Przegląd katalogu
- 320 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 320 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 320 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 237,031 opinii i ocen.
“Bombastyczny kebab!! Najlepszy w mieście. Mega smaczny, doprawiony idealnie, pyszne sosy :D Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Jesteśmy stałymi klientami i jak mamy ochotę na Kebaba to tylko PALMIRA :D Polecam ! I na pewno wrócę jeszcze nie raz :)”
“Bardzo dobry sztygar. Na minus długi czas oczekiwania za każdym razem jak tam jestwm czekam na niego jakieś 30minut przy znikomej ilości klientow. Dodatkowo mały minus za brak dania dnia w odróżnieniu od innych restauracji. W związku z faktem, iż pomimo tych małych minusów jedzenie jest bardzo dobre to polecam :)”
“Żabka jak żabka, ale bardzo sympatyczna pani z obsługi zasługuje na wyróżnienie.”
“Dworek Artemida wyróżnia się komfortem i przyjazną atmosferą. Półmetkowa impreza przebiegła bez problemów - wszystko było dobrze zorganizowane, a obsługa ułatwiała przebieg wydarzenia. Miejsce nadało spotkaniu elegancki charakter, a goście mogli cieszyć się dobrą zabawą. Polecam.”
“Byłem tu dzisiaj po 15 latach przerwy. Pizza wspaniała , ten sam smak co kiedyś. Stół bilardowy na środku ach powróciły wspomnienia. Miejsce nic się nie zmieniło i dobrze.”
“To taka restauracja gdzie trzeba pytać się co zjeść bo... Kiedyś zjadłem słaba pizzę. Teresa zjadłem idziwo dobrze zrobionego stęka po moich lekkich modyfikacjach był super. Dodatkowo wszyscy inni też dostali bardzo dobre dania. Kiedyś jeszcze wpadnę sprawdzę czy jest tak zawsze. Obsługa bardzo miła i pomocna.”
“Pizza pyszna, jedna z lepszych w Lublinie, sałatki też super, obsługa bardzo dobra. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Polecam. Byłem tam wiele razy i zawsze było dobre jedzenie. Polecam.”
“Bardzo dobry kebson. Duży plus za grillowanego kurczaka. Mięsko soczyste, dobrze przyprawione i jest go naprawdę dużo. Poza tym sporo pomidora, kapkę ogóreczka, trochę kapuchy, czerwona cebulka i (uwaga!) szczypiorek. Idealna proporcja mięsa do warzyw. Sosik mieszany ostry i czosnkowy (sosiki majonezowe). Pani bardzo miła, polecam.”
“Miejsce dobre na obiad z rodziną, ale idealne na chillout z przyjaciółmi. Zamawialiśmy różne pozycje z menu, ponieważ nie była to nasza pierwsza wizyta. Niestety nie wszystkie potrawy uchwyciłam na zdjęciu. Bardzo smaczne drinki. Rozumiem, że muszą być dobrze schłodzone, ale jednak lodu jest trochę za dużo. Słabo, że nie ma obsługi kelnerskiej do stolików, tylko trzeba stać w kolejce przy barze, ewentualnie zamówić przez apkę. Obsługa ok, nie zrobiła na nas większego wrażenia. Jedni są milsi, drudzy mniej, ale nie mamy zamiaru się to do czegoś przyczepić. Klimat nas nie porwał. Lokal jest spory, dwupietrowy. Szkoda, że góra jest otwierana dopiero po zapełnieniu całego parteru. Nie jest to mój ulubiony lokal, ale jednak często tu wracamy. Dlatego też daję tę 5 ⭐️ Bardzo duży plus za doskonałą lokalozacje. Do zobaczenia!”
“Godne polecenia, piwo czarny kot ciemne smak niesamowity. Pizza (wiedźma) oraz (sułtańska) coś niesamowitego. Pomimo wielu dodatków ciasto ładnie się trzyma. Kurczak soczysty, rozpływał się w ustach. Ciasto nieregularne dobrze wypieczone, musicie spróbować!”
“Wyśmienita pizza i pyszne sałatki. Naszą ulubiona pizza to Rucola. Pyszne ciasto, dużo składników na pizzy. Bardzo miła i przyjazna obsługa. Gorąco polecam.”
“Bardzo, ale to bardzo dobra pizza! Lemoniada fajnie jakby była ciut słodsza, klimat świetny, a na sam deser obsluga! Pani, która kończyła zmianę o 18.15 dzisiaj cudowna, nie dość ze często pytała czy wszystko okej, to czuliśmy się zaopiekowani. Zachęcam odwiedzić lokal, na pewno przyjdziemy jeszcze nie raz.”
“Polecam na maxa MOJO. Sam klimat zasługuje już na brawa! Tatar jest mistrzowski, na prawde zasługuje na top 3 w Lublinie. Kuchnia zasługuje na ogromne uznanie! Jedynym minusem lokalu są niedoświadczone i niedouczone Panie kelnerki. Brak wiedzy na temat kuchni lokalu, pomyłki w napojach, czy wylane sosy.. aleee pomyłki się zdarzają ;) Miejsce uwielbiam i polecam z całego serca :)”
“Przemiła Pani, która nas obsługiwała. Nie czekaliśmy bardzo długo. Jedzenie pyszne! Zarówno stek (wysmażony dokładnie tak jak prosiliśmy), jak i deser. Fajne miejsce.”
“Szczerze to nie rozumiem jak ocena tej restauracji może być tak niska (4.3). W skrócie: porcje są ogromne w stosunku do ceny, jakość jest wyborna, smak nieporównywalny a właściwie to próbując dziesiątki indyjskich różnych restauracji, nigdzie nie spotkałem tak dobrego, aromatycznego i wyważonego smaku. Sosy są doskonale doprawione, mają piękne jaskrawe kolory z pokrywą masła na wierzchu, idealna gęsta konsystencja, świeże warzywa i bardzo dobry jakościowo ser paneer gwarantują najwyższą jakość dania. Chlebki tutaj przygotowywane są idealnej tekstury, ciasto jest perfekcyjnie wyważone, a ilość masła na Butter Naan jest aż przytłaczająca w pozytywnym sensie. Na zimno (w dostawie) też wypadają nieporównywalnie lepiej od innych knajp. Naprawdę ciężko się o cokolwiek przyczepić, ocena 10/10, zdecydowanie polecam nieprzekonanym sosy: Butter, Tikka Masala czy Kadai. Obowiązkowo chlebek Butter Naan bo w ich wykonaniu jest mistrzowski.”
“Polecam! Bardzo dobra pizza, czysto, bardzo przyjemna obsługa. Jesteśmy stałymi klientami i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Mąż uwielbia burgera włoskiego dla mnie królem jest suflet czekoladowy. Obecnie zrobili ogródek więc można zjeść na zewnątrz ale zamawiamy często również na dowóz. Dość szybka dostawa, wszystko przyjeżdża ciepłe. Napewno jeszcze nie raz odwiedzimy :)”
“Mega dobre jedzenie :) jemy sporo takiej kuchni i myśle że ciężko w Lublinie zjeść lepiej”
“Konkurencyjne ceny. Dobre promocje. Polecam”
“„To była prawdziwa uczta! Jedzenie nie tylko pięknie podane, ale przede wszystkim świeże, aromatyczne i dopracowane w każdym szczególe. Obsługa serdeczna, uśmiechnięta i zawsze gotowa doradzić. Wnętrze przytulne, a atmosfera sprawia, że chce się tu wracać. Zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc, w jakich miałem/miałam okazję być – gorąco polecam każdemu!””
“Powiem tyle jeden z najlepszych kebabów jakie jadłem w zyciu. Pita jest idealnie lekko podpieczona 9,5/10, mięso mega 9/10 , surówka też git taka 7/10, sosy jak to sosy dobreeee 8,5/10 Ogólna ocenka to 8,5/10”
“Świetna pizzeria w Zemborzycach Podleśnych w pobliżu lasu Stary Gaj. Są wygodne krzesła, ławy, stoliki oraz zadaszona wiata, dzięki czemu jest gdzie usiąść, żeby zjeść bardzo smaczną i dobrze wypieczoną pizzę. Każda pizza ma dużo farszu, dzięki czemu można się najeść do syta. Bardzo ładne i malownicze widoki, które podnoszą przyjemność z przebywania w tym miejscu. Serdecznie polecam i zachęcam do spróbowania pizzy. Naprawdę warto.”
“Pyszne jedzenie, świeże składniki, wewnątrz czysto i schludnie. Miejsce warte polecenia :-)”
“Najlepsze kebaby w całej Polsce jem tam co tydzień i zawsze są dobre, serdecznie polecam”
“Trybunalska w Lublinie to absolutna perełka na mapie miasta! Pyszne jedzenie, które zachwyca smakiem i świeżością, do tego wyśmienita kawa – aromatyczna i idealnie przygotowana. Jednak to, co wyróżnia to miejsce najbardziej, to obsługa – uśmiechnięta, pomocna i niezwykle profesjonalna. Czuć, że goście są tutaj naprawdę ważni. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce poczuć wyjątkową atmosferę Lublina w najlepszym wydaniu! ❤️”
“Jak dla mnie powinni postarać się o miejsca do siedzenia ja na Circle K i Orlenie Kawa bardzo dobra i hoddog alpejski polecam”
“Pani Marlena przemiła i super doradzi w każdej sprawie, premia dla niej”
“Super żabka, mijam 2 inne które są bliżej żeby zajść tu na promki”
“Witam. Nigdy jak do tej pory nie zawiodłem się na Grubym Benku, a już kilka razy zamawiałem pizze. Tym razem zamówiłem dwie pizze w rozmiarze 40cm Mega Wypas z Extra ilością składników. Pierwsza pizza nazywała się Benek Kibic w jej skład wchodziły takie składniki jak salami, boczek, cebula biała i pieczarki, dołożyłem jeszcze dodatkowe składniki czyli kukurydzę oraz czosnek. Drugą pizzę wybrałem pół na pół z czego na pierwszej połowie wylądowała pizza o nazwie Serowy Benek. Jak sama nazwa mówi była to pizza serowa z takimi serami jak: ser pleśniowy, ser wędzony, oraz ser typu greckiego. Natomiast na drugiej połowie zameldowała się pizza Benek Na Bronowicach z następującymi składnikami: salami pepperoni, oliwki zielone oraz papryczki jalapeno, dodałem jeszcze ananasa. Zamówiłem dwa sosy czosnkowe oraz jeden pomidorowy ostry. Obie pizze były pyszne, bardzo mi smakowały. Ciasto fajne lekko słodkawe, dobrze wypieczone, puszyste. Ani za cienkie, ani za grube, jak w sam raz. Chciałem podkreślić, że nie ma możliwości wyboru grubości ciasta, jednak myślę że jego grubość zadowoli smakoszy wersji cienkiej jak i osób, które wolą wariant z grubym ciastem. Sos pomidorowy na pizzy bardzo wyrazisty z wyczuwalnym słodkawym smakiem, gdzie w większości pizzerii baza nie jest wyczuwalna. Na pizzach dużo świeżych składników, bardzo dobrej jakości, bo to się czuje. Jestem ciekaw opcji bez wypasionej dodatkowej ilości składników, czy faktycznie widać różnicę w ilości składników. Sera na każdej pizzy było mega dużo, oraz był dobrze zapieczony. Sosy mi bardzo smakowały zarówno te czosnkowe z fajnym posmakiem słodkości. Nie były wodniste i trzymały swoją konsystencję. Za to sos pomidorowy ostry jak dla mnie najlepszy w Lublinie, liga. Słodki, a zarazem ostry, ale też nie jakoś do przesady. Pizze zamawiałem on-line jednak Pan dostawca był bardzo miły. Spory czas oczekiwania na pizze, zamawiałem w sobotę zaraz po otwarciu. Jednak zdaje sobie sprawę, że zamawiałem aż 2 pizze i że są też inni klienci. Mimo dłuższego czasu oczekiwania, warto było tyle czekać, a kierowca pojawił się przed wyznaczonym czasem. Odnośnie ceny za dwie pizze w rozmiarze 40cm na wypasie z dodatkowymi extra składnikami, oraz sosami, uważam, że jest dobra cena do jakości. Polecam serdecznie Grubego Benka i zamówię jeszcze na pewno.”
“Zamawiajac pizze ok.23 wieczorem nie spodziewałam sie rewelacji, patrząc na inne otwarte o tej godzinie pizzerie ta pizza byla bardzo dobra. Jak macie ochotę wieczorem na dobrą pizze to polecam (:”