Polecam klinikę :) chodzę tu z moją kotką Kefirą (zapewne lekarze nawet pamiętają przypadek- trzeba było operować powiekę, udało się uratować oko). Od niedawna chodzę również z sunią, której sterylizacja przebiegła pomyślnie i bezpiecznie, a Lala czuje się dobrze. Lekarze są zawsze mili, nie zauważyłam też, żeby ceny były faktycznie jakieś przeogromne, często wręcz udaje się iść na rękę za co jestem wdzięczna.
Zdjęcia
Opinie
-
Alicja Tkaczyk ★★★★★
-
Alicja Pietrzykowska ★☆☆☆☆
Niestety nie mam nic dobrego do napisania. Kilka dni temu zgłosiłam się do kliniki z chorą myszą (po wcześniejszym telefonie i informacji ze strony kliniki że są w stanie nam udzielić pomocy). Przyjął nas starszy, wysoki pan. Osłuchał mysz, stwierdził zapalenie płuc. Podał jej dwa zastrzyki bez zważenia zwierzęcia i zalecił przychodzenie codziennie przez 5-6 dni na kolejne zastrzyki. Na moją propozycję podawania leków w domu (mam doświadczenie) owy pan stwierdził że leki doustne nie pomogą. Zapłaciłam gotówką 60 zł, pieniądze pan schował do portfela. Nie otrzymałam ani karty wizyty ani paragonu. Zaniepokojona dziwną praktyką pojechałam dziś do innego weterynarza specjalizującego się w zwierzętach egzotycznych (najbliższy wolny termin). Mysz miała zrobione USG, leki zostały dobrane do wagi zwierzęcia oraz dostałam odpowiednią ilość do domu. Otrzymałam również kartę z całym przebiegiem wizyty, podanymi przez weterynarz lekami, dawkowaniem w domu (doustnie). Przy zapłacie gdzie również płaciłam gotówką otrzymałam normalnie paragon. Niestety odradzam wizyty w tej klinice
-
Adam Dembowski ★☆☆☆☆
Niestety mam bardzo złe doświadczenia z tą kliniką. Mój pies trafił tutaj w ciężkim stanie. Już po wynikach badań było jasne, że nie ma szans na uratowanie go i że tylko cierpi. Mimo to przez 3 dni lekarze sztucznie podtrzymywali go przy życiu, zamiast od razu zaproponować humanitarne rozwiązanie. Później okazało się, że powodem takiego postępowania było to, aby utrzymać psa do soboty, kiedy obowiązują podwójne stawki za operacje. To dla mnie absolutnie nieetyczne – liczył się zysk, a nie dobro zwierzęcia. Nie polecam tej kliniki nikomu, kto oczekuje uczciwego i empatycznego podejścia do swojego pupila.
-
Natalia Protsun ★★★★★
Bardzo jestem zadowolona z tej kliniki Bernard i mój pupil tez❤️bardzo profesjonalna i miła obsługa ❤️gorąco polecam❤️
-
Agnieszka Agnieszka ★☆☆☆☆
To wy kłamiecie ,pies oddany o godzinie 22 nie poruszal sie ,nie otwieral oczu tylko caly czas spal ,obudzil sie dopiero o 5 rano i za chwilę przestał oddychac.Podaliscie zbyt silną dawkę narkozy i pies tego nie wytrzymał.Pies po narodzie spi owszem ,ale on nie przebudzil się nawet na chwilę dopiero o 5 rano. TU TYLKO KASA WAZNA .NIE POLECAM .Znajoma chcąc ratować psa oddala go do tej kliniki. Pobrali ponad 2 tysiące złotych.PIES ZOSTAŁ ODDANY PO OPERACJI NIE WYBUDZONY Z NARKOZY!!!! Co moim zdaniem jest niedopuszczalne, po całej nocy pies dopiero o 5 rano zacząl sie wybudzać złapał 2 głębokie oddechy ,niestety juz jego ostatnie.Gdyby wybudzał się pod kontrolą specjalistów moze by się to tak nie skończyło .ale kasę zgarneli wiec do przodu .To tak dla przestrogi żaden uznany weterynarz nie powinien oddać zwierzęcia NIEWYBUDZONEGO !!!!! Niestety znajoma trafiła z psem nie do tej kliniki co trzeba .
-
Daria Dominika ★☆☆☆☆
Nie polecam! Liczą się PIENIĄDZE, a nie chęć pomocy i miłość do pomocy. Zbyt młody i niedoświadczony personel! Nie słuchają tego co się do nich mówi. Byleby odbębnić swoje.
-
Orzeł Michał ★★★★★
Kolejny raz dali z siebie Wszystko. Nie czytajcie negatywnych opinii, każdy się myli i natura nie zawsze przegrywa. Czasem wyjdzie źle. Ale dają całe serce i wiedzę.
-
Izabela Rymkiewicz ★★★★★
Klinika Bernard od lat opiekuje się moją hodowlą kotów . Polecam nie tylko ze względu na miłą obsługę i zaangażowanie,ale -elastyczne,dogodne godziny pracy,nawet w niedzielę i święta - wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny (wszystko jest na miejscu,nie muszę jeździć do innych klinik,by potwierdzić rozpoznanie) -liczny personel dzięki któremu wiem, że moje zwierzątko pozostawione na zabieg jest pod stałą kontrolą,nie leży zostawione samo sobie -ogromna wiedza i doświadczenie Pana doktora Młynarskiego, którą na bieżąco dzieli się z młodszymi lekarzami ,w razie wątpliwości zawsze mogą dopytać i skonsultować -normalne ceny, często dużo niższe niż u konkurencji -wszelkie zabiegi chirurgiczne,a było ich wiele,zrobione były fachowo . Wszystko goiło się szybko,koty zdrowiały,mimo że lekarze w innych klinikach rezygnowali lub dyktowali zaporowe ceny. - wszyscy medycy Bernarda cierpliwie tłumaczą co i dlaczego dolega mojemu kotu , chętnie odpowiadają na pytania, są pomocni i empatyczni. Szczerze rekomenduję Izabela Rymkiewicz hodowla Bri Love
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lecznica dla zwierząt Bernard?
Lecznica dla zwierząt Bernard znajduje się przy Ulica Generała Jarosława Dąbrowskiego 60, Górna, 93-208 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lecznica dla zwierząt Bernard?
Można skontaktować się z Lecznica dla zwierząt Bernard pod numerem +48 426 400 440
Jak można dotrzeć do Lecznica dla zwierząt Bernard?
Do Lecznica dla zwierząt Bernard można dotrzeć, korzystając z poniższego linku