Opinie

  1. Robert Żłobiński ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Zakupiłem produkt opisany jako „Keto metr”, który według oferty miał mierzyć ketony. Opis, grafika i opakowanie jednoznacznie sugerowały, że jest to urządzenie do pomiaru ketonów. Po otrzymaniu przesyłki okazało się, że sprzedano mi zwykły glukometr, który nie posiada żadnej funkcji pomiaru ketonów. Urządzenie nie ma odpowiednich pasków, a w menu nie istnieje opcja pomiaru ketonów. Produkt nie spełnia absolutnie żadnych deklarowanych funkcji. W mojej ocenie to rażące wprowadzanie konsumentów w błąd. Tego typu praktyki są nie tylko nieuczciwe, ale mogą również naruszać przepisy o ochronie konsumentów. W związku z tym informuję, że sprawa zostanie zgłoszona do UOKiK, Rzecznika Praw Konsumenta oraz do Allegro jako sprzedaż produktu niezgodnego z opisem i mogąca wprowadzać klientów w błąd. Ostrzegam innych kupujących: proszę zachować ostrożność przy zakupach w tej firmie.

  2. Krzysiek ★☆☆☆☆

    Na stronie widnieje produkt jako dostępny, po przyjsciu paczki do domu okazuje się że nie ma jednego pudełka witamin.. karteczka z przeprosinami i z informacją że zostaną mi zwrócone koszta. Dzwoniłem już 3 x za każdym razem mnie zapewniano że przelew jest w trakcie realizacji. Do dzisiaj nie dostałem zwrotu pieniędzy za niedostarczone produkt. ZLODZIEJE!!!!!!

  3. Piotrek ★★☆☆☆

    Na stronie apteki internetowej jest informacja, że zamawiając wybrany rodzaj dostawy będzie dostarczone następnego dnia, a nie zostaje wysłana. Długo nie można się połączyć z obsługą. Miało być szybko, wyszło jak u wielu innych. Ps. dane apteki internetowej są pod adres na Leopolda Tyrmanda 4, gdzie jest stacjonarna.

  1. ///// ★☆☆☆☆

    Zamówiłem i zaplaciłem za 3 szt karmy dla psa za ponad 400 zł ,każdy worek po 12 kg przyslali dwa całe worki i trzeci połatany taśmą klejacą w którym było 3 kg karmy , kurier dostarczył przesyłke nieuszkodzoną ,etykiety byłu oryginalne ale oni odrzucili reklamacje ,straciłem pieniadze ide na policje złożyć zawiadomienie o oszustwie

  2. Adam ★★★★☆

    Szybka realizacja zamówienia internetowego, tylko zapakowane do kartonu bez żadnego zabezpieczenia produktów. Tylko dzięki firmie kurierskiej, ich pracowników, paczka doszła bez zniszczeń. Przy dłuższej trasie dostawy mała szansa na taki stan.

  3. Ewa Lo ★☆☆☆☆

    Lepiej omijać tego sprzedawcę- pomylone zamowienie, brak reakcji sprzedającego, zbywanie. Uwaga, bo sprzedaje również na allegro!

  1. Magdalena Pigła ★☆☆☆☆

    Zamówienie do mnie nie dotarło, a wysyłający upiera się, że zostało dostarczone. Pierwszy raz mam taką sytuację i na pewno już nigdy nie skorzystam z ich usług. Tylko strata pieniędzy.

  2. Bartosz Lewandowski ★☆☆☆☆

    Nie polecam kupować od nich przez internet , wysyłają produkty inne niż oglaszają (możliwe że nieoryginalne) , po zwrocie oddali mi 1gr ...

  3. Grzegorz GoR ★★★★★

    Ocena ogólna: Bardzo DOBRA, jednak.. pierwsze wrażenie była zgoła inne.... To był pierwszy raz, jak zrobiłem w tym miejscu zakupy, i jak DUŻE było moje zaskoczenie po informacji, że przesyłka będzie już następnego dnia. Wow ! - pomyślałem, jednak tuż po otrzymaniu przesyłki okazało się że, otrzymane produkty nijak się mają DO TEGO co zamawiałem. - ??!!! Natychmiast zadzwoniłem bezpośrednio do placówki w celu wyjaśnienia sprawy. Moje ogromne wku.. zdenerwowanie, sprawnie rozładowała swoim spokojnym i rzeczowym podejściem do sprawy, OSOBA z którą rozmawiałem. Przeprosiła i zapewniła, że natychmiast rozwiąże sprawę. Jak powiedział tak zrobił, zdecydowanie szybciej niż się spodziewałem, bo JUŻ następnego dnia otrzymałem WSZYSTKIE swoje produkty. Tak więc, tego zdarzenia nie biorę pod uwagę, bo każdy ma prawo do pomyłki, a istotniejszy w tej kwestii jest sposób oraz sprawność ewentualnej naprawy, a TU muszę przyznać że, doświadczyłem wysokiej efektywności bo, całość zajęła "im" raptem 3 dni: Dzień 1 - zamówienie Dzień 2 - dostawa i reklamacja Dzień 3 - dostawa "OK" KONIEC Podsumowując; PLUSY: - szybkość dostawy - rozpatrywanie reklamacji - kontakt telefoniczny - podejście do klienta MINUSY: - brak możliwości odbioru przesyłki za pomocą paczkomatu

  1. Agata Suszek ★★☆☆☆

    Szybko otrzymałam swoje zamówienie, jednak niekompletne - zamawiałam dwa pudełka leku, a otrzymałam jedno. Po kontakcie i zwróceniu uwagi otrzymałam informację, że zostaną sprawdzone kamery z procesu pakowania i nastąpiła cisza. Dwukrotnie dopominałam się o brakujące pudełko, w końcu przeproszono za całą sytuację i wyjaśniono, że zostaną zwrócone mi pieniądze, których jeszcze nie otrzymałam. Prosiłam o dosłanie brakującego opakowania, bo to na nim mi najbardziej zależało, jednakże widocznie nie ma takiej możliwości, bo sprzedający musiałby przez swój błąd opłacić drugą wysyłkę, a to już nie jest mu po drodze. Zdecydowanie nie powrócę i nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Rosa?

Apteka Rosa znajduje się przy Leopolda Tyrmanda 4, Widzew, 93-218 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Rosa?

Można skontaktować się z Apteka Rosa pod numerem +48 426 429 714

Jak można dotrzeć do Apteka Rosa?

Do Apteka Rosa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements