Przegląd katalogu
- 521 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 521 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 521 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 172,603 opinii i ocen.
“Jedna z najlepszych żabek w Krakowie, czysto, pyszne jedzenie i NAJLEPSZA obsługa i NAJLEPSZY SZEF!!!”
“dobre hot dogi I nie ma wojanków to jest wielki plus”
“Zmiana franczyzobiorcy na lepsze. Obsługa bardzo miła. Życzę sukcesów dla nowego Ajenta.”
“Świetna, włoska restauracja w Krakowie? To właśnie tu. Wizyta w tym miejscu przeniesie cię do włoskiego, klimatycznego miasteczka. Pizza nam bardzo smakowała, do tego przepyszna lemoniada. W menu każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam serdecznie.”
“Już otwarte! Jak na Żabkę bardzo przestronny sklep i ładnie rozłożony towar.”
“Większości żabek zawsze spoko , zawsze na trasie przejazdu rowerowego. Dość dobrze doposażona , personel kumaty. Wizyta sztywną”
“Żabka to mój ulubiony sklep na szybkie zakupy! Zawsze znajdę tam wszystko, czego potrzebuję, od świeżych produktów spożywczych po artykuły codziennego użytku. Obsługa jest zawsze miła i pomocna, a ceny są przystępne. Sklep jest czysty i dobrze zorganizowany, co sprawia, że zakupy są szybkie i wygodne. Doceniam szeroki wybór produktów i częste promocje, które pozwalają mi zaoszczędzić. Długie godziny otwarcia są dodatkowym atutem, zwłaszcza gdy potrzebuję coś kupić późnym wieczorem. Polecam każdemu!”
“Zabka jedna z wielu ale... Jest przestronnie,jasno i dużo towaru. Pamiętajcie kupując w parze jest taniej!”
“Żabka bardzo przyjazna dla ludzi. Cały czas pełen asortyment. Ponadto obsługa bardzo miła.”
“Bardzo miła obsługa, czysty sklep. Jestem zadowolona:)”
“Wszystko jest dobrze, jestem bardzo zadowolony.”
“Bardzo dobre wina, szeroki asortyment, polecam.”
“Polecam Żabkę, zawsze dobrze zaopatrzona i z miłą obsługą - jestem codziennie i jeszcze nigdy nie miałam niemiłej sytuacji :)”
“Super obsługa. A szczególnie pani Angelika☺️. Często tam bywam, bardzo rozmowna i super atmosfera!”
“Miła obsluga, dobre ceny. Jeśli chodzi o alkohole to duży wybór lecz z innymi produktami bywa niekiedy ciężko ale chyba nie po inne produkty nie tutaj zagląda :)”
“Wyjątkowo duży sklep, ogromny asortyment , do wyboru do koloru ,Serdeczne pozdrowienia dla Pana w okularach ,super sympatyczny Gość , tak chciałbym być obsługiwany w każdym sklepie nie tylko alkoholowym , Zdróweczka i Wszystkiego najlepszego w nowym roku , no i Oby się dażyło , zdarzylem przed nowym rokiem , ocenić naprawdę najlepszy jak dotąt SHOT w którym byłem !”
“Zdecydowanie milsza obsługa niż w położonym 10 metrów dalej monopolowym. Panie zawsze pomocne, dlatego wybieram tylko to miejsce :)”
“Bardzo szeroki asortyment alkoholów premium. Polecam.”
“Lubię ten sklep bo jest dobrze zaopatrzony nawet w mało popularne piwka. Ceny okey jak to na sklep monopolowy a obsługa miła i raczej obeznana w towarze, chociaż z winami jest różnie ale nie ukrywam ze ja tez jestem wybrana w tej kwestii.”
“Byłam świadkiem wydarzenia z dnia 19.06.2024r. chodzi o sytuację w której spornym tematem były butelki. Chciałam poinformować że żadne obelgi ze strony personelu nie wybrzmiały w stosunku do awanturującego się klienta, wręcz przeciwnie. To z ust awanturnika poleciały obelgi w strone pracowników, typu: "jesteś starą, niemiłą babą" i pan przejawiał ksenofobiczne zachowania, gdyż na kasie stały dwie panie ze wschodnich krajów. Pan jak nie umie pić, to niech nie pije, bo pić to trzeba umieć. Polecam zakupy w sklepie kocyk ul. Szpitalna. Personel fantastyczny.”
“w Żabkach bywam często jestem w stanie powiedzieć że ta Żabka to jedna z lepszych żabek w Krakowie jedyne co to czasami jest problem z internetem ale to już nie wina właścicieli obsługa zawsze pomocna i bardzo dobrze zaopatrzony sklep polecam”
“Bardzo miła obsługa. I to co w żabce to jest. Czego więcej chcieć?”
“Obsługa miła, asortyment jak wszędzie ale myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Świetna Żabka, w której przez 7 lat robiłem codziennie zakupy – zawsze było wszystko, czego potrzebowałem! Właściciel i personel zawsze miły i pomocny, a sklep dobrze zaopatrzony. Polecam ☺️”
“Bardzo miła obsługa, sklep bardzo fajnie zatowarowany jak żaden inny. Czysto schludnie. Tak powinien wyglądać każdy sklep Żabki. Największy plus czynny w niedzielę od 6-23.”
“Obecnie najlepsza biedronka w okolicy, bardzo duże alejki które nie przeszkodzą nawet jak będą palety na środku. Koszyki zawsze przy wejściu szok! Bardzo miłe i pomocne panie które tam pracują. Polecam! Jeszcze nie ma alkoholu, info dla potrzebujących ;)”
“Wszystko super polecam żabkę miła obsługa”
“W porównaniu do innych żabek, lokal jest bardzo przestrzenny oraz czysty i uporządkowany przez co robienie zakupów jest wygodne i sprawne. Już za to myśle, że należy się pochwała.”