Opinie

  1. A B ★★☆☆☆

    Miłość do zwierząt niestety nie leczy. Jakość broni się sama, a pozostałym zostają piąteczki za sympatię i atmosferę. W innych przychodniach może nie zapraszają pupila po imieniu, ale jeszcze nigdy nie usłyszałam, że to od stresu, tak ma być albo że taka uroda. Kilka lat wierzbowej "urody" rozwiązane jedną wizytą. W dodatku 2-3 razy dłuższą, nawet jeśli to zwykła kontrola/profilaktyka. Przychodnia jest super, ale tylko wtedy, kiedy nic się nie dzieje. Polecam na szczepienie, paszport, pazurki, zwykłe odrobaczenie - zwierzę na pewno wyjdzie wymiziane i zadowolone. Z chorobą i problemami koniecznie gdzie indziej, chyba że pieszczoty mają większy priorytet od wyleczenia zwierzaka.

  2. Aleksandra Mika ★★★★☆

    Lekarki są cudowne, widać że robią to z pasji. Terminy bardzo krótkie, max 2 dni. Jedyne do czego można się przyczepić to fakt że nie odbierają telefonów :(

  3. Maja ★☆☆☆☆

    Nasza sunia jest w trakcie wymiany zębów mlecznych na stałe. Zauważyliśmy, że kieł zmieniał kolor, był siny a potem czerwony. Piesek wyraźnie dawał nam od kilku dni sygnały, że ząbki ją bolą a przy dotykaniu zmienionego kolorem kła, piszczała. Pani weterynarz Dominika Siekierska stwierdziła, że to całkowicie normalne, kieł zmienił kolor, bo pod spodem wyrasta ząb stały. Odpowiadała na pytania lekceważąco, szyderczo, zbagatelizowała problem. Nie zaleciła żadnych maści, leków czy nie powiedziała, co tak naprawdę mogłoby pieskowi przynieść ulgę. Zaleciła jedynie zakup pasty i szczotki do zębów. Kiedy jej asystentka obcinała suni pazurki, doktor nie była już niczym zainteresowana, tylko odpisywała na wiadomości w telefonie. Za kompletny brak zainteresowania i konkretnych rad oraz obcięcie pazurków policzyła nam 140 zł. Zerowy brak wiedzy o stomatologii, skoro doktor nie zna się na psich zębach, mogła nas przekierować do kogoś innego. Poczuliśmy się zlekceważeni i niezrozumiani. Musimy szukać pomocy gdzie indziej. Do przychodni już nie wrócimy. Może warto byłoby przyjrzeć się zaangażowaniu pracowników, przy takim zawodzie klienci oczekują chociaż odrobiny empatii.

  1. Michał Fischer ★★★★★

    Świetny weterynarz, genialne podejście do pupila, fachowa diagnoza i obsługa. Polecam

  2. Rafał Łuczak ★★★★★

    Piesek byl mlody korzystaliśmy, potem kilka lat gdzie indziej bo bylo nam wygodniej. Wróciliśmy niedawno, bo w tej przychodni diagnozy były zdecydowanie bardziej trafne niż gdzie indziej. Lekarze są bardzo mili, a przede wszystkim konkretni. Z czystym sumieniem polecam.

  3. Naomi Black ★★★★★

    Mam bardzo dobre doświadczenia z personelem. Naprawdę bardzo mili weterynarze. Terminy można umówić bardzo szybko i same wizyty idą bardzo sprawnie.

  1. Michał Karkuciński ★★★★★

    Bardzo fajna przychodnia, fachowa obsługa i miła atmosfera stworzona przez pracowników . Pieski nigdy nie boją się odwiedzin. Gorąco polecam.

  2. Kaja Ziębicka ★★★★★

    Mam pełne zaufanie do doktora Grzegorza Króla, bardzo rozsądnie prowadził leczenie mojego małego epilepsiaka. Nigdy nie zostawił nas bez wsparcia i porady, nawet w bardzo awaryjnych sytuacjach, poza godzinami pracy przychodni. Jestem za to ogromnie wdzięczna. Bardzo polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przychodnia weterynaryjna Wierzbowa?

Przychodnia weterynaryjna Wierzbowa znajduje się przy Wierzbowa 27, Śródmieście, 90-243 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przychodnia weterynaryjna Wierzbowa?

Można skontaktować się z Przychodnia weterynaryjna Wierzbowa pod numerem +48 422 366 101

Jak można dotrzeć do Przychodnia weterynaryjna Wierzbowa?

Do Przychodnia weterynaryjna Wierzbowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements