Chcielibyśmy bardzo podziękować pani Agnieszce i Zespołowi restauracji za organizację pierwszych urodzin naszego dziecka. Impreza wyszła fantastyczna, a nasi goście wyszli zadowoleni i zapowiadali, że na pewno wrócą tu na obiad. Pani Agnieszka doradziła nam we wszystkim, począwszy od menu, a kończywszy na dekoracjach. Kontakt był bezproblemowy, szybki i bardzo sympatyczny. Atmosfera w restauracji jest rodzinna, a dodatkowym plusem jest możliwość wejścia z psem. W środku jest też zorganizowany kącik dla dzieci. Jedzenie było bardzo smaczne, zarówno ciepłe dania, jak i przekąski na zimno. Po imprezie zostało jeszcze na tyle jedzenia, że podzieliliśmy się z naszymi gośćmi na wynos. Gorąco polecamy Parmezan Bistro do organizacji rodzinnych spotkań, a także na co dzień, na obiad czy spotkań z przyjaciółmi.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Piątkowska ★★★★★
-
Marcin Król ★★☆☆☆
Byłem kiedyś w starej lokalizacji tej pizzerii i postanowiłem zobaczyć jak ten nowy lokal. Na kolana nie zostałem rzucony...pizza bez zmian, grube ciasto, bardzo mało składników, mokre w środku. Żona wzięła burgera, nie zjadła do końca, mięso twarde, niedoprawione. Piwo jak piwo wszędzie smakuje tak samo. Po powrocie sprawdziłem, że ok 500 opinii nie dotyczy tego Parmezan Bistro na ul. Sekutowicza , tylko starego adresu w Turce. Właściciele zmienili w gogle adres lokalu i zostawili sobie stare komentarze- cienki chwyt marketingowy. Generalnie nie wrócę. Bardzo wkurzające , że cały czas ktoś patrzy na ciebie z bloku obok, albo zaglądają ludzie z psami, czuliśmy się jak zwierzęta w zoo....
-
igor dziura ★★★★★
Bardzo serdecznie polecam, jedzenie zawsze bardzo smaczne, świeże i pięknie udekorowane. Cena bardzo dobra w stosunku do jakości oferowanych dań oraz ich rozmiarów. W lokalu zawsze czysto a obsługa uprzejma, z dostawą też nigdy nie było problemów. Nic tylko przekonać się na własne oczy
-
Ola Alexandra ★★★★★
Powiedzieć, że byliśmy zaskoczeni to mało! Trafiliśmy tu przez totalny przypadek myśląc, że to typowe bistro osiedlowe. Jakie było nasze zdziwienie, kiedy weszliśmy do środka i ukazał nam się przepiękny wystrój zielono drewniany, bardzo dużo kwiatów, w środku nieduża sala, ale bardzo przytulna. Co najważniejsze! Bistro jest mocno nastawione na dzieci! Jest kącik do zabawy, krzesełko do karmienia i duży przewijak w łazience. Hitem tej restauracji jest dla mnie jako mamy menu dla dzieci, które jest w 100% naturalne. Widzisz nuggetsy? Nie są tym czym myślisz! :) jedzenie podawane jest przepięknie, a jego smak w ogóle wykracza poza wszelkie oczekiwania! Jesteśmy mega zachwyceni tym miejscem i będziemy tam wracać bardzo często!
-
Michalina Hordejuk ★★★★★
Miejsce warte uwagi. Pyszne makarony i burgery. Warto próbować nowości. Byłam już kilka razy (również w poprzedniej lokalizacji) i ani razu się nie zawiodłam. Miła obsługa, minimalistyczny i zielony wystrój, ceny w porządku.
-
Mk 883 ★★☆☆☆
Wizualnie bardzo fajnie, menu, ceny spoko i tylko dlatego 2 gwiazdki a nie 1. Ja rozmumiem wszystko ale to jest lokal raczej osiedlowy/dzielnicowy więc moim zdaniem obsługa powinna być taka żeby chciało się wracać. A po wizycie mam inne odczucia, zresztą nie jest to tylko moja opinia. Robienie łaski że się kogoś obsłuży i rzucanie pretesjonalnych tekstów że ma się dużo roboty ( zajęty było ok 5 stolików), chyba nie tak się zaczyna w nowym miejscu. Po wizycie został duży nie smak.
-
Patrycja Kusyk ★★★★★
Moja pierwsza opinia w życiu, ale musiałam się podzielić :D Burger Hiszpan- najlepszy Burger jaki jadłam. Lubie burgery i jem je dość często, ale na takiego jeszcze nie trafiłam. 5/5 polecam!!!
-
Joanna Sobot ★★☆☆☆
Kiedyś najlepsza pizza w okolicy i z przyjemnością odwiedzaliśmy ten lokal. Niestety podejrzewam, że z oszczędności zmieniono ciasto i prawie brak jest sosu na pizzy. Dwa razy z rzędu pizza była przeciętna a nawet marna, szkoda... może spróbuje jeszcze raz w końcu do trzech razy sztuka. Co do lunch to na razie trzymają poziom. Proszę wróćcie do starej pizzy bo była naprawdę pyszna a teraz jest przeciętna
-
Krzysztof ★★★★★
Jedzenie najwyższej jakości. Pozdrawiam Kucharza i Kelnera. Wrócę na pewno, jak będę w okolicy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Parmezan Bistro?
Parmezan Bistro znajduje się przy Bolesława Sekutowicza 35, 20-153 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Parmezan Bistro?
Można skontaktować się z Parmezan Bistro pod numerem +48 572 993 454
Jak można dotrzeć do Parmezan Bistro?
Do Parmezan Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku