się moimi psami od ponad 7 - miu lat i wyciągała je z różnych opresji zawsze szukając przyczyn i stawiając prawidłową diagnozę. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę”
“Wspaniali lekarze, z sercem dla zwierząt ❤️ Szczególnie dziękuję Doktorowi Kacprowi za opiekę nad Brunem, dziękujemy za diagnostykę i super opiekę! Doktor Izie za opiekę nad moimi szczurkami - jak zawsze pełen profesjonalizm i dobra diagnoza! Dziękujemy, za dobranie leków i całą opiekę ❤️ Dziękuję też każdemu, kto dbał o komfort moich zwierzaków, miział i przytulał, by dodać im odwagi (dziękuję za super podejście do Bruna, który boi się pobrania krwi i doktor Kai, za doskonałe podejście do lękowej Zojki ❤️) - każdemu polecam ten gabinet - super zaplecze techniczne, jeszcze lepsze personalne ❤️”
“Bardzo fajna przychodnia, fachowa obsługa i miła atmosfera stworzona przez pracowników . Pieski nigdy nie boją się odwiedzin. Gorąco polecam.”
“Uśmiechnięta psinka świeżo po wizycie u miłej Pani doktor. Lekarz i behawiorystka w jednym, będę zaglądać regularnie!”
“Wspaniały zespół, postawili diagnozę i skuteczne leczą mojego psa. Wielkie podziękowania dla Pani Eweliny i jej zespołu. Właściciel Alvina - maltańczyk.”
“Korzystam z usług Przychodni Pod żabką od ponad 20 lat. Co ważne pracują w niej Ci sami lekarze od początku, których poznałem jak po raz pierwszy potrzebowałem pomocy dla swojego psa Szreka. Skorzystałem wtedy fachowej pomocy w domu bo ze względu na wielkość psa nie maiłem możliwości jak zabrać go do lecznicy. Diagnoza okazała się trafna i uratowała mu życie. Od tamtej pory niejednokrotnie lekarze z Pod Żabki ratowali moich pupili z tarapatów. Przychodnię założyło i niezmiennie prowadzi 3 lekarzy, z dużym doświadczeniem i pasją, Pani doktor Agnieszka Sikorska, doktor Marcin Sikorki i doktor Rajmund Rutkowski. Szczególnie dziękuję doktorowi Rajmundowi, który znał wszystkie moje zwierzęta, co ważne profesjonalnie i racjonalnie się nimi opiekował, pomógł też godnie niektóre z nich pożegnać. Obecnie mam psa Bronka i 16 letniego kocura Tofika, który ostatnio również potrzebował pilnej pomocy, bo trzeba było usunąć mu zęby, by mógł samodzielnie jeść i jeszcze sobie pożyć. Przeważnie Pan Rajmund przyjeżdża do domu, ale jeśli konieczna jest wizyta w lecznicy, to z pomocy mogę skorzystać w Przychodni w Łodzi 7 dni w tygodniu, bo co ważne przychodnia czynna jest 365 dni w roku i nic się nie zmieniło pod tym względem od 20 lat. Często, bo tak jest mi wygodniej to jadę do Gabinetu w Tyszyn Lesie, gdzie dyżurują Ci sami lekarze. Bardzo dziękuję za życzliwość i pomoc całej ekipie. Z czystym sercem polecam tych lekarzy od dawna wszystkim moim znajomym, nigdy mnie nie zawiedli, a moje zwierzaki mogą liczyć na profesjonalną pomoc zawsze jak jej potrzebują.”
“Z całego serca polecam wszystkim Pana Doktora Korzeniowskiego. Systematycznie wykonujemy u Pana Doktora echo serca od wielu lat i dzięki temu nasze pieski są w super formie. Jeden z moich piesków ma bardzo duże problemy kardiologiczne i dzięki Panu Doktorowi nadal żyje i miewa się bardzo dobrze. Pan Doktor odpowiada na wszystkie moje pytania, a bywam upierdliwa. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze z dbałością o komfort piesków. Zawsze mogę liczyć na Pana Doktora, nigdy nie odmówił mi pomocy. Wspaniały Doktor z ogromnym doświadczeniem i wiedzą! Polecam wszystkim!”
“Najlepsza klinika w Łodzi. Chodzimy tam od 5 lat. Byl moment kiedy uratowali mojego psa, zawsze mile, wrzystko tłumaczą, słuchaj. Na 1 miejscu związątko. Właścicielu pomogą, doradzą. Naprawdę to miejsce polecam gorąco!!!!”
“Pan Maciej to świetny fachowiec. Serdecznie polecam.”
“Nie odmowia nigdy pomocy. Nawet po godzinach pracy.”
“Gorąco polecam. Od lat zajmuje się naszymi kotami i psami i jestem naprawdę zadowolony a i ceny normalne”
“Polecam z całego serca! Zarówno Pan dr Marczak jaki i Pani asystentka Justyna są przemiłymi osobami, którzy z doświadczeniem i sercem podchodzą do leczenia zwierzaków. Nasz Rysiaczek trafił do przychodni po ciężkim urazie kręgosłupa z uwagi na choroby współ istniejace nie mógł być operowany. Dzięki rehabilitacji w przychodni mVet w ciągu miesiąca nasz pies mógł ponownie chodzić o własnych siłach! Jeszcze raz polecam za profesjonalizm, życzliwość i dobre serce całego personelu !!”
“Serdecznie polecam w imieniu Pundka i Sznycla-Precla-Czarlinka zawsze miło, zawsze profesjonalnie i komfortowo dla zwierzaków , personel miły i oddany swojej pracy , z jednej strony lubię tam chodzić z drugiej strony Panie doktor dbają abyśmy nie zaglądali za często dzięki trafnym diagnozom i odpowiedniej profilaktyce . Pani dr Marto P. , Pani dr Anno, Pani Jagodo i Pani Ewelino - dziękujemy bardzo”
“Bardzo dobra obsługa, pies leciał mi przez ręce. Postawili go na nogi mimo środka nocy. Super weterynarz”
“Profesjonalnie i do rzeczy. Pomoc chirurgiczna udzielona mimo końcowych minut otwarcia. Zdecydowanie polecam!”
“Pro-Vet to miejsce z lekarzami, którzy podchodzą z olbrzymią wiedzą, ale też zrozumieniem i sercem do zwierzaków. W ciągu krótkiego czasu dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów udało się ustawić leczenie i zdecydowanie poprawić stan kota, który teraz jest stabilny i może się cieszyć swoim szczęśliwym, kocim życiem. Zespół i recepcja zawsze pomocni, służący radą i przyjaźni zwierzakowi. To zdecydowanie najlepsza lecznica weterynaryjna, z której usług miałam okazję korzystać i bardzo ją polecam osobom szukającym kompleksowej, profesjonalnej opieki dla swoich zwierzaków. Dziękujemy ❤️ PS. Pozdrowienia od Teodora dla całego Zespołu (a dla dr Ani, Darii i Piotra w szczególności - nawet, jeśli syknę niczym lew, to wiem, że pomagacie)”
“Profesjonalnie i do rzeczy. Pomoc chirurgiczna udzielona mimo końcowych minut otwarcia. Zdecydowanie polecam!”
“Świetne miejsce z super podejściem do zwierząt. Widać, że ludzie tu naprawdę lubią swoją pracę i znają się na rzeczy. Wszystko spokojnie wytłumaczą, nie ma pośpiechu ani traktowania pacjenta jak kolejnego numerka. Trzeba tylko pamiętać żeby się umówić ale to też zawsze bez problemu”
“Witam serdecznie wszystkich, którzy potrzebują pomocy dla zwierzaka.... Otrzymałam niedoceniona pomoc i zaangażowanie całej ekipy w mój problem. Zawiozłam kotka, któremu ktoś, lub coś urwało łapkę.... Kotek cierpiał ogromnie i wdarła się martwica, że trzeba było amputować cała łapkę, operacyjnie.... Zapłaciłam za operacje, ale lekarz i asystentka poszukali mi opiekunki dla kotki po zabiegu bez łapki.,nie mogłam go przygarnąć, gdyż mam dziecko syna z alelgia na sierść. Kotek znalazł dobry domek. Zaangażowanie lekarza i Pani która pewnie jest asystentka było mega wielkie. Wiem, że po operacji za którą zapłaciłam mniej niż trzeba, koteczka znalazła domek. Wielka empatia i profesja załogi.... Polecam bardzo wspaniałych, cudownych ludzi, którzy potrafili uratować młode życie koteczki i ulżyć mi w ogromnym bólu. Pozdrawiam serdecznie”
“Polecam. Zmiana weterynarza w końcu trafiłem na kogoś normalnego i nie naciagajacego na kasę. Wszystko wyjaśnione i wytłumaczone. Wracamy regularnie z pieskiem.”
“Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi kliniki weterynaryjnej Psia Kość. To dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu, wiedzy i szybkiemu działaniu mój pies został uratowany. Trafiliśmy do kliniki w trudnym stanie, ale od pierwszych chwil czułem, że jesteśmy w najlepszych rękach. Lekarze podeszli do sprawy profesjonalnie, dokładnie wszystko wyjaśniali i naprawdę walczyli o zdrowie mojego pupila. Opieka była nie tylko fachowa, ale też pełna serca – widać, że pracują tam ludzie, którzy kochają zwierzęta i robią wszystko, żeby im pomóc. Dzięki nim mój pies znów jest zdrowy i pełen energii. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA ANGELIKI TOMES – za niesamowitą troskę, cierpliwość i serce włożone w opiekę nad moim psem. Jej zaangażowanie naprawdę zrobiło różnicę i będę jej za to wdzięczny na zawsze. Z całego serca polecam klinikę Psia Kość każdemu, kto szuka miejsca, gdzie zwierzak będzie naprawdę zadbany. To najlepsi specjaliści, na jakich mogliśmy trafić. Dziękuję!”
“Super weterynarz polecam każdemu widać że facet kocha zwierzęta i potrafi się nimi zająć tak jak na to zasługują. Wieloletnie doświadczenie widać w tym co robi a nie koniecznie jak wygląda gabinet ale nie o to w tym chodzi Żeby to był salon piękności.”
“Przyjechaliśmy z suczką po 2 w nocy do kliniki, przyjął nas dr. Piotr Wywijas, bardzo dobrze wykonane USG! W innych klinikach była suczka leczona objawowo… Bardzo dziękujemy za pomoc i trafnie postawioną diagnozę!”
“Na razie zlego slowa o tym miejscu nie moge powiedziec. Bo w porownaniu do innych weterynarzy, tutaj jest inne podejscie do zwierzat (duzo lepsze).”