Przegląd katalogu
- 521 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 521 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 521 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 172,603 opinii i ocen.
“Super Żabka, duży wybór gotowych dań, obsługa zawsze miła, pozdrawiam”
“Jedna z mniejszych żabek w których byłem, mimo to łatwo znaleźć poszukiwany towar, sklep jest mocno zadbany, wysprzątany. Kulturalna, rozmowna obsługa. Warto dodać na uwadzę, że sklep jest również otwarty w niedziele. Bardzo dobry wybór na szybkie zakupy.”
“To były moje pierwsze zakupy w tej Biedronce, a były to godziny poranne i w środku było tylko kilka osób. Odniosłem wrażenie, że ta Biedronka została dopiero niedawno otwarta, bo w środku czysto, a z głośników dobiegała przyjemna muzyka, a okazało się że już ponad 3 miesiące od otwarcia. Nawet maszyna do krojenia pieczywa czyściutka jak nowa. Dobre zaopatrzenie i właściwe cenówki. Nie ma tam lady z mięsem. Szybka reakcja podczas płacenia w kasie samoobsługowej.”
“Jeżeli mam iść do sklepu na szybkie zakupy, wybór zawsze pada na żabkę. Picie zawsze w różnych i licznych smakach, których w innych sklepach ciężko znaleźć. Hot-dog albo jakaś inna przekonska, którą miła ekspedientka zawsze podgrzeje, jest idealna na szybką przerwę po drodze. Zbieranie zapowiada i możliwość kupowania za nie niektórych produktów tym bardziej zachęca do robienia zakupów w tym sklepie.”
“Fajny format. Pierwsza sala delikatesowa, w pięknej, drewnianej oprawie, z ladami z alkoholem i słodyczami. Dalej dwie sale ze standardowym asortymentem. Ceny standardowo biedronkowe.”
“Najlepsza obsługa sklepu jaka w życiu spotkałam. Z każdą osobą (z właścicielami włącznie) można zawsze porozmawiać. Każdy jest uprzejmy i chętny do pomocy, a Pan Edek zawsze podpowie o atrakcyjnej promocji w aplikacji Żabki :) Życzę serdeczniejszych klientów ♥️”
“Kojarzę sytuację o której mowa i ponieważ sama byłam pewna że owi Państwo napiszą coś na ten temat, śledziłam Państwa stronę by można było napisać małe sprostowanie do całej sytuacji jeśli będzie taka potrzeba . Pani od niesfornego dziecka zdecydowanie podkolorowała owe zdarzenie, akurat na Pani nieszczęście byłam na zakupach i to widziałam miła Pani ... Ekspedientka grzecznie zwróciła uwagę aby chłopczyk nie wietrzył sklepu , ponieważ nieustannie się nimi bawił. Nikt absolutnie nie dotknął dziecka, sama jestem matką i nie potrafiła bym przejść obojętnie jeśli coś takiego by się wydarzyło na moich oczach. Niestety rodzice nie reagowali na zachowanie dziecka a po zwróceniu uwagi przez Panią która była ubrana w coś zielonego , zaczęli być opryskliwi i się wysławiać w sposób który pozostawia wiele do życzenia. Życzę Panią które tam pracują duzo wytrwałości mimo iż ludzie zachowują się jak potwory. Pozdrawiam”
“Od kilku lat robię zakupy w Lewiatanie i jestem bardzo zadowolona. Panie pracujące za ladą są zawsze miłe i pomocne. Atmosfera jest rodzinna, panie mnie kojarzą, zawsze fajnie pogadamy. Asortyment jest wystarczający, by zrobić codzienne zakupy. Cenię sobie szczególnie świeże pieczywo i warzywa oraz szeroki wybór produktów regionalnych. Dodatkowym plusem jest aplikacja lojalnościowa na telefon. Zbieram punkty, ostatnio 20zł mniej zapłaciłam.”
“Super żabka nowa i z piekarnikiem więc można zjeść coś na ciepło ale lepszego niż hot doga.”
“Moja ulubiona żabką w okolicy, szkoda, że czynna tylko do 21:00.csysto, schludnie i znany asortyment.”
“Typowa osiwdlowa żabka, przy czym należy wziąć pod uwagę, że nie ma tutaj miejsc parkingowych. Wjazdu pod blok strzeże szlaban, natomiast na ulicy Reduta mamy obustronny zakaz zatrzymywania i postoju wzbogacony dużym ruchem samochodów i kursującymi patrolami straży miejskiej. Sam sklep wyposażony bez zarzutu, owoce i warzywa często dużo świeższe niż w innych sklepach. Otwarte również w niedziele i święta. Zawsze z wyprzedzeniem pojawiają się aktualne godziny otwarcia w takie dni. Obsługa sympatyczna, gdy nie ma kolejki można porozmawiać chwilę w małej atmosferze.”
“Super sklep prawie zawsze otwarty tylko trochę drogo(:”
“Moja ulubiona Żabka! Widać duże zaangażowanie właścicieli.”
“Wszystko ok, jeśli trafi się na właściwe osoby na zmianie , szybko i sprawnie , bez grymasów. Asortyment pełny, ceny poprawne . Sami polecają aplikacje i zniżki. Co chcieć więcej .”
“Spora biedra, szeroki asortyment, jak zwykle nie ma ceny tego czego akurat szukam, poza tym bardzo przemiła pomocna Pani na sali sprzedaży udzieliła mi fachowego wsparcia w szukaniu konkretnego produktu, a także wskazała mi ewentualne zamienniki gdybym go nie znalazł. Polecam!”
“Kupuję tutaj regularnie od kilku dobrych lat - jest to jedna z najbardziej zadbanych Biedronek, w jakich zdarzało mi się kupować. Sprawna, oddana sprawie, bardzo pomocna ekipa. Na szczególną pochwałę zasługuje charyzmatyczny Pan Robert. Zachęci do promocji, wesprze dobrym słowem, a także mądrze i sprawnie rozwikła konflikt między klientami, którzy wyraźnie mieli gorszy dzień.”
“Żabka przeciętnych rozmiarów z bardzo dobrym zaopatrzeniem. Bez problemu można kupić tutaj potrzebne nam produkty. Obsługa sklepu jest niesamowicie miła i uprzejma, bardzo miło robi się tu zakupy.”
“Świeże pieczywo, warzywa, owoce. Kolejki do kas szybko schodzą. Brak palet w ciągu komunikacyjnym.”
“Ogólnie fajny sklep, ponieważ jest duży asortyment artykułów przemysłowych co w porównaniu do innych biedronek w Krakowie ją wyróżnia. Obsługę ciężko ocenić bo korzystam z kasy samoobsługowej.”
“Dzień dobry, miła obsługa, dużo promocji. Mysle, ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Można sie ubrac od stop do glow. Poza tym kupicie tu rzeczy do domu, zabawki, slodycze i duzo innych. Serdecznie polecam”
“Bardzo miła obsługa szczególnie dziewczyny z popołudniowej zmiany zawsze uśmiechnięte miłe wesołe. Na sklepie zawsze towar jest dołożony niczego nie brakuje. Ogólnie bardzo gorąca polecam bo jest to jedna z najlepszych Żabek w Krakowie”
“Przyszedłem dzisiaj do tego punktu żabki, by kupić lody droższej marki. gdy podszedlem do kasy samoobslugowej i już miałem płacić, kasjerka uświadomiła mi, że druga porcja lodów z kuponem jest za złotówkę. Fajnie jest zostać obsłużonym w taki sposób, pozdrawiam!”
“Super obsługa i bardzo miła wizyta w tym super sklepie :) Polecam robić tam zakupy!”
“weszłam tylko po bułkę a zostałam tak mile obsłużona. z uśmiechem i pomocą Pani Karina brylancik ❤️”
“Sklep nie duzy ale wszystko mozna w nim dostac. Jesli chodzi o obsluge to na prawde fajne panie, mile i pomocne. Opinie milej pani Bozeny nie bralbym zbytnio do siebie gdyz kasjerka o ktorej pani wspomniala jest uczynna zawsze doradzi i z tego co zdazylem zauwazyc a jestem stalym bywalcem ma dobry kontakt z klientem a oczernianie kogos o oszustwo tylko dlatego ze mialo sie zly dzien jest slabe . Ogolnie malo miejsca ale czysto i tematycznie”
“Bardzo lubię ten sklep jest czysty sprawnie robię zakupy można łatwo zaparkować”
“Polecam ! Kiedy źle nabiłem produkt na kasie samoobsługowej, pani kierowniczka w ciemnych włosach szybko mi pomogła i zrobiła zwrot, bardzo miła i dynamiczna obsługa a sklep, choć mały ma wszystko czego potrzebuje :) polecam :)”
“bardzo miła obsługa, polecam :) szczególnie blondyn który czasami wpada, bardzo przystojny i miły”
“Od wielu wielu lat kupujemy z mężem różne wina próbujemy w tym miejscu. Wiadomo że wracamy, bo wina są super. Ale pani Asia która dzisiaj poleciła nam chardonnay przeszła samą siebie… Pyszne wino z delikatnym cytrusowym posmakiem zero kwasowości… Na upał znakomite ….Naprawdę szczerze polecam z całego serca, a dość dużo Opinii wpisuję, polecam to miejsce, osoby które tam napotkacie na pewno znają się na winie i na pewno trafią w wasze gusta, zasłużone pięć gwiazdek. Zarówno ode mnie jak i od mojego męża. Małgorzata”
“Sklep niezwykle szybko zorganizował butelkę, której potrzebowałem, a której nie mieli na stanie. Zrobili to bardzo pomocni ludzie z infolinii firmy. Z pewnością wrócę na kolejne zakupy.”