Opinie

  1. Wichra ★☆☆☆☆

    kasjerka odmówiła sprzedaży papierosów po pokazaniu aplikacji mobywatel

  2. Wojciech Gaś ★★★★★

    Nie wiem o co chodzi ale bywam tu często i jest zawsze sympatycznie i konkretnie.

  3. Lesław Gadacz ★☆☆☆☆

    Panie ekspedientki bardzo miłe i pomocne, natomiast ekspedient poniżej krytyki. Chciałem kupić karton papierosów. Sprzedawca stwierdził, że ma tylko pojedyncze sztuki. Jako, że trudno zabrać 10 paczek poprosiłem, by je do czegoś włożył bym mógł je zabrać. Włożył je do papierowej torby którą doliczył do rachunku nie informując mnie o tym. Następnym razem podał mi inny rodzaj papierosów niż zamawiałem (w bardzo podobnym opakowaniu). Po zapłaceniu, kiedy odebrałem towar zorientowałem się że nie jest on zgodny z zamówieniem. Poprosiłem o zwrot pieniędzy i usłyszałem że jest to niemożliwe "bo nabił na kasę". I ich nie oddał, a ja wyszedłem z zakupem którego nie zamawiałem. Nim zapłacicie sprawdzajcie dokładnie co gość podaje i "nabija na kasę"

  1. Snoop Dogg ★☆☆☆☆

    Najgorsza żabka w jakiej (nie) przyjemność odwiedzić dzisiaj po pracy Jak zwykle obsługiwała mnie zmęczona życiem dziewczyna która widać że mało zarabia Ale tego włosa w hotdogu mogłaś sobie oszczędzić a byłem taki głodny Nie polecam hotdogow i sklepu

  2. Kris Kristofferson ★☆☆☆☆

    Inne ceny przy kasie i na półkach... Kiedy pani kasowała towar przy kasie, okazało się że cena jest wyższa niż ta na półce. Gdy to zauważyłem, stwierdziła iż nie nadąża w sklepie z wymianą cenówki na półkach... Poprosiłem zatem o sprzedaż w cenie z póki, pani stwierdziła że nie jest specem komputerowym i ceny nie zmieni. Wytłumaczyłem iż proces przebiega w ten sposób, że ja płacę tyle ile nabiła na kasie, a pani w gotówce zwraca mi różnicę z ceną półkową. Niestety pani ekspedientka powiedział, że albo rezygnuję albo sprzeda mi towar po cenie z kasy... Niestety nieuczciwy sprzedawca

  3. Kris Kristoffersen ★☆☆☆☆

    Inne ceny przy kasie i na półkach... Kiedy pani kasowała towar przy kasie, okazało się że cena jest wyższa niż ta na półce. Gdy to zauważyłem, stwierdziła iż nie nadąża w sklepie z wymianą cenówki na półkach... Poprosiłem zatem o sprzedaż w cenie z póki, pani stwierdziła że nie jest specem komputerowym i ceny nie zmieni. Wytłumaczyłem iż proces przebiega w ten sposób, że ja płacę tyle ile nabiła na kasie, a pani w gotówce zwraca mi różnicę z ceną półkową. Niestety pani ekspedientka powiedział, że albo rezygnuję albo sprzeda mi towar po cenie z kasy... Niestety nieuczciwy sprzedawca

  1. Katarzyna Dąbrowska ★☆☆☆☆

    Żabka otwarta w godzinach znanych chyba tylko właścicielowi, bo napewno nie zgodnie z informacją na drzwiach. Zachowanie ekspedientki jest przedziwne. Np. zanim przyjeła moją paczkę mineło kilka dlugich minut bo sprzątała sobie za kasą, ignorując moje zapytanie czy mogę zostać obsłużona. Innym razem zaczeła mieć pretensje że w ogóle przyszłam nadać paczkę. Bylam świadkiem jej totalnego chamstwa gdy klient zapytał dlaczego nabiła inną cenę niż przy produkcie. Ten sklep jest NIEWIARYGODNY!

  2. Joanna Wiórkiewicz ★☆☆☆☆

    Obsługa masakra!! Pani z obsługi przy moim dziecku zwyzywała mnie od wieśniaków,idiotek,mówiła do mnie ono oraz dopytywała o mój adres zamieszkania a jej zachowanie spowodowało to że od początku jej nie pasowała moja osoba i nie podoba się jej moja kurtka.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Osiedle Ogrodowe 12, Nowa Huta, 31-916 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements