Halo czy ktoś w ogóle obsługuje ten sklep? Byłem 19.12.2025. Wszedłem do sklepu, nie widać pracownika. Wybieram co chcę kupić, wziąłem coś do podgrzania, czekam i czekam przy kasie nikt nie podchodzi, a słychać że siedzi na zapleczu. Totalna olewka. Wyszedłem ze sklepu zirytowany, że ten kto obsługuje sklep pracuje tam jak za karę. Jak się nie podoba praca to ją zmień. Żenada.
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Kozioł ★☆☆☆☆
-
A G A ★★★★☆
Lubię większość pracowników, z którymi można porozmawiać, ale pewna młoda sprzedawczyni pracuje tam najwidoczniej za karę, nawet mi się odzywać nie chce do niej. Z automatu podstawiam kartę, żeby się nie musiała słownie wysilać. A o "Dzień dobry, do widzenia i dziękuję" nie wspomnę. Kiedy kasa samoobsługowa nie działa, trzeba się trochę naczekać, aż szanowna Pani łaskawie znajdzie chwilę na zeskanowanie produktów, już nie wspomnę o złym naliczniu cen pieczywa. Zrozumiałabym fakt, że jest sama na sklepie i musi go ogarnąć, ale chyba jednak jak klienci czekają przy kasie to pisanie na telefonie może zaczekać. Właściciele super, praktycznie codziennie ich widzę, często z dostawą owoców i warzyw.
-
Magdalena Karolina ★☆☆☆☆
Bardzo mi przykro ale muszę dać 1 gwiazdkę. Pani blondynka zachowuje się arogancko. Rzuca towarem, resztą. Nie powinna pracować z klientem.
-
Adam L ★★★★★
super, nawet jak prosiłem ziomka w okularach o wojanka to poleciał na zaplecze, mega szacun morda zawsze pomocny
-
Angelika Majcherczyk ★★★★★
w Żabkach bywam często jestem w stanie powiedzieć że ta Żabka to jedna z lepszych żabek w Krakowie jedyne co to czasami jest problem z internetem ale to już nie wina właścicieli obsługa zawsze pomocna i bardzo dobrze zaopatrzony sklep polecam
-
Bartłomiej W ★☆☆☆☆
1 gwiazdka za totalny bałagan przed sklepem latające smieci oraz przepełniony kosz a także niedopałki papierosów. 1 gwiazdkę motywuję również już 2 okresem zimowym beż odśnieżenia parkingu przed sklepem.
-
Karolina Mędrala ★☆☆☆☆
Sklep jak sklep. Niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia. Pani kasjerka po wzięciu ode mnie garści drobnych, odliczyła ile chciała, wzgardzony resztę zachowała w dłoni i poprosiła o dopłatę. Po czym po dostaniu ode mnie tyle ile brakuje zagarnęła również to co nie było wliczone w opłatę za zakupy. Machnęłam już ręką na te 70-80 groszy chcąc wziąć swoje panini i wyjść. Jaki był mój smutek gdy po ugryzieniu go w aucie, okazało się dalej zimne mimo "grzania ".
-
Mikołaj Pitorak ★☆☆☆☆
Nie polecam, ostatnio kupiłem przeterminowane mleko o 4 dni a przypominam że pracownicy mają obowiązek sprawdzania daty ważności produktu i też jest bardzo nie miła pani z Ukrainy blondynka , czekałem 7 min żeby przyszła do kasy a miałem 1 rzecz do skasowania , nie miło się odzywała
-
Ję Za ★★★☆☆
Żabka jak każda inna, sklep do którego można wejść, kupić wodę, piwo czy cokolwiek innego i wyjść po 30 sekundach. Asortyment niezbyt duży, ceny do zniesienia, dużym minusem są szwankujące lodówki (raz kupiłem spleśniałą mrożonkę i od tego momentu ich unikam).
-
Rafał Dziadowiec ★★★★☆
Doskonałe miejsce na zakup brakującego sera i wina dla nieoczekiwanych gości. Nie znoszę polityki prezentacji cen Żabki, dlatego nie będzie 5*.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Macieja Dębskiego 125, Swoszowice, 30-499 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku