Przegląd katalogu
- 77 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 77 wyników
Przeglądaj apteka dla zwierząt w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 77 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 14,418 opinii i ocen.
“Miejsce gdzie do zwierzaków podchodzi się z sercem. Polecam!”
“Odbieram tutaj zamówienia internetowe i nigdy nie mam się do czego przyczepić. Panie bardzo miłe, a jak potrzebowałam paru rzeczy na "już" to też były, chociaż apteka wygląda na małą.”
“Panowie bardzo troskliwie podchodzą do powierzonych im zwierząt,miła atmosfera podczas wizyty.”
“Fantastyczna klinika! Pani Ania ma ogromne doświadczenie i wielkie serce do zwierzaków. Mój kot chruje od 8 lat i wiele razem przeszliśmy. W końcu trafiliśmy tutaj. I od prawie 16 miesięcy jest z nim dobrze. Dzięki pani Ani. Polecam wszystkim!”
“Dr. Włodzimierz Jachman to cudowny człowiek, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, leczę u niego swoje psy już od ponad 25 lat i wszystkie dożyły sędziwego wieku. Niektórzy narzekają w opiniach, że w lecznicy panuje chaos, że się długo czeka, że nie ma komputera z elektroniczną ewidencją pacjentów - tam po prostu jest to niepotrzebne, bo doktor doskonale wie, kto najpilniej potrzebuje jego pomocy i tak umiejętnie zarządza pacjentami, żeby było dobrze. Jeśli przyjdzie ktoś ze swoim pupilkiem na obcięcie pazurków, to może mieć wrażenie, że długo czeka, bo po prostu w pierwszej kolejności zostaną przyjęte zwierzęta chore, wymagające pilnej interwencji lekarza, a nie w kolejności przyjścia do lecznicy. Jeśli komuś zależy na zdrowiu swojego zwierzaka i troskliwej lekarskiej opiece nad nim, to ze spokojnym sercem niech zaufa dr. Jachmanowi, bo lepszego lekarza i tak serdecznego człowieka, to ze świecą szukać.”
“Miła obsługa czas oczekiwania długi ale warto pani doktor profesjonalnie zajmie się twoim pupilem bardzo dobre ceny”
“Dwa słowa: Pan Doktor - doktor a nie zwykły weterynarz. Opiekuje się już czwarta generacja moich psów począwszy od 1990 roku - o czymś to swiadczy! Stawka za wizytę: 50 zł - pogratuluje temu kto znajdzie gabinet z taką stawką. Z całą odpowiedzialnością polecam. O cenach u Pana Doktora Piotra Kaczmarka nawet nie wspomnę - Jego artystyczna dusza (polecam obejrzeć galerię obrazów autorstwa malarza-weterynarza w poczekalni!) jest ponad to bo dla Niego zdrowie naszych zwierzątek i komfort psychiczny nas - ich właścicieli, jest najważniejszy. To się nazywa "poczucie misji". Panie Doktorze, moje wszystkie psy, żyjące i nieżyjące, wierni przyjaciele ostatnich 33 lat mojego barwnego i soczystego życia, dziękują Ci - hau-hau!”
“Duża dostępność leków. Miła obsługa, niewielkie kolejki. Jest też duży parking, więc raczej nie ma problemu, żeby przyjechać samochodem. Polecam.”
“Pracują tu przemili i bardzo kompetentni farmaceuci. Bardzo polecam, na pewno doradzą”
“Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi kliniki weterynaryjnej za profesjonalną opiekę nad moim kotem podczas kastracji. Od pierwszego kontaktu czułam, że mój zwierzak jest w dobrych rękach. Lekarz dokładnie wyjaśnił, jak będzie przebiegał zabieg, jakie są zalecenia przed i po operacji oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a kot bardzo szybko wrócił do formy. Miał zapewnioną troskliwą opiekę i odpowiednie znieczulenie, co sprawiło, że nie odczuwał bólu. Po operacji otrzymałam szczegółowe wskazówki dotyczące pielęgnacji i dalszego leczenia w domu. Ceny są rozsądne, a podejście do zwierząt naprawdę pełne serca. Polecam tę klinikę wszystkim, którzy szukają zaufanego miejsca dla swojego pupila!”
“Bardzo lubię tę aptekę. Mimo że juz nie mieszkam na tym osiedlu to jak jestem przejazdem zachodzę do niej przy każdej wizycie w okolicy! Ekipa za ladą mega pomocna, empatyczna i pełna fachowej wiedzy, którą się dzieli.”
“Miła obsługa, ceny OK a godziny otwarcia super bez względu czy to dzień zwykły czy święto. Mimo kłopotów z realizacją recepty byłam miło obsłużona i rzetelnie wytłumaczono mi w czym tkwił problem. Dotychczasowe zakupy bez najmniejszych problemów. Nie raz skórę mi uratowano. Pozdrowienia dla zespołu- wdzięczna pacjentka :)”
“Lubię robić zakupy w tej aptece, jest dobrze zaopatrzona, a personel zawsze pomocny i uprzejmy :) Szczególnie Pani z ciemnymi kręconymi włosami, prawdopodobnie kierowniczka fachowo doradza w wyborze odpowiednich produktów. Na plus częste promocje i produkty własne DOZ, z których często korzystam. Ceny bardzo przystępne. W aptece jest czysto i schludnie.”
“Terapia na covid dajcie glicyne”
“Naprawdę wszystko super, profesjonalna i przemiła obsługa.”
“Apteka Dr. Max to miejsce, które wyróżnia się szeroką ofertą leków, suplementów i produktów zdrowotnych w atrakcyjnych cenach. Obsługa jest profesjonalna, a farmaceuci zawsze służą pomocą i udzielają fachowych porad. Apteka oferuje także liczne promocje oraz programy lojalnościowe, co sprawia, że zakupy są jeszcze bardziej opłacalne. Dr. Max to apteka, do której zawsze warto wracać. Polecam!”
“Farmacełci z dużą wiedzę zawsze dobrze doradzą , ceny niskie. Polecam tą apteke.”
“Fantastyczna opieka nad pupilami !!!”
“Polecam. Bardzo miła obsługa, panie polecają zamienniki jeśli zachodzi potrzeba, zamawiają leki by były jak najszybciej.”
“Apteka sprawnie obsługuje telefon i nie było problemu z dodzwonieniem się. Jako jedna z nielicznych miała dostępny lek, którego potrzebowaliśmy. Miły i pomocny personel.”
“To kolejna apteka z ich sieci i super bo mają naprawdę niskie i konkurencyjne ceny, mam nadzieję że będzie tak dalej a jeszcze nie jeden raz wrócę”
“Polecam klinikę :) chodzę tu z moją kotką Kefirą (zapewne lekarze nawet pamiętają przypadek- trzeba było operować powiekę, udało się uratować oko). Od niedawna chodzę również z sunią, której sterylizacja przebiegła pomyślnie i bezpiecznie, a Lala czuje się dobrze. Lekarze są zawsze mili, nie zauważyłam też, żeby ceny były faktycznie jakieś przeogromne, często wręcz udaje się iść na rękę za co jestem wdzięczna.”
“Zamówienie złożone przez stronę w poniedziałek, dziś mamy środę i zamówienie nadal nie wysłane. Wysyłka 3,99 rewelacja , sklep działa ok ale czas realizacji prawie tydzień na leki, nie róbcie jaj. Ocena max to tylko przyszłościowo bo jak tak będzie nadal to nikt u was nic nie kupi”
“Korzystam z usług tej apteki od kilku lat ,zawsze jestem obsłużony profesjonalnie,Panie bardzo miłe i uprzejme .Znajomym żadnej na pewno nie jestem.”
“Bardzo miła i kompetentna obsługa”
“Ocena ogólna: Bardzo DOBRA, jednak.. pierwsze wrażenie była zgoła inne.... To był pierwszy raz, jak zrobiłem w tym miejscu zakupy, i jak DUŻE było moje zaskoczenie po informacji, że przesyłka będzie już następnego dnia. Wow ! - pomyślałem, jednak tuż po otrzymaniu przesyłki okazało się że, otrzymane produkty nijak się mają DO TEGO co zamawiałem. - ??!!! Natychmiast zadzwoniłem bezpośrednio do placówki w celu wyjaśnienia sprawy. Moje ogromne wku.. zdenerwowanie, sprawnie rozładowała swoim spokojnym i rzeczowym podejściem do sprawy, OSOBA z którą rozmawiałem. Przeprosiła i zapewniła, że natychmiast rozwiąże sprawę. Jak powiedział tak zrobił, zdecydowanie szybciej niż się spodziewałem, bo JUŻ następnego dnia otrzymałem WSZYSTKIE swoje produkty. Tak więc, tego zdarzenia nie biorę pod uwagę, bo każdy ma prawo do pomyłki, a istotniejszy w tej kwestii jest sposób oraz sprawność ewentualnej naprawy, a TU muszę przyznać że, doświadczyłem wysokiej efektywności bo, całość zajęła "im" raptem 3 dni: Dzień 1 - zamówienie Dzień 2 - dostawa i reklamacja Dzień 3 - dostawa "OK" KONIEC Podsumowując; PLUSY: - szybkość dostawy - rozpatrywanie reklamacji - kontakt telefoniczny - podejście do klienta MINUSY: - brak możliwości odbioru przesyłki za pomocą paczkomatu”
“polecam, dobre ceny, dobra lokalizacja, miejsca postojowe dla auta pod samymi drzwiami”
“Polecam z całego serca. Profesjonalna obsługa. Szeroki asortyment. Panie farmaceutki bardzo pomocne, uczynne.”
“Dobrze zaopatrzona z miłą obsługą”