Jeżeli chcecie zjeść naprawdę smaczną pizzę, to tu! :D Ciasto jest rewelacyjne. Restaurację prowadzi sympatyczne małżeństwo. Polecam. :) *Płatność tylko gotówką.
Zdjęcia
Opinie
-
-K! ★★★★★
-
Konrad Z ★★★★★
Jak dla mnie właściele robią najlepsze ciasto pod pizzę mieście Lublin. Wszystko jest przepyszne. Polecam
-
Michał Kowalczyk ★★★☆☆
Witam. Przyszedłem do lokalu który pamiętam od lat w tym miejscu. Klimat i wnętrze sprawiło że poczułem się tam przyjemnie. Obsługa także starała się sprostać moim życzeniom. Jeśli chodzi o przekąski to wszystko było ok. Z kolei zaskoczyła mnie reszta dań... Dania główne opierające się na wieprzowinie. Dodatek puree ziemniaczane, było sztuczne i przesadnie podgrzane palnikiem. Sos mało wyrazisty. Zresztą większość dań z karty ma sos który z opisu ciężko sobie wyobrazić. Na negatywną opinię zasługuje przede wszystkim makaron z sosem bolońskim zapiekany w piecu. Sos bolognese to gorsze coś niż danie ze słoika dla niemowlaków. Kolejny minus to co zastałem do pizzy... Surówka która jest specjalnością lokalu od lat. Podana jak zlewki do śmietnika. Załączam zdjęcie.
-
Zosia Parol ★★★★★
PYSZNA pizza, od lat niezmiennie sie zachwycamy! A surowka to kultowy juz dodatek, nie wiem jak mozna za to wystawic zla opinie... Fantastyczne jedzonko i przemila obsluga :) Z calego serca polecamy
-
An Jan ★★★★★
Boli mnie serce jak czytam te komentarze, TA kapusta jest dodawana od ZAWSZE i ma niepowtarzalny smak nie wyobrazam sobie zeby jej nie bylo, pizza od ponad 20 lat ma ten sam smak te same składniki niech tak pozostanie!
-
Zuzin “Ig: zuzajachura” ★★★★★
Pyszna pizza, przemiła obsługa, pan wkłada w każdą pizzę serduszko , szybki czas realizacji. Zdecydowanie polecam !!
-
Wiktor Cetera ★★☆☆☆
Dwie gwiazdki tylko dlatego że nie umarłem z głodu. Dostałem pizze niedopieczoną z pół surową cebulą, suchą i ze śladowa ilością dodatków. A teraz HIT! Do pizzy dodawana jest surówka z kapusty. Dostałem ja zapakowana w foliowy worek. No bez przesady... Nie wiem skąd tyle dobrych opinii. Niesmacznie z pogardzeniem wszelakich zasad dobrej gastronomii. Fuj. Zdjęcie przedstawia surówkę
-
Sąsiad Sąsiada spod 5 ★★☆☆☆
Pizza kebab powinna się nazywać pizza wegetariańska. Oprócz niby sosu czosnkowego który smakuje jak śmietana I pociachanej sałaty lodowej moje kubki smakowe nic więcej nie poczuły. Samo ciasto okej. Pierwszy raz jadłem pizzę z Casa Mia I raczej ostatni.
-
Fifarafa ★★☆☆☆
Z wielkim bólem jestem zmuszony wystawić 2 gwiazdki. Miejsce bardzo mi się spodobało, klimat w lokalu fantastyczny (kwestia gusu) Pani z obslugi miła. Pizza niestety do poprawy! Zamówiliśmy pizzę z pieczarkami, oliwkami, i szynką (do wymiany- szynka nie była prawdziwa szynką, a mielonka lub konserwą z puszki, drobno pokrojoną co widać na załączonym zdjęciu. Ciasto cienkie - dobre w smaku. Ser na Plus. Cena do jakości? wypada bardzo słabo. Lepsza opcja byłoby kupić mrożona pizze. O sos do pizzy trzeba było się upomnieć... Następnym razem wpadnę, sprawdze czy się zmieniło i poprawie opinię. Pozdrawiam
-
Bebe ★★☆☆☆
Z wielkim bólem jestem zmuszony wystawić 2 gwiazdki. Miejsce bardzo mi się spodobało, klimat w lokalu fantastyczny (kwestia gusu) Pani z obslugi miła. Pizza niestety do poprawy! Zamówiliśmy pizzę z pieczarkami, oliwkami, i szynką (do wymiany- szynka nie była prawdziwa szynką, a mielonka lub konserwą z puszki, drobno pokrojoną co widać na załączonym zdjęciu. Ciasto cienkie - dobre w smaku. Ser na Plus. Cena do jakości? wypada bardzo słabo. Lepsza opcja byłoby kupić mrożona pizze. O sos do pizzy trzeba było się upomnieć... Następnym razem wpadnę, sprawdze czy się zmieniło i poprawie opinię. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Casa Mia SC. Pizzeria?
Casa Mia SC. Pizzeria znajduje się przy Kajetana Hryniewieckiego 43, 20-610 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Casa Mia SC. Pizzeria?
Można skontaktować się z Casa Mia SC. Pizzeria pod numerem +48 815 243 714
Jak można dotrzeć do Casa Mia SC. Pizzeria?
Do Casa Mia SC. Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku