Przegląd katalogu
- 320 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 320 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 320 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 237,031 opinii i ocen.
“Rewelacja! Organizowaliśmy w dworku przyjecie z okazji chrztu. Goście jak i my zachwyceni jedzeniem. Wszystko bylo przepyszne. Zamawialiśmy również poprzez dworek tort, który również był świetny. Obsługa super, wszystko szybko, sprawnie i bez problemów. Na zewnątrz duzo miejsca dla dzieciaków. Ogromnym plusem byl mały dmuchaniec dla dzieci, które miały dzięki niemu ogrom frajdy. Świetne miejsce do organizacji takiego przyjęcia”
“To było moje pierwsze zamówienie w tym miejscu. Bardzo dobry burger, kompozycja użytych sosów super. Warzywa w burgerze wyglądały bardzo świeżo. Frytki bardzo słone (kwestia gustu), surówka mocno chrzanowa. Na pewno jeszcze tam zamówię i pojawię się w samym lokalu po lockdownie. ;-)”
“Byłem pierwszy raz i od razu zakochałem się w tej pizzy. Ciasto cienkie, chrupiące, dodatki świeże i pełne smaku. Na pewno wrócę!”
“Pyszne jedzenie. Miejsce przyjazne dzieciom, miła obsługa, fajny klimat. Polecam!”
“Bardzo smaczne jedzenie! Polecam.”
“Pyszne jedzenie, pięknie podane. Wegetarianie też dobrze tu zjedzą, jest z czego wybrać. Kelnerki świetnie zorientowane jakie dania serwuje kuchnia. Miła obsługa. Krótka karta dań, też na plus. Zupa pokrzywowa bardzo dobra, mogłaby być trochę cieplejsza.”
“Pyszne jedzenie, zaczelismy od swietnego tatara. Duza porcja. Nastepnie weszly flaczki.i na drugie danie wzielismy pierogi z serem i pierogi z jelenia. Ciasto cienkie farsz pyszny skwarki ze sloniny nie z boczku pyszne. Schabowy z koscia i placuszki z gulaszem z dzika. Łał Rekomendacja: idac tam nie zapomnij wziac drugiego zoladka. Jeden bedzie za malo Polecam”
“Bardzo fajny hotel, dobre różnorodne sniadanie, kolacje serwowane z karty, bardzo smaczne zupy. Bardzo sympatyczna i pomocna obsluga. Fajny basen z kilkoma atrakcjami wodnymi, sauna sucha i parowa, sala z tężnia. Mała siłownia i pokoj zabaw dla młodszych dzieci. Wszędzie czysto.”
“Bardzo klimatyczne miejsce, super przystrojone. Czekając na pizzę dostałyśmy w ramach czekadełka smaczną zupę z pomidorów. Pizza bardzo dobra, składników jest dużo i jest bardzo sycąca (serio, nigdy nie mam problemu ze zjedzeniem całej, a tutaj po połówce poległam). Stoliki grupowe powinny być większe, jak każda z sześciu osób zamówiła coś do jedzenia i do picia to był potworny ścisk. Toalety czyste, ale w tej dla Barbie nie było mydła i musiałam iść umyć ręce w tej dla Kenów xd Obsługa bardzo uprzejma. W tle gra super muzyka, pozdrawiam osoby odpowiedzialne za playlistę. Polecam, zdecydowanie warto tu wpaść.”
“Bardzo przyjemny hotel z historycznym klimatem. Pokoje bardzo czyste, wyposażenie zadbane. Obsługa wybitnie miła. Lokalizacja idealna, choć wieczorami w weekendy może być trochę głośno. Zdecydowanie polecam na pobyt w Lublinie.”
“Jadłam placki ziemniaczane z łososiem i kawiorem. Zostały podane z sałatą, fajnie zbilansowanym sosem i słuszną ilością łososia. Całe danie bardzo mi smakowało, a sama porcja była duża (dodaję zdjęcie zrobione niestety w półmroku). Na klimat lokalu składają się przyjemny swojski wystrój, świetnie dobrana muzyka i dobra obsługa pań kelnerek. Polecam zarówno ze względu na miejsce jak i jedzenie. Myślę, że to miejsce również na wyjście z dziećmi takimi 3+ (na pewno bez wózka, bo nie wjedzie). Polecam!”
“Bardzo fajne miejsce. Lokal mały- w środku tylko dwa stoliki na 8 osob. Pizza bardzo dobra, ilość składników odpowiednia. Małą pizza idzie się najeść. Sos pomidorowy naprawdę jest sosem a nie ketchupem. Na plus bardzo sympatyczna obsługa. Ceny dość przestępne jak na dzisiejsze czasy. Możliwość płatności kartą. Zdecydowanie warto zajść będąc w okolicy.”
“Super miejsce. Pyszne jedzenie i picie. Konkretnie smoothi bomba witaminowa, matcha truskawkowa, tatar, bruschetta, zupa krem z ogórka i awokado, sałatka Cezar chyba najlepsza, jaką jadłam. Nie mogę się doczekać aż wrócę. Kelnerka bardzo miła doradzała. Wszystko podane szybko. Sobota popołudniu. Fajna muzyka klubowa, akurat trafiliśmy na DJ”
“Jak dla mnie właściele robią najlepsze ciasto pod pizzę mieście Lublin. Wszystko jest przepyszne. Polecam”
“Super miejsce. Zamówiliśmy Monster Burgera, który był ogromny - nawet z chłopakiem musieliśmy go zabrać na wynos. Świeże warzywa i przepyszny sos czosnkowy sprawiły, że smakował wybornie. Frytki z bekonem i szczypiorkiem były mega duże i chrupiące. Obsługa Pawła była mega pozytywna. Polecam też pizzę - burgery są na topie! Lemoniada owocowa orzeźwiająca i pyszna. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce.”
“Bardzo smaczna pizza i Burger, jestem miło zaskoczona :)”
“Bardzo polecam! Zamawialiśmy słodki stół oraz ciasto millefoglie na nasz ślub i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przystępnie cenowo w porównaniu do innych ofert na słodki stół, ale smakowo i wizualnie zdecydowanie topka :) Wszystkie wybrane ciastka trafiły w gusta nasze i naszych gości - szczególnie brownie, sernik czy ptyś karmelowy. Millefoglie zamiast tortu to również strzał w dziesiątkę - goście byli zaskoczeni i wieeele osób zwróciło uwagę, że pierwszy raz zjedli w całości tort na weselu. Kontakt również był bezproblemowy - na bieżąco dostawałam zarówno odpowiedzi mailowo, jak i na IG. :)”
“Bardzo serdecznie polecam, jedzenie zawsze bardzo smaczne, świeże i pięknie udekorowane. Cena bardzo dobra w stosunku do jakości oferowanych dań oraz ich rozmiarów. W lokalu zawsze czysto a obsługa uprzejma, z dostawą też nigdy nie było problemów. Nic tylko przekonać się na własne oczy”
“Wczoraj byliśmy tu pierwszy raz. Pyszne świeże jedzenie. Poprosiliśmy o szybkie podanie w miarę możliwości, i tak było. Bogate smaki i miła obsługa. Wszystko, co zamówiliśmy bardzo nam smakowało, więc wrócimy spróbować innych pozycji z karty.”
“Pierwszy raz byłam w Lublinie niesłużbowo i postanowiłam odwiedzić Zalew Zemborzycki, wieczorem przyszła ochota na obiadokolację :) Restauracja Może jest położona w pięknym miejscu, a jedzenie jest pyszne. Duży, klimatyczny "ogródek" z widokiem na Zalew (od strony wody szyby, aby wiatr nie przeszkadzał podczas jedzenia), można przyjść z pieskiem. Zamówiliśmy tatara wołowego i krewetki oraz żeberka schabowe i łososia teriyaki. Obsługa bardzo miła, dania wydawane sprawnie. Oprócz miejsc na świeżym powietrzu jest jeszcze duża sala w samym budynku restauracji. Ogromny plus za lokalizację - bez problemu dotrzemy tutaj na pieszo, na rowerze czy samochodem.”
“Zupa rakowa, sałatka z kozim serem, szarlotka z lodami. Bardzo nam smakowało , bardzo klimatyczne miejsce, obsługa na wysokim poziomie. Na pewno wrócimy jak będziemy w Lublinie.”
“Cafe Mari lokalizacja obok której często przechodzę. Popularna wśród kobiet. (tak słyszałem z kilku źródeł). Wybrałem się tam na śniadanie i zostałem pozytywnie zaskoczony. Ja zamówiłem jaja po turecku a żoną pieczonego naleśnika. Jak danie bardzo smaczne. Dobrze przyprawione lekko pikantne jako w koszulce idealnie przygotowane. Dobrego smaczny świeży chleb. Na koniec poprosiłem o dodatkową porcję chleba i nie było z tym problemu. Naleśnik moje żony też smaczny. Sam czas oczekiwania na potrawy był średnio długi. Porcje średniej wielkości. Jak dla mnie wystarczy ale znam takich co mogli by się nie najeść. Ceny w normie śniadaniowej. Jadłem już śniadanie w kilku lokalach w Lubinie i mogę ten lokal polecić z czystym sumieniem. Reasumując poczytne zaskocznie.”
“Klimatyczne miejsce, można pograć w szachy czy inne gry, także ja PlayStation. Lubię takie miejsca poświęcone graczom, ale można też zjeść i się napić bez grania.”
“Dziś byliśmy w sushi studio po długiej przerwie. Sushi jest równie dobre, jak wcześniej, gdy tam bywałam dość często. Dodatki w porcjach bardzo uczciwe, w wystarczającej ilości, miła obsługa. Kuchnia idzie na jakość, nie na ilość. Przy okazji podoba mi się miejsce - restauracja mieści się w pięknym, starym budynku, stylowo odnowionym. Zdecydowanie polecam.”
“Poszliśmy dziś ze znajomymi jako że Pan w lokalu obok polecił nam to miejsce z tytułu niedyspozycji kucharza. Zjedliśmy jedną z najlepszych pizz jakie kiedykolwiek jadłem, nie wiem jak inne Dania ale pizza to chyba pewniak, ceny w miarę w porządku, w normie jak na dzisiejsze standardy, Pan z obsługi bardzo uprzejmy, klimat lokalu tez na bardzo dobrym poziomie, panuje taki przyjemny półmrok, ogólnie na pewno jeszcze tutaj wrócimy :)”
“Nie pamiętam kiedy jadłem tak dobrą pizzę jak tutaj. Rewelacja jeśli chodzi o smak. Szybko zrobiona i dostarczona przez śliczną kelnerkę. Polecam z całego serca!”
“Super Pizza .Super Właściciele. Przyjaźni dla motocyklistów. Jadąc na Zamojszczyzny to obowiązek zajechać tam na pizzę . Dalsza droga będzie przyjemnością. Robert Motocykliści Right Riders Warszawa”
“Co tu dużo mówić ? REWELACJA. Bardzo ładny wystrój, w toalecie czysto, obsługa BARDZO MIŁA i PROFESJONALNA. Uśmiechnięta, widać, że czuje TO. Burger - widać, że został przygotowany z sercem. Świeże, mięciutkie bułeczki, pyszne mięso i świeże składniki. Najlepszy burger jaki jadłam do tej pory a jadłam naprawdę ich dużo, w różnych miejscach. Trafiłam tutaj z tik-toka ale wiem, że zostanę z wami na dłużej ! Trzymam kciuki za dalszy rozwój biznesu !”
“Jestem stałym klientem tej pizzerii od 7 lat i często z Pólka jeżdżę z kolegami rowerami na pizze na poddaszu. Zawsze jem w środku a nie na zewnątrz bo poddaszowy klimat robi robotę. Jedzenie jest 10/10 ogromny wybór składników warzywnych, mięsnych serowych a nawet są oscypki czy krewetki. Sos pomidorowy i czosnkowy są lepszej jakości niż w innych pizzeriach. Naszczęście pizza nie spływa z serem i sosem jak jest w niektórych restauracjach. Jak na jakość posiłku ceny są super. Za 2 napoje, pizzę 32cm z kukurydzą, oliwkami mieszanymi, parmezanem i pieczarkami, pizzę 32cm z kukurydzą oliwkami mieszanymi, pieczarkami i kurczakiem oraz 3 sosy pomidorowe zapłaciłem 88zł jedząc na miejscu. Pizza robi się około 25 minut ale czasem w oblegane dni dowóz chwilę zajmuje, ale pizza zawsze dociera w świetnym stanie. CIasto jest bardzo puszyste i miękkie (Zawsze zjadam brzegi a jak już nie mogę to daje psom w domu) Na stolik nigdy nie trzeba czekać zwykle jest tam mało osób. Toaleta jest w dobrym stanie. Umiejscowienie restauracji jest bardzo korzystne bo niedawno pod poddaszem był sklep abc, ale otworzyli Biedronkę na drugiej stronie ulicy co jest ciekawe, bo jest to dosyć ciche miejsce. Obsługa bardzo miła pozdrawiam Panią Kelnerkę. Ten chłopak co zawsze nosi opaskę ;)”
“Wg mnie najlepsza pizza w mieście, jeśli ktoś lubi w prawdziwym włoskim stylu. Frytki z batata też super. Ciekawy wybór piw. Wyjątkowy klimat w środku.”