Przegląd katalogu
- 521 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 521 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 521 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 172,603 opinii i ocen.
“Żabka w idealnym miejscu i jest blisko bloków! Zawsze jest pod ręką i można rano iść po świeże kajzerki-tanie i przy okazji chrupiące i cieplutkie-. Polecam właśnie te kajzerki z Żabki. Można nawet w piżamie pójść! Za bliskość i liczebność(+kajzerki) uwielbian Żabki! I pewnie inni też za to lub za coś podobnego też lubią Żabki!”
“Bardzo miła Pani z obsługi, która kiedy potrzebowałam zdrowotnej pomocy, odrazu pomogła. Polecam”
“Jak to w żabce...liczy się obsługa”
“Pani przy kasie dała tipa jak wykorzystać nową funkcje w aplikacji żebym taniej kupił hot dog, very cool”
“Moja przydomowa żabka...najlepsza!!!, a teraz i eko!!!...mam butelkomat... Teraz mój browar po pracy... mnie posłuży)))”
“Spoko żabka - szybka obsługa, duży wybór w kategorii gotowych dań”
“Miła obsługa i super pizza z pieca”
“Bardzo miła obsługa. Sklep zaopatrzony dobrze. W szczególności miła i profesjonalna obsługa na stanowisku mięsno wędliniarskim.Pani w rudych włosach zawsze uśmiechnięta mimo zmęczenia. Pozdrawiam calat obsługę sklepu.”
“Biedronka to sklep, który zna każdy – w końcu ciężko go nie zauważyć, nawet jeśli czasem ukrywa się za paletami z towarem jak w grze w chowanego. Asortyment bogaty, ceny przyjazne, a promocje potrafią mile zaskoczyć. Obsługa zazwyczaj miła, choć przy większym ruchu przydałoby się otworzyć więcej kas – stanie w kolejce to czasem lepszy trening cierpliwości niż joga. Mimo drobnych minusów, to solidne miejsce na codzienne zakupy.”
“Nikt mnie tak nie wita jak dziewczyny z tej Biedronki. Czuję się jak VIP a Pani z kasy numer jeden mówiąca łamaną polszczyzną to świeci niczym gwiazda ❤️”
“Ja tam nie narzekam, szukać dziury w całym to chore. Sklepik may owszem ale atmosfera jak najbardziej ok.”
“Świetny sklep bardzo dobrze zaopatrzony .Uwielbiam tam przychodzić ,ponieważ obsługa jest cudowna ,fantastyczna .Zawsze mili i uśmiechnięci .”
“Przyjemne zaskoczenie. Pomimo trochę innego układu niż "moja biedronka pod domem" sklep podzielony dość intuicyjnie i szybko można się odnaleźć. Duży plus za czystość i przejrzystość, co jest już nietypowe dla tej sieci. Alejki nie zastawione, produkty i ich ceny na swoich miejscach. Nawet kosze niedaleko wejść schludne. Pomimo niewielkiej ilości ludzi i porannej pory dwie kasy otwarte, plus oczywiście samoobsługowe też.”
“Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat dzisiejszej wizyty w tej biedronce. W aplikacji pojawiła się informacja o dostępności danego produktu, jednak na sali sprzedaży nie było go widać. Po rozmowie z jedną z pracownic sklepu otrzymałam informację, że w magazynie znajdują się dwie sztuki. Dzięki zaangażowaniu i uprzejmości pracowników udało się je odnaleźć i zakupić – za co serdecznie dziękuję! Niestety, mam zastrzeżenia do obsługi przy kasach samoobsługowych – szczególnie jednej z pań(ze wschodnim akcentem), która była bardzo nieprzyjemna, niechętna do pomocy i komentowała pod nosem. Taki sposób traktowania klienta zdecydowanie nie powinien mieć miejsca.”
“Nigdy - w przeciwieństwie do narzekaczy - nie spotkałem się w sklepie z niemiłą obsługą. Wręcz przeciwnie. Panowie (zazwyczaj) fajni, kontaktowi i konkretni. Może więc coś jest nie tak z narzekaczami, a nie z obsługą? Część klientów nie odróżnia sprzedawcy od służącego, może w tym problem? Sklep ratował mnie już niejeden raz z "opresji" i zawsze w miłej atmosferze.”
“Ten sklep monopolowy jest bardzo dobry, bo nie tylko alkohol można kupić, ale też spożywcze i drobne artykuły typu chustki, ręcznik papierowy.”
“Bardzo miła obsługa, duży wybór i wygodny podjazd”
“Pani brunetka i Pani niska blondynka z długimi włosami są bardzo miłe i uprzejme :)”
“Bardzo miła obsługa, wszystkie artykuły świeże i smaczne.”
“Polecam hurtownie, indywidualne podejście do klienta, szybka dostawa na alkohol czekaliśmy tylko tydzień. Panie przyjmujące zamówię bardzo miłe z chęcią pomagają w dobrym wyborze. Kierowca, który przywiózł nam alkohol bardzo miły, pomocny i punktowany.”
“Pracownicy bardzo pomocni we wszystkim. Pomimo ruchu w sklepie zawsze służą pomocą”
“Świetna obsługa zapewniona przez panią Karolinę. Kawomat zawsze czynny i lodówki uzupełnione.”
“Razem z żoną chodzimy do tej Żabki od ponad 3 lat i muszę przyznać, że ostatnie zmiany personalne wyszły na ogromny plus. Nowy zespół jest niesamowicie uprzejmy, szybki i zawsze uśmiechnięty, co rano od razu poprawia humor przy kawie. Widać, że franczyzobiorczyni bardzo dba o standardy i atmosferę. To bez dwóch zdań moja ulubiona Żabka w okolicy!”
“Czy pani kasjerka z plakietką ,,Nastka" Ma chłopaka?”
“Dziewczyna i chłopak w tym sklepie są mega sympatyczni! Zawsze wesoło, miło i młodo. Fajna atmosfera, aż chce się wracać po zakupy. Już nieraz wracałam i za każdym razem było super!”
“Moja ulubiona żabka, domowa atmosfera, pozdrawiam dziewczyny”
“Nie wiem o co chodzi ale bywam tu często i jest zawsze sympatycznie i konkretnie.”